Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: [ archivace 28.6. ] Just Do It Nigga ăƒ„ --> Indian0

  1. #1

    [ archivace 28.6. ] Just Do It Nigga ăƒ„ --> Indian0

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 281549)
    [AMXBANS] Mas 58 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'ten nick'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Just Do It Nigga ăƒ„ >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Just Do It Nigga ăƒ„
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:176162134
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:176162134
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.71.41.252
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.71.41.252
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < PiusXIV >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_flyhigh)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Ahoj, nechapu proc se zde musi hned pristupovat k banu, za takove hlouposti, nikdy ale opakuji nikdy jsem nemel problem si o cemkoliv rozumne promluvit a normalne to vyresit jako lidi, to snad neni tak tezke ne? Proc se v tehle dobe lide nedokazou normalne domluvit.

    Pro ty kdo nevi o co jde - jde o barevny nick, ktery casto pouzivam na serverech, tento barevny nick ale nedela na serveru zadnou neplechu pouze v AMX (adminum) kdyz mi admin napise, ze mu to vadi at si to zmenim, tak s tim nemam problem a v pohode si to zmenim, dokud zase neodejde, protoze chapu, ze to muze byt otravny - vlastne kdokoliv mi vylozene napise, ze mu to vadi, tak si to hned zmenim, vsechno je pouze o domluve.
    Indiano, muzu te tedy poprosit o to, aby jsi nebyl tak striktni i s Fellowem a misto toho banovani zkusit radsi normalni a lidskou domluvu ? Dekuji.

    E: o tu hodinu mi tolik ani nejde, ale je to spíše k zamyšlení.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 27-06-20 v 14:26.

  2. #2

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Ľudsky ti dohováram, nebuď kokot máš na viac. Najbližšie bude dlhšie. #dobrebude

    E: #spolutozvládneme
    Naposledy upraveno Indian0; 27-06-20 v 14:29.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý neštekᓠ- Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Já ti nevím, slušně sem příjdu, na serverech nedělám bordel, nemám problém s jakoukoli domluvou a ty se vyjádříš s prominutím jako totální imbecil a napíšeš takový post, který nám je platný jak zmrzlej jogurt ?
    Nikdo ti sem nepřišel ublížit, tak můžeš na chvilku shodit to svoje rádoby vtipné ego
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Ja mám zmrzlý jogurt rád. Ty vieš ako to tu funguje. Ja viem ako to tu funguje a to je všetko čo ti na to napíšem. Bude dlhšie najbližšie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý neštekᓠ- Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Očividně ani jeden nevíme jak to funguje, když dáváte přednost banování před rozumnou a lidskou domluvou.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6

    Re: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Zdravím, za mne zbytečný ban. Navrhuji smazat.

  7. #7

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Ešte že sa za to môžeš skrývať. Najbližšie ti za túto šaškárinu čo tu predvádzaš budem dávať dhšie bany. Dúfam, že toto rozumné dohovorenie ti stačí.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý neštekᓠ- Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Ešte že sa za to môžeš skrývať. Najbližšie ti za túto šaškárinu čo tu predvádzaš budem dávať dhšie bany.
    Nemám potřebu se za nic skrývat a jedinou šaškárnu jste předvedli vy dva s Fellowem. Jak musí mít člověk nudný živost, že chodí několikrát po sobě huntit člověka na jeden server kvůli nicku, který nikomu nevadí ? :D
    Děje se něco v tvém osobním životě, že se snížíš k tomu aby sis to vyléval na někom jiném ?
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Just Do It Nigga ツ --> Indian0

    Zbytočný ban, ja som Niggu na to upozornil a v priebehu minuty to mal zmenene, nebol problem. Som za zmazanie banu.

  10. #10

    Odpověď: Just Do It Nigga ツ --> PiusXIV

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Nemám potřebu se za nic skrývat a jedinou šaškárnu jste předvedli vy dva s Fellowem. Jak musí mít člověk nudný živost, že chodí několikrát po sobě huntit člověka na jeden server kvůli nicku, který nikomu nevadí ? :D
    Děje se něco v tvém osobním životě, že se snížíš k tomu aby sis to vyléval na někom jiném ?
    Ono ja ti vynadám rovno a nekladiem si servítku pre ústa. Neútočím na druhého pasívnou agresiou tak ako to robíš ty a keď niečo dojebem tak sa netvárim, že ja nič. Nie si blbý, dobre vieš čo robíš. Viac menej si to môžu admini vyčítať sami z toho príspevku na ktorý ti teraz odpovedám. Týmto debatu s tebou uzatváram a ak by si tak mocno chcel to so mnou riešiť dohodou, na steame ma máš. No to by si okolo toho nevytvoril taký flame, ktorý tak obľubuješ ako touto žiadosťou. Týmto uzatváram s tebou debatu a dúfam že do budúcna ti nebudem musieť dávať dlhšie bany.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý neštekᓠ- Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Just Do It Nigga ツ --> Indian0

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Zbytočný ban, ja som Niggu na to upozornil a v priebehu minuty to mal zmenene, nebol problem. Som za zmazanie banu.
    Koľko krát treba bývalého spešla upozorňovať aby si nemenil nick a nesťahoval so sebou ďalších troch hráčov k porušovaniu pravidiel? Minulý ban s Drapalasom to isté. Cg kluci.


    E: Ak budú piati admini za zrušenie banu, tak ti ho zmažem. Som zvedavý koľkokrát ťa bude treba upozorňovať.
    Naposledy upraveno Indian0; 27-06-20 v 15:40.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý neštekᓠ- Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12
    Indiano, já si velmi potrpím na přístupu ostatních a řídím se pravidlem "platit stejnou mincí", hrál jsem na serveru, nikomu nic nevadilo, bavili jsme se (měl jsem zelený nick), přišel Fellow já si změnil nick a on zůstal ještě chvilku ve spectu. Pak odešel já si zase nahodil zelený nick, přišel jsi ty, tak jsem si ho změnil zase zpět, odešel jsi, začal jsem zkoušet nový nick, po chvilce jsi se napojil i s Fellowem, změnil jsem si to a hned na to jsi dal ban mně i Dajzovi. Během tohoto používání barevného nicku si NIKDO nestěžoval, nikomu to nevadilo a nikdo mi nic nenapsal. Já si to vždy změnil když jste přišli, protože vám to prý dělá nějaký bordel v AMX, tak to respektuji. Nicméně opakuji, že to tam nikomu nevadilo a ty jsi přiběhl a hodil mi tento ban. Mně se spíše zdá, že v tom hraje velkou roli Fellow, kvůli kterému ten ban vůbec nastal - Nechtěl mě banovat on osobně, protože by bylo zjevný, že ten ban je čistě z osobních důvodů, tak jsi banoval ty.

    S tímhle přístupem + tvůj první příspěvek, kde jsi mě víceméně svým egoistickým způsobem nazval "kokotem", nemůžeš očekávat, že budu dělat jakoby se nic nestalo.

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Koľko krát treba bývalého spešla upozorňovať aby si nemenil nick a nesťahoval so sebou ďalších troch hráčov k porušovaniu pravidiel? Minulý ban s Drapalasom to isté. Cg kluci.
    Prosím Indiano, nikdy jsem nikoho nenabádal, aby si ten nick dávali ba naopak, vždy jsem jim psal, aby si ho nedávali, zároveň jsem nikdy nikomu neprozradil, jak se ten zelený nick dělá.

    Vždy jsem apeloval na to, aby si ten nick nedávali viz. Drapalas Daiz apod.

    E: nač chceš upozorňovat ? Ten nick nikomu a ničemu ve hře nevadí, když vadí rád si ho změním - Sám Kotel psal, že uvažuje aby ho automaticky měli VIP hráči. Jediný čemu ten nick vadí je AMX, ale není pravidlem, že to každému adminovi vadí, ten nick jsem normálně už před adminama měl a nevadilo jim to, když vadilo, řekli mi to a já si ho změnil..
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 27-06-20 v 16:31. Důvod: Sloučeno
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Just Do It Nigga ツ --> Indian0

    V čem že to vlastně vadí ?
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  14. #14

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Just Do It Nigga ツ --> Indian0

    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    V čem že to vlastně vadí ?
    buguje to simon menu a amx menu

  15. #15

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Just Do It Nigga ツ --> Indian0

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    buguje to simon menu a amx menu
    V simon menu to nic nedělá prý, co jsem se ptal hráčů (co byli simoni)
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •