Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: BB - Vylepšení

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    BB - Vylepšení

    Čest,
    mám pár návrhů pro zlepšení modu BaseBuilder.
    Vím že tento mod se považuje za mrtvý,ale občas se tam sejde dost lidí a dost často odcházejí z důvodu,že je špatná mapa nebo,že je to nevyrovnány v týmech.
    Za 1. už by se mohl přidat ty skiny,když má někdo VIP
    Za 2. často se mi stává tedy skoro furt,že když je nová mapa tak to je nevyrovnatelné v týmech tím pádem se to nedá hrát a potom se zbytečně odpojují hráči. Dám příklad je nová mapa a do CT(Lidi) týmu se napojí jen jeden Hráč a ostatní třeba jsou v T(Zombie) týmu a potom to nemá smysl hrát. Tak,že navrhuji aby se udělalo to,že je to vyrovnaný v teamech na začátku mapy.
    Za 3. bych už konečně odstranil ty mapy,které nejsou zrovna nejlepší například bb_frozen atd....
    Naposledy upraveno Deyik; 17-06-20 v 23:25.


    Believe it, go and prove it.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: BB - Vylepšení

    Ahoj.
    Jelikoz na bb moc nehraji z duvodu caste absence hracu, tak se nebudu vyjadrovat k odstraneni map. Z hlavy si ji nevybavim.
    1. Skiny - co se tyce skinu, tak to je na uvazeni Kotla. Z hlediska estetiky by to vypadalo dobre, ale to je jedina funkce, kterou plni. Je zde plno jinych zalezitosti, ktere maji prednost.
    2. Jsem PRO zavedeni autobalancu. Kdyz jsem prisel na hlaseni, tak jsem byl svedkem toho, ze hru tvorilo 5 ZM a 1CT a naopak. Za techto podminek se moc hrat neda.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: BB - Vylepšení

    Ahoj,
    1. Napíšu dneska Kotlovi, uvidíme jestli bude mít čas.
    2. Neřeším
    3. K Mapam bych měl mít přístup, takže budu řešit se Samcem jestli nějaké odebrat.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: BB - Vylepšení

    Ahoj,

    1. Špeciálne skiny by mohli byť (kľudne aj viac na výber ako je to napríklad na Apokalypse). Návštevnosť serveru to však nezdvihne.
    2. Vyrovnanie tímov by rozhodne mohlo byť, ale len na začiatku mapy.
    3. Ak by sa nechalo len inferno, castle, antiquity, dust, možno ešte revenge snow, tak by asi nenamietal nikto. Toto sú a asi vždy boli najhranejšie mapy, z celkového, priestorového a z hľadiska veľkého počtu blokov. Vymazať nejaké môžeme, hádam by to nemalo nikomu vadiť.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: BB - Vylepšení

    V "rychlosti" jsem projel všechny mapy.
    Tady jsou mapy které bych nechal > bb_egypted bb_revenge_snow bb_revenge_dust bb_antiquity bb_castle bb_inferno_iplay bb_dust_iplay bb_schoolbgbackyard bb_tutankhamum_lite
    Tady jsou mapy, které bych vymazal > bb_frozen bb_incline3 bb_infection2 bb_lockout bb_rooshin bb_dust2 bb_dust2long2 bb_ff_hunt_v2 bb_nuke_b5 bb_zow_snowy3 bb_autumm bb_RnX bb_ff_alley_v2 bb_orange_dwordl bb_base_b3 bb_construction bb_firar bb_expert bb_kyku bb_stetup

    +Zbytek map ,který tu nejsou tak bych je spíš vymazal než nechal :)


    Believe it, go and prove it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •