Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 24.6. ] deepLy disappointed --> Operak

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    [ archivace 24.6. ] deepLy disappointed --> Operak

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Fakt ti uz sibe s tymi banmi?

    Stacilo mi napisat, nech si to zmenim, ani nie 5 sekund by to trvalo a jebnes mi ban na 10 minut, fakt za kazdu picovinu musis banovat?
    e: neviem či máš trošku rozumu, stačilo ma pekne osloviť nech si to zmením, ihneď by som si to zmenil, taktiež si mohol aspon par sekund pockat a by mi to automaticky dalo na 60 ako vzdy :D si fakt normalny uz?

    ale IHNED DO PICI JEBNUT BAN ked server automaticky zmeni hodnoty...
    neviem co si chces dokazovat banmi :D...
    ale fakt za takuto picovinu mi jebnut ban, tlak si mi zvysil o 300
    edit2
    Kazdopadne uz som sa ukludnil, ale stale to je zo strany admina najvacsia hovadina aku moze spravit hracovi udelit ban po pripojeni 10 sekund, ked to danu hodnotu server vie vzdy zmenit do minuty :D ani tolko nie
    Chcem sa ta spytat, mas stipku uctu k hracom? pokusal si sa ma aspon trosku oslovit? napisat nieco nech si zmenim? Fakt si nuteny stlacat pismenko, kde mas nabindovane amxmodmenu iba? vyriesil si beznu situaciu s hracom iba dohoverenim? ban je az vzdy ta posledna cesta pokial hrac je nepoucitelny alebo jebnuty.. ale pri tebe neplati ani jedno :D
    Naposledy upraveno N1HiL; 24-06-20 v 16:28.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: deepLy disappointed

    Steamákům se to autonaticky na 60 nedává. Tam to nefunguje. Čekal jsem dostatečně dlouho aby jsi si toho všimnul v chatu sám.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: deepLy disappointed

    Nedáva hej :D Nože si to skús, čakal si dlho? ako si mohol čakať dlho? pozri si to CHL ako dlho som bol na sv
    Skusal som si nove video nastavenie, dal som rejoin nasledne po par sekundach si mi jebol ban

    odpadol by ti kokot keby si napisal aspon napr @nihil zmen si hodnotu prosim?
    popripadne oslovit? ked si bol u T isla ti huba neustale, ale ked mas nieco riesit nie :D šašo

    Kazdopadne nehram tu prvy den, stacilo ma pekne oslovit aby som si to zmenil... popripadne pockat chvilu nech mi to server zmeni, na furiene mi to automaticky dalo na povolenu hodnotu teraz som to testoval, neviem co tu trepes, chces aj screen?

    ban, ktory som tu dostal bol od pelargosa aj to za langoš, že som mu písal :D priznaj sa ze si mohol nieco napisat aby som si to zmenil, kazdopadne je to zaroven moja chyba, mal som si pozriet urcitee...hodnoty - myslene v hre nerobim nikdy problemy... zasrandujem na jb taktiez na furiene chvilu :D..

    ale nevadi, banujte tu za picoviny, prispeje to hracom velmi

    Mohol by pozriet niekto mol CHL prosim? Ako dlho cakal Pán Operak kym si to zmenim? nemam vipko

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: deepLy disappointed

    Já nevím kdo jsi, nějak jsem ani neřešil kdo jsi. 10 minut je ban, který dávám automaticky za nepovolené nastavení. S tebou se asi nemá nějak cenu bavit o tomhle, protože první zpráva ve vláknu druhá věta sprosté slovo. Další zpráva ve vláknu. Třetí věta sprosté slovo. Když jsem já testoval pár věcí na JB ohledně nepovoleného nastvení jak to funguje, tak mi to hodnoty nevracelo.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: deepLy disappointed

    tak si to testuj este raz prosim a pozri si konzolu a hodnotu ako ti to zmeni :D jedno sproste druhe sproste ? a co si cakal s takymto pristupom? je mi to jedno proste ci to davas kazdemu alebo nie, staci vzdy pekne napisat hracovi :D a on to bud pochopi alebo nie ty si sa nesnazil vobec nieco vyriesit nejakym stylom priatelskym a hned jebnes ban :D nadavky su tam bohuzial, nevadi. Adminuj a banuj kazdy pícovinu v 20 rocnej hre, mozno sa tu zvysi pocet jedincov na kotelne

    Nejde o to ci som jozko, ferko alebo kto, stacilo pekny prijatelny pristup admina - zmen si to nihil , cao - vyriesene, 1. nemusel si mi zvysit tlak o 300 2. vyhol by si sa zbytocnemu banovaniu ale asi si huntis bany okey 3. ukazal by si sa pred hracmi ze vies nieco riesit a nemal ta kazdy za idiota tucneho.. jaj :D na kotelne zo strany hracov

    daj si otazku prosim iba len, ci by sa to dalo pekne vyriesit iba oslovenim a nie pisat cakal si dlho kym si to vsimnem :D, ked som bol na serververy dokopy 20 sekund aj po rejoine :D



    Adios - Ban vypršal, nemá sa čo už riešiť

  6. #6

    Re: deepLy disappointed

    Zdravím. Za mne zbytečný ban. Mohlo by se zvážit jeho úplné smazání, aby neměl hráč zbytečný záznam. Každopádně asi bychom si mohli počkat na vyjádření ostatních adminů. Ban sice vypršel, ale pořád je to věc k řešení.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Re: deepLy disappointed

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Za mne zbytečný ban. Mohlo by se zvážit jeho úplné smazání, aby neměl hráč zbytečný záznam. Každopádně asi bychom si mohli počkat na vyjádření ostatních adminů. Ban sice vypršel, ale pořád je to věc k řešení.
    Co je tady k řešení? Nepovolené nastavení neni nic hrozného co by se mělo mazat... Fail ban to není.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Re: deepLy disappointed

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Co je tady k řešení? Nepovolené nastavení neni nic hrozného co by se mělo mazat... Fail ban to není.
    Ban je vrámci pravidiel to je jasné a nespochybniteľné :D

    Lenže tu ide celkovo o prístup admina.
    Tvoje ego ti nedovolí aby si napísal hráčovi (mne) a informoval ma o mojom porušení pravidiel?
    Inokedy si hubu otvárať a kecať hovadiny vieš keď prídeš na jb s ostatnými...

    Si administrátor na kotelne, neviem či tu je hlavnou úlohou vybanovať hráčov za normálny mini priestupok :D kt aj tak server dokáže sám vyriešiť, nepoviem ani slovo keby mi to tam 10 minut svieti a hádam sa s tebou a dáš mi ban

    Ale nie takto... Ide mi celkovo aj o tvoj prístup, chceš byť ako pidda kt banuje za 1 nadávku?

    Ako som písal vyššie ban by mala byť až ta posledná možnosť... Pokiaľ hráč závažné porušuje pravidlá a je nepoučitelný...

    Nie keď po 20 sekundovom príchode dokopy dostane niekto ban :D

    Ak chceš aby ľudia k tebe pristupovali prijateľnejšie, buduj si ten prístup...
    Admin má byť niečo čo hráčov zabaví, ukáže im ako sa má hrať a je skúsený..priateľský
    Nie pri každej situácii vyhodnotiť situáciu na ban..

    Máš tam milión možností
    Ako varovať hráča
    1. @chat
    2. Kick
    3. pm hráčovi
    4. Slay - na jb sa ráta asi grab, to je v móde
    A mnoho ďalšieho...


    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ahoj, fail ban to není, to ne, i délka banu je naprosto v pořádku, avšak občas je dobré před udělením banu hráče na toto upozornit, či se s ním domluvit na následné úpravě v configu, tedy... takhle to řeším aspoň já, pokud to hráč má na háku, nebo mě nevědomky ignoruje poté až dám ban na těch 10 minut. Škoda že tady žádné upozornění z admin strany nepřišlo, i přesto že ty to máš vědět a vidíš že ti to cosik píše do chatu, ale stát se to může a přehlédneš to.
    Písal som že to je zároveň tiež ko
    kazdopadne je to zaroven moja chyba
    Naposledy upraveno N1HiL; 24-06-20 v 19:11.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ v řešení ] deepLy disappointed --> Operak

    Ahoj, fail ban to není, to ne, i délka banu je naprosto v pořádku, avšak občas je dobré před udělením banu hráče na toto upozornit, či se s ním domluvit na následné úpravě v configu, tedy... takhle to řeším aspoň já, pokud to hráč má na háku, nebo mě nevědomky ignoruje poté až dám ban na těch 10 minut. Škoda že tady žádné upozornění z admin strany nepřišlo, i přesto že ty to máš vědět a vidíš že ti to cosik píše do chatu, ale stát se to může a přehlédneš to.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Re: deepLy disappointed

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Za mne zbytečný ban. Mohlo by se zvážit jeho úplné smazání, aby neměl hráč zbytečný záznam. Každopádně asi bychom si mohli počkat na vyjádření ostatních adminů. Ban sice vypršel, ale pořád je to věc k řešení.
    Absolutně souhlasím!
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ v řešení ] deepLy disappointed --> Operak

    Overall se semnou dá celkem v pohodě domluvit. Kdyby mi hráč napsal sám hned po banu na steamu, kde já přijímám každého během pár minut. Neměl bych ten ban problém i smazat. Dokonce bych pro to smazání i zpětně byl, kdyby přišel slušně.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: [ v řešení ] deepLy disappointed --> Operak

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Overall se semnou dá celkem v pohodě domluvit. Kdyby mi hráč napsal sám hned po banu na steamu, kde já přijímám každého během pár minut. Neměl bych ten ban problém i smazat. Dokonce bych pro to smazání i zpětně byl, kdyby přišel slušně.
    Postupoval som štandardným riešením ako sa má.
    Vypisuj si s priateľmi na steame, ak by to bolo veľmi súrne nevidím v tom problém.
    Ale v momentálne situácie som čisto chcel vidieť tvoj prístup, taktiež chabé, takto je to tu pekne pod dohľadom a každý má prístup sa vyjadriť, poprípadne povedať aký som plačko

    Mohol si si aspoň siahnuť na to svedomie a povedať, že to bol z piči ban
    Neriešim, Ban vypršal, nech ss nechá záznam ak by bola podobná situácia tak sa v budúcnosti pravdepodobne využije.

    Len ti dám radu, čo sme za polroka mali na ts 115 hráčov :D
    Pokiaľ hráčom nedáš dôvod byť milý, nebudú ani k tebe.
    Taktiež ak im nedáš dôvod chodiť na server nebudú.
    Ešte aby som nezabudol, samotný prístup k hráčovi je kľúčový, keďže admin je ten, ktorý má zodpovednosť a mal by mať viac rozumu, keďže hráč nemá v moci takú veľkú zodpovednosť

    Ban vypršal, prosím o lock
    Niekto sa vyjadril, niekto opäť súhlasil
    Nechcem vyvolávať súboje / krivdivé názory
    Ban ponechajte
    Len si poučte adminov nebanovať každú prkotinu

  13. #13

    Re: [ v řešení ] deepLy disappointed --> Operak

    Ban vypršel a hráč nemá zájem o úplné vymazání banu. Považuji to tedy za vyřešené a na žádost zakladatele uzavírám, protože tu tedy ani není, co řešit (i kvůli případnému flamu, který se může klidně přesměrovat do neveřejné části fóra).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •