Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 67

Téma: [ archivace 5.7. ] fuetele --> Operak

  1. #31

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Žádný z uvedených časů mě nepřesvědčil o cheatingu.

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2020
    Příspěvky
    7

    Re: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    OK and who is responsible for a possible unban?

  3. #33

    Re: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno fuetele Zobrazit příspěvky
    OK and who is responsible for a possible unban?
    Hello, due to different views on this situation, getting your request to the final solution may take longer than expected. Four administrators are assuming, that you are a cheater and five that you are clear. It now seems more that you will be unbanned. I will discuss with other administrators about possible temporary unban until we get the final solution.




    Leží to tu už celkem dlouho. Skóre je takové, že čtyři lidi jsou za cheating a pět lidí za clear, takže to zatím vypadá na unban. Zřejmě to tu bude ležet ještě dost dlouho, než se to vyřeší a to hlavně kvůli shánění dalších lidí, co by se na to podívali. Do té doby by asi bylo lepší v rámci presumpci nevinny dočasně pozastavit ban. Bylo by to i lepší pro případné natočení dalších důkazových materiálů, zatímco on bude hrát na serveru a my budeme čekat na další vyjádření.

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2020
    Příspěvky
    7

    Re: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Thank you for the update, than I will wait for a final decision.

  5. #35
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Hello, due to different views on this situation, getting your request to the final solution may take longer than expected. Four administrators are assuming, that you are a cheater and five that you are clear. It now seems more that you will be unbanned. I will discuss with other administrators about possible temporary unban until we get the final solution.




    Leží to tu už celkem dlouho. Skóre je takové, že čtyři lidi jsou za cheating a pět lidí za clear, takže to zatím vypadá na unban. Zřejmě to tu bude ležet ještě dost dlouho, než se to vyřeší a to hlavně kvůli shánění dalších lidí, co by se na to podívali. Do té doby by asi bylo lepší v rámci presumpci nevinny dočasně pozastavit ban. Bylo by to i lepší pro případné natočení dalších důkazových materiálů, zatímco on bude hrát na serveru a my budeme čekat na další vyjádření.

    Jsem proti. Ať ten unban dá Britny nebo Samčo. Já ho dávat nebudu.

    Jinak myslím, že nejsi v pozici, kdybys mohl o tomhle rozhodovat. Tohle je věc vyšších. Ty jsi moderator.


    E: Když se tu objevilo další clear, tak by to chtělo ještě aspon jedno teda a ten unban dám. Zatím si za tím banem furt stojím.
    Naposledy upraveno Operak; 29-06-20 v 17:56.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #36
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    za mě clear
    Spoiler Spoiler:

  7. #37
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Okej vidím, že toto je hopeless. Tak než mu dáte UB vysvetlite mi ten čas 0:20 z môjho postu a rovno aj ten čas kde píšem o fov (striela z awp na mide). Keď píšete, že to je clear, tak musíte mať nejaké vysvetlenie na tieto časy inak to není clear ale zapaté.

    Ak mi dáte rozumný dôvod prečo tie 2 časy sú robené rukou uznám, že je clear. Neberiem ale vyjadrenie typu kýchol si alebo že ho striaslo.

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Revan, you can make a 1h demo of every expirienced player and you will always find something suspecious like lucky headshots, or lucky wallbangs. So you could claim there is AB or Wallhack involved.
    So it's better to judge about the whole gameplay and not about few lucky/weird situations.


    Regards

    fuetele

  9. #39
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Your ban has been taken down until future investigation. We will revert/remove the ban the ban when your request is closed with the final decision. This solution was chosen due to doubts about the correctness of the ban. Thank you for your patience.

  10. #40
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ demo k posouzení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Your ban has been taken down until future investigation. We will revert/remove the ban the ban when your request is closed with the final decision. This solution was chosen due to doubts about the correctness of the ban. Thank you for your patience.
    Zase aby se na to uplně nekašlalo, když už je to "vyřešené".

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Here, I tried to replicate the awp situation 12:08 and according to my demo I think, it is possible to shoot like this by hand. It's just very quick random reflex.

    http://csko.cz/dema?UPD=4RCPios5

    I am quite sure I would find similar situations in my gameplay couple months ago.

    Btw Revan, back in the good old days, you had to have at least three certain timestamps that proofs cheating. You have hardly two, from 1 hltv a 2 pretty long demos. It's not too much...
    Especially when you want to ban player with 4 digit steam and he visits our servers for couple of years.

  12. #42
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Oh finally somebody who can argue with me. I'll give it a peek tomorrow.

  13. #43
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Váleček mě jen požádal, zda by se to jen sem nehodila. Třeba tam bude něco zajímavého ke shlédnutí.

    https://streamable.com/tl1myo

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Nemá někdo kontakt na dlxsf? V tomto případě by bylo nejspíš nejlepší, kdyby si našel čas a podíval se na to.
    Dnes mi potvrdil žádost, tak jsem mu napsala vše na steamu, hodila odkaz a poprosila, zda by na to nemohl kouknout, tak uvidíme. Pokud se mrkne a co poví no, jako je to jeden z nezkušenějších taky adminů co nám ještě zbyli :D

    E: Odepsal, že večer mrkne.
    Naposledy upraveno Britny; 30-06-20 v 14:38.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    no doufám, že to bude stát za to, když mě taháte z hrobu :D někdo reup HLTV, dík

    Ineye jsem zběžně prošel, je to moc zalagovaný na to, aby jste chtěli někoho banovat za AB
    Naposledy upraveno dlxsf; 30-06-20 v 17:37.

  15. #45
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ stále v řešení ] fuetele --> Operak

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    no doufám, že to bude stát za to, když mě taháte z hrobu :D někdo reup HLTV, dík

    Ineye jsem zběžně prošel, je to moc zalagovaný na to, aby jste chtěli někoho banovat za AB
    už se na tom pracuje...

    http://csko.cz/dema?UPD=T90ink99
    Naposledy upraveno Operak; 30-06-20 v 18:28.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •