Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

  1. #16

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    když už jste na 6 šoupli tu flyhigh mapu, proč vlastně se tam nedá mnohem větší výběr na losování map ?
    Nikdo si ani nevšiml, že ty mapy jsou odebraný, protože většina lidí hraje spíše na jb a jb 6, kde jsou na výběr jen 4 mapy, které se opakují neustále dokola. Nechápu, proč to není normálně, že hráči si napíší mapu kterou by chtěli hrát do chatu, a ta se normálně zařadí pak do toho losování ?
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #17

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Jestli crime je oblíbená mapa, proč jí skoro vůbec nevidim? A když už je na serveru, lidi se snaží dát rtv ikdyž je na jb tenhle příkaz vypnutý.. Beach se hrává o něco víc, ale tam to je to samý, každej si po chvíli začne stěžovat a uhlídat tam vězně s míň než 4 ct je nad lidký síly.. A desert jsem třeba neviděl poslední rok na jakýmkoliv serveru. Latinsovi mapy sice mají pár chyb, ale kingdom má nehorázně moc atrakcí, určitě víc než 3 mapy který jsem zmiňoval dohromady. A sice to není podle počtu atrakcí na mapách, ale reálně, na crime správně funguje jenom bazén. Jestli se bude bavit o odtranění map, úplně nejlepší by bylo zapojit do toho komunitu, nechat ležet návrh na odstranění třeba měsíc na foru, ať se vyjádří aktivní hráči a admini, ale tak to vidim jen já.. To stejný s přidáním a odebráním map z Jb 6. Každopádně Latinsových map je fakt škoda. Hráči by si zapamatovali těch pár bugů a za ty atrakce by to stálo.

  3. #18

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    když už jste na 6 šoupli tu flyhigh mapu, proč vlastně se tam nedá mnohem větší výběr na losování map ?
    Nikdo si ani nevšiml, že ty mapy jsou odebraný, protože většina lidí hraje spíše na jb a jb 6, kde jsou na výběr jen 4 mapy, které se opakují neustále dokola. Nechápu, proč to není normálně, že hráči si napíší mapu kterou by chtěli hrát do chatu, a ta se normálně zařadí pak do toho losování ?
    Na Jb 6 mají být právě ty nejhranější a nejoblíbenější mapy z celýho výběru, ale určitě jsou 100x lepší mapy než třeba cp_assis kde nad 10 věznů jdou dát jen otázky nebo lasery.

  4. #19

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Musíte se na to koukat jako na celek. Ty mapy jsou prostě hráčům zafixovaný a komunita se sice mění, ale všichni radši jedou ve stejným stereotypu a přidání něco nového znamená problémy.
    Crime, beach i desert jsou prostě stálice. Vždycky to chce počáteční boom, kdy si lidi řeknou "jo, tohle je super mapa." To je třeba u community nebo Blue. Latinsovi mapy super jsou, to je jasný, ale někdy má mapa svoje kouzlo i s tím málem atrakcí, což zrovna konkrétně Crime a Beach sou.
    Ty mapy se tolik nehrajou, protože se na mini serverech vybírá furt ze strašně moc map. Já už v AF navrhoval, ať se to votovaní sníží na max 3 mapy, no nikdo se k tomu nevyjádřil.
    Veřejný hlasování je sice cesta, jenže nikdy se nezavděčíš všem.
    Assis, oasis a snow jsou v podstatě stejný mapy. Ty na JB 6 prostě zůstat musí, Flyhigh tam je úplně zbytečná. Nicméně stejně to každý hraje kvůli komunitě a ne kvůli tomu, co za atrakce se dá vymyslet.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 20-06-20 v 18:57.

  5. #20

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Double
    Na tu 6ku už nesahejte :D

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Proč se tak moc snažíte dávat něco dalšího na JB 6? Psalo mi už pár lidí, že se jim stejně ta mapa co se přidala nelíbí a bylo řečeno (na poradě) že je pouze na zkoušku, když neobstojí, tak se vymaže a nechají se pouze 3 mapy. I když je to stereotypní server a dost lidem se nelíbí assis, tak pořád je to nejhratelnější server z celého JB a neměly by se tam dělat žádné změny v podání přidávání map. Beru změny jako všeobecné - vylepší VIP, PP, přidat třeba i lepší skin pro CT, Simona, atd. Ale nezasahovat do map. Na to je právě určená JB 1. Tam si dáte co chcete, ale stejně se to nevyrovná 6, i když tam budeme mít podle vás lepší mapy jak je assis. Teď jsou 4 JB, bylo navrženo, ať jeden se dá pryč, z toho jednoho mini se zase může udělat kopie 6 a jednom mini bude kopie JB 1, kde se najdou všechny mapy.
    Když trochu odbočím, tak stejné je to na AIM z D2 only, lidi nejdou na mega, kde je více map, než ta jedna, prostě je baví jen ta jedna a proto mají ty servery tak vysokovu návštěvnost, to samé má JB 6 - jde to ruka v ruce s hráči. Zde má každý na výběr, kam jít si zahrát a co, ale když je baví 3 mapy dokola, tak proč ne? rtv bych dala tam, kde je více map - když se to nastaví na mini a JB 1. Jinak nemá smysl ho dávat, kde budou 3/4 mapy. Ale jak říkám flyhigh byla oblíbená ze začátku, teď už moc není a měla by se dát zase pryč. Když už 4 mapu, tak ano možná se budete divit co navrhnu, ale mountains. Ta mapa je skoro stejná jak snow, má tam bug, který i tak moc lidí nezneužívalo a byla zne několik let, dokud se nesmazala a patřila mezi oblíbené mapy, protože se od snow trochu lišila atrakcemi, ale snow mají hráči rádi a když by se to dalo v pořadí oasis, snow, assis, mountains, aby nebyly po sobě ty dvě, tak by se to dalo. Jako občas mi chybí ten bazén co tam byl, máte tam i třeba ring na box :D A když jsem tehdy s kotlem dělala tu JB6 tak jsem dala snow, místo ní, protože snow, přeci jen má i ten surf, což dost lidí má rádo, jako vesměs jsou stejně, ale i tak se liší a v jedné z nich není ta šachta ve zbrojce a dolů se dá dostat a správně by mělo i nahoru, ale je tam udělaný blok, ten blok by se dokázal udělat i na ten bug si myslím.
    Naposledy upraveno Britny; 20-06-20 v 19:24.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Nejde o to, že se hned teď musí přidat nová mapa na Jb 6, ani že assis je nějak špatná, jen mi přijde soustředěná na menší počet hráčů. Lidi nechodí tolik na Jb 1 protože si podle mě zvykli chodit na Jb 6, kde se schází největší počet hráčů, tohle si řekne každej a nikdo se ze serveru nehne. To stejný s dustama, každej chodí na dust2 only protože ví, že tam prostě bude plno lidí, každej přemýšlí stejně a proto na Pubech neni skoro nikdo, ikdyž dust2 furt dokona není tak úplně zábavnej. Nechci si tu hrát na věštce, tak mi to prostě přijde logický a taky do toho nechci moc kecat adminům.. A s tím mountains, mapa fakt byla oblíbená, pamatuju na Vánoční pyramidu která se tam fotila pár let zpátky, ale jelikož je na serveru fakt hooodně omezenej výběr map, bylo by lepší vybrat něco unikátnějšího než "trochu jinej snow", jestli chápeš. Snow byla určitě lepší volba.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Právě, že mně se na tu 6 nehodí žádná další mapa, jen ta mountains, protože je něčím podobná té snow a ta je velmi oblíbená a zapadla by. Jinak bych tam nedávala už žádnou. Jako pamatuju si zaplněné jiné JB, kde se hrály jiné mapy atd., ale jak to jde dolů, tak více lidí je pouze jen na jednom serveru, dovolila bych si i říct, že místo 2 mini JB, máme 3, protože ta 1 to je taky takový mini :D Aji si zvykli hrát v menším počtu, proto je i jeden z mini občas plný, třeba jako experiment by se mohlo zkusit dát pryč oba mini a nechat jen 2 velké JB, jak to bylo když jsem nastoupila :D A to byly stále plné. Třeba by bylo i méně hlášení :D Ale fakt by možná bylo fajn, se 6 nic nedělat už a dát pryč tu fly.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24

    Re: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Jo ta flyhigh byl dobrý experiment, protože nám ukázal jedno a to je to, že to prostě nefunguje. Ani mně tam ta mapa jaksik nesedí. Zase třeba nerozumím, co má spoustu hráčů proti assis, mně se ze všech tří líbí nejvíce, ale to asi bude tím, že to je od snow a oasis nejmladší mapa, tak mě asi omrzela méně, než ty zbylé dvě. Každopádně mountains je celkem stará srdcovka, která měla něco do sebe. Ta by se tam mohla dát na zkoušku místo toho flyhigh. To by teoreticky mohlo mít větší úspěch, ikdyž je tam méně atrakcí než na snow.

  10. #25

    Odpověď: Odstranění map jb_kingdom a jb_try_x

    Rovno odstráňte všetky okrem snow, Oasis, assist, tam sa dobre hrá na skoré za T:)


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •