Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 67 z 67

Téma: [ archivace 5.7. ] fuetele --> Operak

  1. #61
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tak já nevím. Sehnala jsem na přání Buraka admina dlxsf, který se vyjádřil pro UB, (sice hráč už má předčasný UB) ale furt se tu něco řeší, tak už opravdu nevím co víc. Vidím jen více a více adminů co píšou clear, takže bych to asi nechala do konce týdne a pak to kompletně uzavřela, jestli nejste proti. Jinak by se to tu taky mohlo řešit donekonečna. Revan tu pořád opakuje jeden čas akorát dokola 0:20, ale na ban by se muselo sehnat více časů a pořádných.
    Řeší se tu furt to, že nikdo nemá vysvětlení k těm časům co píše. Polovina z nic napsala CLEAR a nikdo se už nevyjadřuje a neobhajuje proč je clear. Já jsem taky furt ještě za cheating.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  2. #62
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    vidět jen ty 2 časy a nemít k dispozici cca 90 minut ostatního hraní, řeknu jasný AB, takže se klukům nedivím, že se pořád perou za svou pravdu...ale :D na základě 1-2 časů, pokud teda nerozdáš hlavu celýmu teamu a kros ti skáče z panáčka na panáčka se nebanovalo nikdy nikde...kluk může klidně kódy mít, ale jak sem psal už několikrát v 99.8 procentech hry není po nějakým AB u něj ani vidu ani slechu. Takže je na vás jestli chcete banovat dle 5 vteřin z 90 minut no...

  3. #63
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Operaku prďme na to. Ak sa natočí viac dem a bude na nich viac časov tak budú všetci za cheating a my sa im budeme v klude smiať. Dajte mu teda úplný UB ale ja vám potom prdím na ďalšie demá keď AT je neschopné vidieť jasný aimbot. Zbytočné sa potom snažiť. To radšej budem directovať svoje skúsenosti na iný portál. RIP

  4. #64
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Řeší se tu furt to, že nikdo nemá vysvětlení k těm časům co píše. Polovina z nic napsala CLEAR a nikdo se už nevyjadřuje a neobhajuje proč je clear. Já jsem taky furt ještě za cheating.
    Tak pro mě za mě si to tu nechejte až do Vánoc, ale víc mě udivuje i on, že sem ještě vůbec chodí a reaguje na to, co sem kdo píše, jiní by se na to asi vykašlali a došli by zas, až by dostali další ban. Takže je vidět, že mu i na tom záleží se očistit nějak a zas tě chápu, že si budeš stát za svým, když si ten ban dal. Tak si to pak uzavři sám a jestli ho budeš chtít dál řešit, tak spíše shromažduj důkazy ne pomocí hltv a nejdřív je hod do AT. To by bylo lepší.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #65
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Nech to do konce týdne pak to klidně zavři. Na každou ... se vaří voda. Jednou ho chytím a nastřádám lepší časy.
    Naposledy upraveno Operak; 02-07-20 v 20:55.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #66
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Nech to do konce týdne pak to klidně zavři. Na každou ... se vaří voda. Jednou ho chytím a nastřádám lepší časy.
    Že sa ti ešte chce. Vidíš, že tu sú neschopný poznať iné AB než to čo skáče z hlavy na hlavu a robí 360tky. Ale ak dačo natočíš rád podporím potom.

  7. #67
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ v řešení do 5.7. ] fuetele --> Operak

    Hej, hej, nechtěl jsem, aby tu někdo urazil. Chtěl jsi mé prohlášení, udělal jsem to! Je směšné vybrat si a trvat na několika částech 60 minutové scény! Opakuji, najdete to u každého hráče. Je to jako hrát v loterii, v určitém okamžiku máš hit. Ale zdá se, že nikdo moje texty nečetl v angličtině, takže je textujte pomocí Google Translate.

    A pro mě je to osobní urážka, že mě za to obviňuji, protože alespoň pro sebe vím, že jsem nikdy nepodváděl. Nejde jen o to, že mám SteamID od začátku roku 2000.

    Best Regards

    fuetele

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •