Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Admini

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Admini

    !UPOZORNENIE - TÁTO TÉMA NEMÁ URÁŽAŤ HRÁČOV, IBA ADMINOV!

    Oni admini sú vo svojej podstate dôležitá vec, kontrolujú na serveroch priebeh hry, dávajú BANy ľuďom, ktorí nejakým spôsobom porušujú pravidlá alebo majú nevhodné správanie. To všetko je chválihodné. Sú zdrojom všetkej múdrosti, často pomáhajú ľuďom v probléme ale myslím si, že sa všetci dostávame do akejsi pasce z ktorej nie je únik (je, ale nie je, pokiaľ nebude - chápeme sa)...

    Niekedy sa z hry stáva lov na myš - samozrejme ja si BANy zaslúžim o tom nie je reč...

    Ale niekedy sa mi zdá, že sa hra mení skôr na akýsi lov... ľudia skôr súťažia o to dať inú osobu na fórum vo forme sťažnosti. Natáčajú demá, píšu sťažnosti, navzájom sa v chate prekrykujú kto z nich má pravdu... SME AKO DETI, VŠETCI! chceme len žalovať jeden na druhého a zapáčiť sa adminom aby sme v tejto "vysoko postavenej inštutúcii" postúpili v hierarchii vyššie ako len na "Nováček". Prosím netvrďte mi, že nie, každý to chce a kto tvrdí, že nie tak to robí ešte radšej...
    MAJITEĽ (nebudem menovať - Kotel) - má dobre vymyslené celé toto nezmyselné divadlo. Jeho obchodný plán z ekonomického hľadiska chválim. On sám hráčom sprostredkúva možnosť na to stať sa adminom (za SPEŠL sa myslím platí), bez nároku na mzdu. Títo ľudia to robia zdarma a systém majiteľovi funguje dobre, ľudia sa mu o beh serverov starajú zdarma, on za to má nejaké tie peniaze a ľudia hrajú hry a postupujú v rebríčkoch...

    ĎAKUJEME ZA VAŠU OBETAVOSŤ, STE SKVELÍ ĽUDIA A VAŠA ODHODLANOSŤ RIEŠIŤ PIČOVINY 24/7 ZDARMA JE SKVELÁ...

    EDIT: Myšlienku sa mi nepodarilo zachytiť tak ako som plánoval (ak v tom myšlienka je), takže tak. Zbytočnosť témy zaručená :)
    Naposledy upraveno Katoteki; 25-06-20 v 22:39. Důvod: Veci

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Admini

    ok
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819


    Odpověď: Admini

    "Natáčajú demá, píšu sťažnosti, navzájom sa v chate prekrykujú kto z nich má pravdu...SME AKO DETI, VŠETCI! chceme len žalovať jeden na druhého a zapáčiť sa adminom aby sme v tejto "vysoko postavenej inštutúcii" postúpili v hierarchii vyššie ako len na "Nováček". Prosím netvrďte mi, že nie, každý to chce a kto tvrdí, že nie tak to robí ešte radšej..."

    Nemyslím si, že by byl problém v natáčení, stížnostech nebo hádání se, kdo má pravdu. Na jb když ti někdo dá kill kvuli chujovině, napíšeš si k tomu své, to je asi normální. Hráč tě taky může freekillovat každé kolo kvuli něčemu ( Mě se stalo že kvuli tomu že sem "cheatoval" sem dostával každé kolo kill ), samozřejmě nikomu se to nelíbí a chce aby dostal nějaký trest, jde si stěžovat na forum, ale na to potřebuje demo. Tadá, máš důvod točit dema.

    S tím že se všichni chtějí hlášením zapáčit adminom, s tím nesouhlasím, určitě se tací najdou a bude jich dost, ale určo né všichni. Teď sem tu dlouhou dobu nehrál, ale předtím sem hlásil taky a to mám na práva asi takový šance, jak daxer.

    Placený spešl ? :o To od kdy ? To chci.
    Nakrmíme toho Trollíka lulw
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165


    Odpověď: Admini

    Ná, zkus si zavolat. Tam ti pomůžou: 284 016 111

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47


    Odpověď: Admini

    Nepochopili ste sexuálny podtext -_-

    Nepochopili ste nič... Nechajte ma na pokoji!
    Ide o to, že ste mi zvýšili BAN iba o mesiac ale ja som chcel permanentný :/

    A všetky svoje orgazmy som PREDSTIERAL!
    Naposledy upraveno Katoteki; 25-06-20 v 23:13.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47


    Odpověď: Admini

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Ná, zkus si zavolat. Tam ti pomůžou: 284 016 111
    Funguje aj pre SLOVENSKO?

  7. #7


    Re: Admini

    Já ti nevím, asi se snažíš naznačit, že tu funguje nějaký velesložitý zkorumpovaný systém na úrovni konspiračních teoriií typu Ilumáti řídí svět a nikdo o tom nemá ani páru. Ne vážně, je to mnohem jednodušší, než si někdo může myslet. Kotel rozhodně nemá žádný velesložitý ekonomický plán, on prostě má jen svoje servery napojené na síť v nějaké serverovně, k IPčce má přiřazenou doménu a na strojích mu jeden web a herní servery. Nebýt některých výjimečných lidí, kteří mu pravidelně finančně přispívají jen tak, tak by Kotelnu z nedostatku financí zřejmě zabalil, protože jenom z VIP se to uživit nedá. Admini jsou přijímáni jako zodpovědní vyspělí lidé, kteří dokáží uhlídat servery a chytat cheatery, kteří tu jsou denodenně. Nábor není nijak složitý, či komplikovaný, prostě se jen hledají normální schopní lidi, jen problém je v tom, že takových lidí je tu jen jedno procento. Když se nabere nový člověk, tak je ze začátku zaučen, ale jinak jede sám za sebe. Na fóru sice máme tajné sekce, ale ty slouží k diskuzi ohledně celkové situace, která je spíše jako diskuze mezi kamarády. Fakt v tom není třeba hledat žádné složitosti či tajemství života.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-06-20 v 23:32.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*



    Odpověď: Admini

    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Admini

    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.
    ..

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Admini

    Chodíš k nějakému psychiatrovi? Jestli ne, měl bys začít.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    Odpověď: Admini

    můžu pár psychiatrů doporučit

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  12. #12


    Odpověď: Admini

    Jestli chceš permu tak mi pošli pm, počítej s tím, že bude bez možnosti UB :D

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Admini

    :D :D :D :D :D You've made my day. Ty s nejvetsi pravdepodobnosti postradas selsky rozum. Ekonomicky a obchodni plan? Jakoze WHAAAT??? Kotel pracuje jako kazdy jiny clovek. Zrejme nemas absolutne tucha co vsechno ty servery obnasi. Ekonomicky plan... Hadam ze uz jsem videl vse :D placeni vip mu nezaplati ani ucet za elektrinu na kterych vsechny servery bezi. Platba za spesla? A sekce ZADOSTI O PRAVA tu je jako jen tak pro srandu? Jsi spadl z visne ne? Kotel na serverech nevydelava, jeste za ne plati. Speslove se podrobuji skupinovemu hodnoceni ze strany admin teamu stejne jako trial admin.

    Na serveru jsem s tebou nikdy nehral ale staci mi pozorovat jake divadlo tady delas a jake sracky pises do chatboxu aniz by sis zjistil fakta (viz. tento shitpost). Priste zkus i zapojit mozkovou tkan a zjisti si fakta nez zacnes neco vypisovat protoze zrejme nemas povedomi sam o sobe a nejsi si schopny priznat ze chyba je na tve strane.

    Pardon, pohnul mi zluci.
    Naposledy upraveno Algorythm; 26-06-20 v 10:46.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  14. #14


    Odpověď: Admini

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    :D :D :D :D :D You've made my day. Ty s nejvetsi pravdepodobnosti postradas selsky rozum. Ekonomicky a obchodni plan? Jakoze WHAAAT??? Kotel pracuje jako kazdy jiny clovek. Zrejme nemas absolutne tucha co vsechno ty servery obnasi. Ekonomicky plan... Hadam ze uz jsem videl vse :D placeni vip mu nezaplati ani ucet za elektrinu na kterych vsechny servery bezi. Platba za spesla? A sekce ZADOSTI O PRAVA tu je jako jen tak pro srandu? Jsi spadl z visne ne? Kotel na serverech nevydelava, jeste za ne plati. Speslove se podrobuji skupinovemu hodnoceni ze strany admin teamu stejne jako trial admin.

    Na serveru jsem s tebou nikdy nehral ale staci mi pozorovat jake divadlo tady delas a jake sracky pises do chatboxu aniz by sis zjistil fakta (viz. tento shitpost). Priste zkus i zapojit mozkovou tkan a zjisti si fakta nez zacnes neco vypisovat protoze zrejme nemas povedomi sam o sobe a nejsi si schopny priznat ze chyba je na tve strane.

    Pardon, pohnul mi zluci.
    Počkej, tobě kotel neposílá výplatní pásku za adminování?

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Admini

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Počkej, tobě kotel neposílá výplatní pásku za adminování?
    Jasny 50k cisteho :D jsem tak v baliku ze ani do prace nemusim chodit :D :D
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •