Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 21.6. ] goose --> Troppe

  1. #1

    [ archivace 21.6. ] goose --> Troppe

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 281247)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < goose >
    [AMXBANS] Tvuj nick: goose
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:90732243
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:90732243
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.61.195
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.61.195
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Furien
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Bry vecer rad by som sa spytal ze odkedy sa dava za reklamu perma ban. Amagad je najznamejsi hns server na svete a ze dam niekomu IP ktoru si sam vypytal lebo ju nemal tak zato dostavam permu ja? Od daneho admina dostavam bany jedna radost a viem ze to je osobne sak vieme co sa stalo vsak lukas :D je to fakt ubohe si myslim a ak to takto ma dalej pokracovat s adminmi na tomto portali tak to s panom bohom..
    Dat za slovo Hovno ban na 3 dni ked v ten den si ludia do rodin nadavaju to je vsetko v poriadku ale Troppe to vidi vzdy trosicka inak vsak? Pekny zvysok dna

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: goose --> Troppe

    Ahoj, normálně bych si toho nevšiml, ale opět mi přišlo hlášení. Začnu mimo tento ban. Jo, banů jsem ti dal hodně, ale bylo to vesměs za to, jak se chováš (bany nebyly jenom ode mě). Co jsem se díval ještě na chatlog před banem, tak i za to bych ti klidně dal ban.
    Je na každém adminovi, na jak dlouho dá ban, ovšem permanentní ban za reklamu je tu na denním pořádku (v případě, že se hráč omluví atd. se to dá zkrátit i na pár dní). Ale jak vidím, tak jsi pořád stejný. Osobně jsem za to, aby ti ban zůstal takový, jaký je už jenom z toho důvodu, že tvoje historie tady je fakt otřesná. Ovšem počkáme na vyjádření ostatních adminů, zda se mnou budou souhlasit či nikoliv.
    Nic osobního za tím nehledej. Jo, nemám tě rád to je pravda. Kvůli tomu, jak se chováš, takové lidi nemám rád obecně, ale nic takového sem netahám a všechno řeším v rámci pravidel.
    Je to fakt vtipný, že ze svýho pohledu vidí všichni jenom to, jak jsou svatí a dělají všechno dobro na světě, přitom dělají ale úplný opak :D

  3. #3

    Odpověď: goose --> Troppe

    Ako uprimne som od teba nic ine necakal. Akoze ak chces pocut moje ospravedlnenie za reklamu v roku 2020 v mrtvej hre ktora ma 6% hračov z celkového množstva tak na: Ospravedlnujem sa ti drahý lukáš už sa to nikdy nestane. A samozrejme ze to je osobne to tu ani nepíš ludia maju už z toho srandu keby si aspon niekedy prišiel na server by si sam vedel... ale to je už mimo. pointa je taka že to server amagad. a hraš konkretne tvoj dobry kamos Sewel si ju vypytal dal som mu ju. Keby dostanem ban ze tu davam Ip gs alebo podobne pochopim. Ale na amagade hraju ludia kde ich videa maju 250k tisíc zhliadnuti a podobne. Čo pravdepodobne opat asi nevieš ako by si aj mohol však :D

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: goose --> Troppe

    Pokiaľ to tam pleskol iba 1-2x tak by som to riešil skrz mute. Ajkeď gús je známa firma ale príde mi to stále ako prestrel.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] goose --> Troppe

    Na tobě ta ironie nejde vůbec poznat tyjo. Je úplně jedno, jestli tu hraje byť jen 1 člověk, pravidla se musí dodržovat tak či tak. Ten server vůbec neznám, o hns se vůbec nezajímám. Jinak ve hře jsem teď poměrně dost času, ale to jsi zase ty mimo. Sewella jako kamíka neberu. Je to pro mě obyčejný hráč, který mi pravidelně hlásí přestupky, nic víc.
    Offmane, myslím že mi ho už někdo hlásil 1 hlásil, že tam hodil reklamu a to jsem neřešil, protože to bylo poprvé.
    Perma se dávala skoro v každém případě, hráči si akorát došli (ve většině případů) slušně pro ub a bylo jim to zkráceno. Tady zase vidím akorát to jeho ego, nic víc.

  6. #6

    Re: [ žádost k posouzení ] goose --> Troppe

    Zdravím, jsem pro zkrácení. Každopádně hráč by si mohl dát pozor na to, jak se na serveru chová. S takovou historií má pomalu našlápnuto k trvalému banu.

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] goose --> Troppe

    Zkráceno na týden.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: [ archivace 21.6. ] goose --> Troppe

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •