Zobrazit výsledek ankety: Smazat mapy

Hlasující
40. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • jail_rehab

    21 52.50%
  • jail_crime

    18 45.00%
  • jb_projects

    22 55.00%
  • jail_assault

    14 35.00%
  • jail_beach_v3

    13 32.50%
  • jail_abazakuleler_ka

    20 50.00%
  • jail_teknomali

    26 65.00%
  • jail_minegreen_mrr

    27 67.50%
Anketa s více možnostmi.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Protřídění JB map

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Protřídění JB map

    jail_rehab - oldschool mapa, míň hraná. Málo atrakcí
    jail_crime - oldshool, málo atrakcí, budgnuté některé textury.
    jb_projetocs - neoblíbená mapa
    jail_assault - nehratelná
    jail_beach_v3 - mapa na vzpoury, většinou odpojí 3/4 hráčů
    jail_abazakuleler_ka - moc nehraná, na nic atrakce.
    jail_teknosmanli - wtf?
    jail_minegreen_mrr - wtf?


    Pokuď možno, tak se ke každé mapě vyjádřete proč jí chcete smazat. Případně proč nechat.

    Mazání:
    - jisté smazání při 25+ PRO smazání
    - U map, které budou na hraně PRO smazání budu řešit interně s JB adminy.
    Naposledy upraveno Operak; 29-06-20 v 02:38.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Protřídění JB map

    nemazat dik*
    Naposledy upraveno Mlýn; 29-06-20 v 02:43.

  3. #3

    Odpověď: Protřídění JB map

    Minegreen, rehab určitě smazat
    Beach, crime a assault nechat
    E: nevšiml sem si ankety :DD SRY

  4. #4

    Re: Protřídění JB map

    Beach, crime a assault za mne nechat. To jsou prostě oldschoolovky, na kterých byla vždy největší prdel.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Protřídění JB map

    jail_rehab - oh bože, snáď najhoršia mapa na liste, malo atrakcii / nepoužitelne atrakcie, nemožnosť nejako vyvolať vzburu bez fetu max cez tú šachtu ktorá vedie na hlúpe KZ
    jail_crime - málo atrakcii ale určite nechať, skvelá mapa na vzbury
    jb_projetocs - zmazaať
    jail_assault - Tiež málo atrakcii ale dá sa tam dosť vyhrať s bagrom, väčšinou fun mapa, nechať
    jail_beach_v3 - jo, mapa na vzbury, je sranda keď môžeš oskúšať nejakých tých simonov či to zvládnu uhrať
    jail_abazakuleler_ka - nehrane, zmazať
    jail_teknosmanli - zmaznuť,
    jail_minegreen_mrr - Vôbec nehrané, zmáznuť

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Protřídění JB map

    jail_cyanide_new -> a toto kto pridal ??? zmazať z povrchu zemského
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Protřídění JB map

    To, co si s maplistem uděláte mi je celkem u prdele. Jen by mě osobně zajímalo to, jakej to bude mít přínos když se promažou mapy?

    Ty argumenty typu nehratelná, málo atrakcí, nepoužitelné atrakce, nejde udělat vzpoura mi přijdou jako totální nesmysl.

    Na mapách se dá vždycky vymyslet xxx atrakcí, jen záleží na fantazii Simona, atrakce se dají využít i jiným účelem než k jakýmu jsou primárně určeny.

    Nevím proč, ale poslední dobou mi příjde, že se hledají problémy jen na serveru jako takovým. Ale myslím, že tenhle mód byl vždycky víc komunitě, než o maplistu a simon menu)

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Protřídění JB map

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    To, co si s maplistem uděláte mi je celkem u prdele. Jen by mě osobně zajímalo to, jakej to bude mít přínos když se promažou mapy?

    Ty argumenty typu nehratelná, málo atrakcí, nepoužitelné atrakce, nejde udělat vzpoura mi přijdou jako totální nesmysl.

    Na mapách se dá vždycky vymyslet xxx atrakcí, jen záleží na fantazii Simona, atrakce se dají využít i jiným účelem než k jakýmu jsou primárně určeny.

    Nevím proč, ale poslední dobou mi příjde, že se hledají problémy jen na serveru jako takovým. Ale myslím, že tenhle mód byl vždycky víc komunitě, než o maplistu a simon menu)
    Tohle je o tom, že pokud se připojí noví hráči, tak budou votovat mapy, které se nehrají, jsou méně oblíbené a na mini serverech je velká pravděpodobnost, že se tyhle mapy votnou a odpojí velká část serveru.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Protřídění JB map

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Tohle je o tom, že pokud se připojí noví hráči, tak budou votovat mapy, které se nehrají, jsou méně oblíbené a na mini serverech je velká pravděpodobnost, že se tyhle mapy votnou a odpojí velká část serveru.
    Osobně si myslím, že zmiňovat tady nový hráče je úplně zcestný, jelikož většina hráčů, kteří to hrajou tak se pohybují v tomhle prostředí delší dobu a mapy znají.

    Jak píšu, je mi to celkem jedno, pro mě za mě to zredukujte na 2 mapy a ty tam točte. Beztak si myslím, že většina hráčů ani fóro nesleduje a o budoucnosti map tak čistě rozhodne užší skupina hráčů.

    Já bych naopak řekl, že by se spíš měla nějaká (kvalitní) mapa přidat, přidat nějaký módy, vymyslet obdobnou atrakci typu Jánošík, prostě atrakce , který až tolik nelimituje zrovna mapa, která se hraje a dají se provozovat takřka na každý mapě. Bohužel s postupem let se fantazie lidí vytratila, padly klapky na oči a jede se v zajatých kolejích bez štipky inovace.

    Myslim si, že řešíte spíš sekundární problémy serverů, než aby jste řešili ty primární)
    Naposledy upraveno Toy; 30-06-20 v 00:00.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Protřídění JB map

    Nebyla už nějaká anketa? Kde už byly i tyto mapy a rozhodlo se, že se tam nechají a krátce na to je tu další, zase s těmi stejnýma + teda co 3 "wtf" Tak proč jsou zde mapy, na kterých se dohodlo, že se nesmažou jsou tu opět? Jako nemazat prvních 5 vůbec, protože jak říkám, tyto se rozhodlo v předešlé a není to tak dlouho, že se mazat nebudou. Zbytek minule nebyl, to at se klidně nechá na anketě.

    I když Toy v jednom kuse na mě nadává :D Tak s ním souhlasím:

    Já bych naopak řekl, že by se spíš měla nějaká (kvalitní) mapa přidat, přidat nějaký módy, vymyslet obdobnou atrakci typu Jánošík, prostě atrakce , který až tolik nelimituje zrovna mapa, která se hraje a dají se provozovat takřka na každý mapě. Bohužel s postupem let se fantazie lidí vytratila, padly klapky na oči a jede se v zajatých kolejích bez štipky inovace.

    Myslim si, že řešíte spíš sekundární problémy serverů, než aby jste řešili ty primární)
    I když je na každé mapě málo atrakcí, tak přesto ty mapy jsou svým způsobem nějak oblíbené a dřív hodně se vymýšlelo i samotnými hráči nějaké ty atrakce na mapě, kde jich tolik nebylo, nebo hry - jak Toy zmiňoval fantazii, která prostě vymizela a teď se spíše každý spoléhá jen na ty atrakce co tam jsou, jak na to něco sám vymyslet a tím tak ostatní zabavit a co se dá dělat na každé mapě. Neustálým mazáním map se nic nezmění. A ještě těch, které se řeklo, že se nesmažou.

    Jediný rozdíl vidím v tom, že si vybral mapy, na kterých jsme se shodli, že se nesmažou, ty si sem hodil a dal to i pro hráče, tak pak moc nechápu smysl té první ankety.
    Naposledy upraveno Britny; 30-06-20 v 02:12.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Protřídění JB map

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Osobně si myslím, že zmiňovat tady nový hráče je úplně zcestný, jelikož většina hráčů, kteří to hrajou tak se pohybují v tomhle prostředí delší dobu a mapy znají.

    Jak píšu, je mi to celkem jedno, pro mě za mě to zredukujte na 2 mapy a ty tam točte. Beztak si myslím, že většina hráčů ani fóro nesleduje a o budoucnosti map tak čistě rozhodne užší skupina hráčů.

    Já bych naopak řekl, že by se spíš měla nějaká (kvalitní) mapa přidat, přidat nějaký módy, vymyslet obdobnou atrakci typu Jánošík, prostě atrakce , který až tolik nelimituje zrovna mapa, která se hraje a dají se provozovat takřka na každý mapě. Bohužel s postupem let se fantazie lidí vytratila, padly klapky na oči a jede se v zajatých kolejích bez štipky inovace.

    Myslim si, že řešíte spíš sekundární problémy serverů, než aby jste řešili ty primární)
    Když už se někdo pokusí o kolo kde dá unikátní nebo málo hraný atrakce, tak jediný co na oplátku dostane jsou řeči jako "debilni kolo", "nejvic nudny kolo" a tyhle pičoviny.. Vypadá to, že každýho baví jít na dr, pak surf, do třetice trmapolínu a o pp rozhodne kz nebo box..

  12. #12

    Odpověď: Protřídění JB map

    Předchozí hlasování o promazání map jsem zakládal já v admin foru. Nakonec Burák rozhodl, že smažeme 3 pozice s nejvyšším počtem hlasů. Žádný další rozhodnutí v předchozím tématu nepadlo.

    Máte tady nového mappera, který se stará o maplist JB, tak ho respektuj Britny. Přece jen jste si to domluvili na poradě, která proběhla na DC Kotelny + stejně nehraješ JB a chodíš tam jenom na hlášení, tak ti to může být jedno.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Protřídění JB map

    NO já jakoby nemám mikrofon, takže tam budu hrát, ale blbě se mi bude zase řešit bez něj přestupky, psala jsem sedlymu, aby mi doporučil nějaký dobrý se sluchátky herní, tak v červenci si to chci koupit a zase začít chodit na JB, nebo na D2, jen aby sis nemyslel, že tam nechci hrát. Tak proto říkám, že je škoda tyto mapy vymazat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Protřídění JB map

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Předchozí hlasování o promazání map jsem zakládal já v admin foru. Nakonec Burák rozhodl, že smažeme 3 pozice s nejvyšším počtem hlasů. Žádný další rozhodnutí v předchozím tématu nepadlo.

    Máte tady nového mappera, který se stará o maplist JB, tak ho respektuj Britny. Přece jen jste si to domluvili na poradě, která proběhla na DC Kotelny + stejně nehraješ JB a chodíš tam jenom na hlášení, tak ti to může být jedno.
    Já tě jen opravím, aby jsme si všichni rozumněli. FTP jsem dostal ze svojí iniciativy, kdy jsem Kotlovi napsal, že by bylo třeba trošku nových map případně odebrat mapy, které se nehrají. Nejsem tu jako nový mapper, ale jako člověk, který chce dělat změny. Stejně tak, ale nechci být jako Burák, který mapy mazal/přídával dle toho jakou měl zrovna náladu. O smazání map budu chtít vždy s někým mluvit nebo alespoň, kontaktovat osobu, kderá na sekci má přehled jako jsem to udělal teď se smazáním 25map z BB.


    E: Zároveň si myslím, že by měli spíš než admini, rozhodnout alespoň někteří aktivní hráči, kteří na serverech hrajou.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #15
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Protřídění JB map

    V nedávnej minulosti sa mazalo niekoľko máp, a preto by bolo asi najideálnejšie to momentálne neriešiť. Pomaly sa to bude skôr viac točiť na okruhu snow, oasis, cp_assis. Opätovne to bude také suché a pri ďalšiemu vymazaniu by to bolo už asi aj dosť. Popravde zatiaľ nie.
    Naposledy upraveno LANGER; 30-06-20 v 23:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •