Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Bhop - jwj/bhop helper

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Bhop - jwj/bhop helper

    demo: http://csko.cz/dema?UPD=SCQpnw6B
    ID STEAM_0:1:2427707
    Naposledy upraveno Sewell; 19-06-20 v 10:05.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  2. #2

    Re: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Škoda, že tam není vidět ten prestrafe, to by hodně zjednodušilo práci. Jwj se všeobecně hodně špatně rozeznává. Na základě tohohle dema bych to nebanoval, zkusil bych si ho radši chytit ingame.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Za mňa čisté
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Citovat Původně založeno DinGo Zobrazit příspěvky
    Za mňa čisté
    Fyksenovi to na ban staci, vzhledem k tomu, ze ty si s nim vic v kontaktu muzes mu napsat. :-) https://ctrlv.cz/aC3v
    Naposledy upraveno Sewell; 21-06-20 v 01:59.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Ak to niekomu stačí, ok, mňa to nejak nepresvedčilo, takže ja ban neudelím
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    tak hlavně, že lurkymu si za toto daval ban
    E: Musím se opravit ještě za horší dema, než jsou tu a v dalším hlášení si dával Ban Lurkymu, no jo posedlost někým, koho nesnášíš byla velká.
    Naposledy upraveno Sewell; 21-06-20 v 09:52.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Fyksenovi to na ban staci, vzhledem k tomu, ze ty si s nim vic v kontaktu muzes mu napsat. :-) https://ctrlv.cz/aC3v
    Fyksen není člen AT, to je jako kdyby si tu hlásil a ptal se na názory cizích hráčů a pak chtěl po našich adminech, aby mu dali ban. Ať si klidně požádá o práva, z jeho zkušeností co vím, tak mu klidně dám pro, když je zde nedostatek jump adminů a ty stejně chodíš za ním, tak pokud bude mít o to zájem, at si požádá, myslím, že bych nebyla sama, kdo by mu dal pro a byl by rád za někoho takového v našem týmu, pokud by koukal a banoval dema, která nikdo jiný nechce, nebo jim to nestačí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Fyksen není člen AT, to je jako kdyby si tu hlásil a ptal se na názory cizích hráčů a pak chtěl po našich adminech, aby mu dali ban. Ať si klidně požádá o práva, z jeho zkušeností co vím, tak mu klidně dám pro, když je zde nedostatek jump adminů a ty stejně chodíš za ním, tak pokud bude mít o to zájem, at si požádá, myslím, že bych nebyla sama, kdo by mu dal pro a byl by rád za někoho takového v našem týmu, pokud by koukal a banoval dema, která nikdo jiný nechce, nebo jim to nestačí.
    Fyksen není člen AT, ale k sefovi a Lurkymu se mohl vyjadrovat? :DDD toto je nejlepsi argument. Ať žije Kotelna.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Jeden ti poví, že by to nebanoval, druhý admin ti poví, že to je čisté. Ti co se řešili předtím, tak se to bralo u nich jinak, protože jeden byl admin a muselo se to prošetřit pořádně a Lurkyho bych moc nezmiňovala. Tam nejdřív píšeš, že je čistý, pak že je zaplý, ale jen na základě, že to řekl Dingo Fyksenovi. Takže v tom byl trochu zmatek u něj.
    Takže pokud se mrkne ještě nějaký jump admin na toto a řekne, že to je čisté, tak to uzavírám, stejný proces je 3 hlavní časy, aby byl cheater, tak bohužel zde stačí 3 admini co napíšou, že je daný hráč clear. Takhle to normálně řeším u aimu, kde je dost adminů, u jumpu jich moc není, tak se vůbec divím, že se vyjádřili dva. Možná jestli na to mrkne i Off. Jinak mě už nikdo nenapadá. Kdyby byl Fyksen admin, tak by si ten ban mohl třeba sám obhájit, proč si myslí, že to není čisté. Ale není, takže když bude chtít, tak se na to může vykašlat právě.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Složitý cheaty tu očividně nemá smysl řešit, když tu většina adminů dosahuje maximálně základní znalosti cheatů a bez detectu není schopna zabanovat ani ez cheating.
    A neschopnýho Dinga, který na to demo ani nekoukl a napsal clear, aby mi pokazil úspěšnost hlášení mě ani netrápí, vše co dávám na web je pro mě 100% cheating, když si s něčím nevím rady, tak posílám na steam.
    Tak 100x zkušenější ex-admin a 2 admini na zahraničních serverech mi cheating potvrdili, takže se tu asi nekdo plete.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Na co kazit úspěšnost hlášení? Však je důležité, abys měl dobré hlášení na portále, kam chceš jít dělat admina. Tak nám je dohod a třeba se přijmou Jako mě napadlo, že bys mohl dostat takový ty speciální práva, co měl něco jako Unihoc, support admin, prostě bys měl práva na daném serveru, kde bys banoval ten bhop, měl bys přístup do hlášení, do žádostí o UB a to je vše. Takový ten základ, žádný přístup do admin sekce, nebo TA sekce, nic. Čistě bys pomáhal banovat ty bhopery. A když si zažádají o UB, tak bys pak i mohl sám jim napsat, podle čeho si usoudil, že jsou zapnutí.

    Něco jako spešl na JB a postupem času by se vidělo, jak by sis vedl a mohl dostat toho TA, abys viděl i do TA forka a tak.
    Naposledy upraveno Britny; 21-06-20 v 23:41.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Na co kazit úspěšnost hlášení? Však je důležité, abys měl dobré hlášení na portále, kam chceš jít dělat admina. Tak nám je dohod a třeba se přijmou Jako mě napadlo, že bys mohl dostat takový ty speciální práva, co měl něco jako Unihoc, support admin, prostě bys měl práva na daném serveru, kde bys banoval ten bhop, měl bys přístup do hlášení, do žádostí o UB a to je vše. Takový ten základ, žádný přístup do admin sekce, nebo TA sekce, nic. Čistě bys pomáhal banovat ty bhopery. A když si zažádají o UB, tak bys pak i mohl sám jim napsat, podle čeho si usoudil, že jsou zapnutí.

    Něco jako spešl na JB a postupem času by se vidělo, jak by sis vedl a mohl dostat toho TA, abys viděl i do TA forka a tak.
    Na co? Jelikož dingoušek ví, že už by chtlg u další žádosti nemohl vytahovat, tak potřebuje faily, je to tak očividný, ještě když za horší dema banoval Lurkyho, mně trvalo chvíli, než jsem si spojil všechny ty náznaky od něho, že mě vyloženě nesnáší a nechce, abych byl admin, úmyslné ignorování hlášení atd. Btw tím, že by se mi nahodil ten support, či co, končilo by to úplně stejným stylem s tím, že já bych dal ban, někdo mi to potvrdil, oni dva clear a hráč by dostal unban, nebo další možnost, že by se na to koukl tak možná Grakon a napsal by něco ve stylu "Já si myslím, že tam něco bude, ale nejsem si jistý zda bych to banoval." a skončilo by to též unbanem asi zbytečný řešit toto téma, které jde, jak mimo mě, tak mimo tebe, jestli teda nejsi Náborářka v utajení.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Tak byl to jen čistě nápad, jak ti alespoň něco nahodit a zkusit to, jak by to vypadalo no. Třeba by se mezi tím našel i další nějaký jump kandidát a Zoid by přestal stávkovat :D Ne, já nejsem v utajení, to by musel asi schválit Samco a třeba poradit se s Burakem a hlavně nepsat - až za půl roku, když se ti teď lockla žádost, když je očividné, že ten admin je potřeba co nejdřív. A jestli bys vůbec s něčím takovým ty sám souhlasil, když by to prošlo. Ale tak jako nevím upřímně, jak tuto situaci vyřešit, proto mě napadlo alespoň tohle, když ti byla žádost uzavřena skrze hlavně log? A ještě kdyby i Fyksen chtěl, tak mu povolit psát do UB a stížností, kde by vám pomáhal. Nemusel by být ani admin. A jeho slovo by se bralo jako admina. Ale to jsou různé nápady ohledně toho jumpu, takže to záleží hlavně na těch dvou a pak na vás, zda byste i o to měli zájem.
    Omlouvám se, že to píšu sem, ale alespoň to napíšu veřejně, ať se o to ví, než zase poslouchat, jak se něco dělá za ostatními zády. Popřípadě to můžou Burak či Samco smazat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tak byl to jen čistě nápad, jak ti alespoň něco nahodit a zkusit to, jak by to vypadalo no. Třeba by se mezi tím našel i další nějaký jump kandidát a Zoid by přestal stávkovat :D Ne, já nejsem v utajení, to by musel asi schválit Samco a třeba poradit se s Burakem a hlavně nepsat - až za půl roku, když se ti teď lockla žádost, když je očividné, že ten admin je potřeba co nejdřív. A jestli bys vůbec s něčím takovým ty sám souhlasil, když by to prošlo. Ale tak jako nevím upřímně, jak tuto situaci vyřešit, proto mě napadlo alespoň tohle, když ti byla žádost uzavřena skrze hlavně log? A ještě kdyby i Fyksen chtěl, tak mu povolit psát do UB a stížností, kde by vám pomáhal. Nemusel by být ani admin. A jeho slovo by se bralo jako admina. Ale to jsou různé nápady ohledně toho jumpu, takže to záleží hlavně na těch dvou a pak na vás, zda byste i o to měli zájem.
    Omlouvám se, že to píšu sem, ale alespoň to napíšu veřejně, ať se o to ví, než zase poslouchat, jak se něco dělá za ostatními zády. Popřípadě to můžou Burak či Samco smazat.
    Žádost Kristinne bude na delší dobu poslední, né-li vůbec poslední. Ohledně tohoto hlášení zkusím ještě jednou poprosit fyksena, proč by to banoval a zkusím poprosit Zloida, aby se na to též mrknul, tak to nech chvilu open jeste, diky. (Treba do 1.7. aspon) fyksen ma nyni hodne prace na XJ a Zoid protestuje, ale treba budou tak hodny, udelaji si chvilicku casu a hodi sem nejaky vyjadreni.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  15. #15

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bhop - jwj/bhop helper

    Úprimne nerozumiem prečo bola tvoja žiadosť uzavretá negatívne vzhľadom na minimálny počet adminov na danom serveri. Určite som stále ZA nejakého supporta, či triala, ale tak to už je na vyššom vedení. Srry za ot

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •