Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Summer Sale 2020 - aneb soutěž v expingu na steamu

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Cool Summer Sale 2020 - aneb soutěž v expingu na steamu

    Zdravím všechny Kotelňáky & Kotelňačky

    Mám tu pro vás další soutěž v expení speciálního LETNÍHO odznaku - tentokrát u kartiček Summer Sale 2020


    Summer Sale - Letní Slevy začínají přesně 25.6.2020 = https://www.whenisthenextsteamsale.com/ a od té chvíle můžete začít expit (navyšovat) svůj letní odznak. Už nyní jsou v prodeji.

    JAK ZÍSKAT LETNÍ ODZNAK?

    Pro ty, kteří jsou v tom nováčci můžete odznak získat sbíráním tzv. speciálních kartiček, které jsou součástí těchto slev.

    JAK ZÍSKAT SPECIÁLNÍ LETNÍ KARTIČKY?

    Získat jdou hned několika způsoby:

    • Ten základní je, že každý den po 19:00h po dobu co poběží letní slevy (bývá to každým rokem jiné, tak si dávejte pozor, co si připravili letos) projedete VAŠE FRONTA DOPORUČENÍ a to 3x až do konce, za to budete mít vždy 3 speciální kartičky.


    • Valve si může i připravit nějakou "akci" , ale není to vždy zvykem, kde se dají též získat - podotýkám, že tyto dva první způsoby jsou vždy zadarmo.


    • Třetí způsob je ten klasický, ale není vždy zadarmo - vyrábíte z jiných her jiné odznaky a za každý lvl, dostanete 1 speciál kartičku, pozadí a smajlíka. UPOZORNĚNÍ: Toto platí pouze v průběhu slev, nebo pár dní před zahájením slev - což už právě je, takže už za každý nový lvl máte kartičku, ted je ještě skrytá, ale odhalí se v začátku akce.


    • 4. způsob je prostě, že si ty kartičky kupujete na komunitním trhu, ale to stojí nějaké ty kačky, takže bude na vás, jaký způsob zvolíte, abyste soutěž vyhráli.


    PRAVIDLA SOUTĚŽE:

    • Každý, kdo se chce zúčastnit soutěže musí do příspěvku, který založím DNES napsat svůj nick na webu včetně svého odkazu na SID - podotýkám odkazu, nikoliv čísla.
      Příklad: Toto je můj odkaz na SID https://steamcommunity.com/profiles/76561198014859543

      Kdo bude mít i speciální odznak - tzv. z foil karet, tak mu to připočtu k obyčejnému odznaku.

      Příklad: Obyčejný odznak máte na úrovni 15 a foil na úrovni 3, tak dohromady budete mít 18.



    - Steam acc může mít po čas přihlášek neveřejný, ale koncem expení musí profil zveřejnit, aby bylo vidět kdo vyhrál a dosáhl tak nejvyššího počtu lvl. Tentokrát nebude žádné ukončení přihlášek, stačí, že po dobu co poběží tato soutěž až po konec, který ještě konkrétně neznám (datum upřesním) se může stále zapisovat do registrace. Pravidlo je pouze jen to, jak jsem již psala, že po skončení MUSÍ SI STEAM PROFIL ZVEŘEJNIT - pokud ho bude mít skrytý.

    - Zúčastnit se může kdokoliv, ale musí být řádně přihlášen v soutěži - viz. splnění podmínky, kde bude zapsán ve vytvořeném tématu již jsem zmiňovala na začátku pravidel.

    - Dodatek: Pokud by se stalo, že někdo bude mít stejný lvl, tak vyhrává ten, kdo první navýšil - u všech odznaků je přesně vidět hodina i den.

    - Kdo tyto podmínky nesplní, tak automaticky je jeho účast neplatná. Takže si to hlídejte. Že jsem hodná, tak vám dám den k tomu, kdo by zapomněl a svoje přihlášené lidi upozorním pomocí PM. Pokud však nadále uvidím, že jsou podmínky nesplněny, tak vyřazuji.

    - Konec soutěže bude zároveň s koncem ukončení možného si navýšit odznak - přesné datum ještě dodám.

    ODMĚNA?

    3 nejlepší expitelé budou odměněni VIP a speciálním odznakem na svém webovém profilu jako "Summer Sale Expitel 2020"

    1. místo za nejvyšší dosažený lvl odznaku dostane VIP na 1 rok + Golden Medaile
    2. místo za nejvyšší dosažený lvl odznaku dostane VIP na 6 měsíců + Silver Medaile
    3. místo za nejvyšší dosažený lvl odznaku dostane VIP na 3 měsíce + Bronze Medaile

    A jako nově přidávám do odměn, kdo mě předežene k úplnému konci expení a bude mít větší lvl než já, tomu dám jako bonus psay v hodnotě 10e.


    Tak GOOD LUCK všem v expingu

    Zde https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post541348 můžete vidět minulou soutěž, kde jsou zobrazeny i medaile, které budou stejné, pouze orámování bude zlaté.

    Ještě chci poděkovat sponzorům Mlíčkovi, Dingoušovi, Kotlovi za VIP a Matiskovi za medaile.
    Naposledy upraveno Britny; 22-06-20 v 19:49.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •