Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Registrace - Summer Sale Exping 2020

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    AKTUALIZACE

    Takže v první řadě, už znám konec expení a bude to do 9.8. 2020 18:00h Do té doby můžete navyšovat lvl, pak se to uzavírá a ještě ten den vyhlásím výherce a rozdám ceny.

    Připomínám - JÁ NESOUTĚŽÍM. Pár lidí mě zmínilo, tak to chci jen upřesnit, je to soutěž čistě pro vás.

    Tentokrát Valve to poněkud trošku pozměnilo, jak jsem psala, že v procházení fronty dostanete vždy 3 kartičky, jak to vždy bylo, tak tentokrát dostanete pouze jednu :/ Ale asi jako kompenzaci vám za to budou dávat taky každý den po aktualizaci 19:00h samolepku zadarmo, která vám už zůstane.

    Ještě i trošku vysvětlím, jak funguje ODZNAK PŘISPĚVATELE a ODZNAK PATRONA - možná si to přečtete sami, kde to vysvětlují, ale raději to napíšu ještě jednou sem. Neplatí to tak, že vy budete dávat toto hodnocení a budou vám chodit každý den po dobu 1 měsíce 100 bodů, ale chodilo to pouze člověku, kterému to hodnocení dáte. Takže je dobré se vždy se známým domluvit na vzájemném ohodnocení, at máte denní příděl bodů oba dva. Pokud dáte 2 hodnocení, tak už máte oba odznaky, jak to mám já a když se takto budete domlouvat s více lidmi, tak můžete i za den získat 1000 bodů, když bude 10. Tak jen na to, abyste si dávali větší pozor a vzájemně se hodnotili. Kdo by měl zájem třeba i semnou si vzájemně vyměnit body, tak mi dejte prosím vědět předem na steamu a domluvíme se, nedávejte to bez domluvení. Já mám poměrně dost těch bodíků, tak pro pár lidiček bych je obětovala :) A když si to i vezmete, tak se nám to za pár dnů vrátí zpět. Čím víc, tím líp :D

    Tak to je pro dnešek vše, kdyby byla opět další aktualizace, nebo něco nového, tak napíšu sem, aby jste si toho lépe všimli. Jinak pokud nebude hned někomu něco fungovat, tak to mají jen přetížené a musíte čekat. Nejlepší je třeba nakupovat tak za 2h, to se vždy steam horečka sklidní, jinak zde je přímo status stránka steamu, kde se dozvíte, jak na tom v tom momentu je https://steamstat.us/ .

    Kdokoliv bude mít nějaký dotaz, tak ptát se na steamu https://steamcommunity.com/profiles/76561198014859543
    Naposledy upraveno Britny; 26-06-20 v 02:30.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Ještě asi důležité, že za € přidaná do steam peněženky už nejsou body, jako to bývalo.
    E: S tím darováním awards u recenzí etc. Tak ten komu to dáte dostane 1x 100bodů. Matematická rovnice = vy zaplatíte 300 a on dostane 100. Takže když byste to takhle chtěli tradovat, tak to worth it není. Max pokud by se ty odznaky levlovali.
    Naposledy upraveno Hunted; 26-06-20 v 13:27.

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Ano, kdo se třeba divil, že má hned na začátku přes xxx tisíc bodů, tak to bylo z toho důvodů, které najde u sebe i ve výpisu - hlavní stránka obchod Summer Sale v rohu vidí svoje body, na ty klikne - pak se mu objeví ještě jednou nahoře vpravo "váš zůstatek" taky klik a tam už vidíte ten přehled. Za kolik a co jste provedli nákup PŘED 28.5. 2020 se vám už započítávalo do letních slev. Hlavně je tam dobré, že uvidíte krásný přehled, když něco stojí 9,26e (hra) tak je za to 1003 bodů. Takže jste mohli mít i kolem 40k bodů do začátku. A za to už nakupovat si co chcete, ted za ty body moc toho nejde, jako zlaté pozadi 5k je na měsíc, dále je dobré kdo má dost bodů je investovat do odznaků - je jich 20 = 1 odznak je 1000 bodů = 100 XP celkem máte 2000 XP což taky pomůže takto zadarmo navýšit váš profil.

    E: S tím darováním awards u recenzí etc. Tak ten komu to dáte dostane 1x 100bodů. Matematická rovnice = vy zaplatíte 300 a on dostane 100. Takže když byste to takhle chtěli tradovat, tak to worth it není. Max pokud by se ty odznaky levlovali.
    Ohledně tohoto jsem tě moc nepochopila. Když jsem to zkoušela na svém profilu nejdříve, což teda nejde :D tak bylo napsáno, že já daruji 300 někomu, on dostane 100. Když udělá to samé on mně, tak on by daroval 300 a já dostala 100 = jsme na tom stejně. Akorát si už nejsem jistá, že to bude dostávat každý den, když to tak čtu, tak je tam psáno PO 30 dnech, takže to vyznělo jako po dobu těch 30 dní, ne až za 30 dní. Ale je pravda, že čím čím víc jich dáte a obdržíte, tím budete dostávat k odznaku 10xp na víc.

    Jinak s tím si teda nejsem jistá, je to jen taková teorie, ale kdo asi nakoupí něco nad 10e což dostane 1000 bodů, tak asi dostane kartu, já včera koupila hry nad 30e což bylo přes 3k bodů a dostala 3 kartičky, tak možná to tak nějak mají, až na tu slevu 5e. To mohli udělat hned a ne až při dalším nákupu nad 30e :D
    Naposledy upraveno Britny; 26-06-20 v 15:20.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Jop. Já to při prvním čtení taky pochopil, že bude dostávat 100 za každy den, ale při překladu dostane 100 bodů za 30 dní.
    E: Steam s těma bodíkama plánuje hodně "blbůstek", takže našetřit nějaké bodíky, také nebude zlé.
    E2 : Jojo je fajn, že se snaží ty uživatele opět nějak zaujmout. Ale kdyby tam navrhli nějaké hezčí pozadí atd. nezlobil bych se.
    Naposledy upraveno Hunted; 26-06-20 v 15:52.

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    No, takže asi čím víc lidí bude, tím pak ke konci dostane daný člověk bodů + teda ještě bude dostávat těch 10 xp k odznaku. No já jsem už nakoupila vše co sem chtěla a ještě mi jich dost zbylo, ale vidím, že tam stále něco přidávají, tak i po skončení letních slev to bude dostupné, takže to bude fajn. Vypnout to úplně až s úplným koncem expení karet nejspíš. Ale zatím tam není nic co by se mi líbilo, kromě toho rámečku co je bohužel asi součástí toho zlatého profilu, něco takové měli dát mezi rámečky, které zůstávají napořád, nebo dát něco k těm mini profilům co se pohybují, je tam skoro vše tmavé :D A já mám profil spíše ve žluto červeno modrých barvách :D Tak doufám, že to není konečná.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Trial admin Avatar uživatele l1bovejKAMEN
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020


  7. #22

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Naposledy upraveno nikiii; 08-08-20 v 18:28.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    AKTUALIZACE

    Jen bych chtěla připomenout, že zítra je poslední den letních slev a v 19:00h to končí. Tak toho ještě nezapomeňte využít. Shop s body sice bude stále otevřený, ale už myslím nebude aktivní fronta her za 1 speciální kartu a zdarma samolepky - má jich být 14, přesně tolik, kolik dní trvaly slevy (když se nepočítal ten jeden den, kdy byl svátek - pondělí).

    Jestli se už budou získávat slevové kupony na jiné odznaky, nebo stále speciální karty to taky netuším, to se bude muset vyzkoušet po skončení. Jinak co se týče stále této soutěže, ta končí 9.8. 2020 v 18:00h.

    Ještě bych chtěla požádat, stejně jak to bylo v zimní soutěži, kdo by měl náhodou udělaný i foil speciální odznak, tak to prosím u sebe udělejte edit, že ho máte, abych věděla. Jinak je jasné, že to budu pečlivě potom kontrolovat. Někteří máte z dobrých důvodů profil je pro sebe, ale pak ho musíte po skončení zveřejnit, to jen připomínám.

    To je zatím vše

    EDIT:

    Takže, dnešním dnem skončily letní slevy. Fronta doporučení už tedy nefunguje. Sice psali, že máme získat 14 samolepek, ale já osobně jsem klikala den co den a dalo mi to jen 13 - to nechápu, ale kdo by hledal "věrnostní obchod" který nadále zůstává otevřený, tak musí jít na svůj profil -> klikne na "upravit profil" a dole vlevo je napsaný. Takže tam pořád můžete chodit, kdo má body a ještě nakupovat dokud to jde.
    Naposledy upraveno Britny; 09-07-20 v 20:33.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    já to zaspal, tak budu soukromej furt.. sorry Britny

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Citovat Původně založeno Masif Zobrazit příspěvky
    já to zaspal, tak budu soukromej furt.. sorry Britny
    Jako pořád můžeš expit, ještě není konec, až na celý měsíc. Ale pokud nechceš dál soutěžit, tak to je čistě na tobě, ale díky, žes mi to řekl dopředu :)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    AKTUALIZACE

    Jen bych vám chtěla připomenou, že za dva dny bude konec soutěže. Já teda jedu na víkend pryč a snad to stihnu do vyhlášení, nějak po té 18:00h Do té doby se ještě můžete stále přihlašovat a navyšovat a po 18:00h už je konec. Tak bych chtěla požádat vás všechny, abyste si dali potom veřejné profily, abych mohla zkontrolovat váš lvl + foil lvl, vyhlásit vítěze a přiřadit poté výhry.

    Kdo si nedá ten den veřejný profil a měla bych ho například v přátelích a viděla bych, jaký má lvl, tak si ho dávat nemusí. Pokud bych dané lidi v přátelích neměla, tak jim napíšu PM, aby si je dali zveřejnit a mají na to den, takže by se vyhlášení o den prodloužilo. Dala bych to tak na 15:00h 10.7.2020 - do té doby by si opozdilci MUSELI dát veřejný profil, pokud by ani po mé PM nereagovali, tak mají hold smůlu a nepočítalo by se jim to.

    Díky
    Naposledy upraveno Britny; 08-08-20 v 00:57.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Je KONEC soutěže. Spousta z vás má profil neveřejný, aji když ho mám v přátelích, tak si prosím dejte edit a zveřjenite profil. Někdo dal i úplně jiný odkaz - In love. Takže kdo nechce se dál zúčastnit, stačí mi to napsat sem, do PM, nebo prostě do zítra, do 15:00h nic neměňte a já vás nebudu počítat a započítám pouze ty, který ho mají veřejný a rozdám ceny. Pokud se vám to podaří zveřejnit, nebo mi nějak dát vědět ještě dnes, v nějakou normální hodinu (ne např. ve 2h ráno :D ) Tak to vyhodnotím ještě dnes. Díky. Zatím to tedy nechám ještě otevřené pro případnou editaci.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    Pardon za zdržení, takže:

    1. Místo má DinGo - 200 lvl + 10 foil = 210 lvl

    2. Místo má Brestowood 119 lvl + 1 foil = 120 lvl

    3. Místo nikiii 110 lvl + 4 foil = 114 lvl

    Gratulace. Medaile čekejte na profilu a VIP v PM. Bonusovou cenu nevyhrál nakonec nikdo.

    + Teda bych ještě ráda dodala, že děkuju všem zúčastněným a je vidět, že se někteří opravdu snažili. A ted si dáme všichni jedno chlazený
    Naposledy upraveno Britny; 10-08-20 v 19:18.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •