Zobrazit výsledek ankety: Smazat mapy

Hlasující
40. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • jail_rehab

    21 52.50%
  • jail_crime

    18 45.00%
  • jb_projects

    22 55.00%
  • jail_assault

    14 35.00%
  • jail_beach_v3

    13 32.50%
  • jail_abazakuleler_ka

    20 50.00%
  • jail_teknomali

    26 65.00%
  • jail_minegreen_mrr

    27 67.50%
Anketa s více možnostmi.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Protřídění JB map

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Protřídění JB map

    skorej tieto mapy sú na JB5 a JB7 mini, a JB.... na JB6 som z vymenovaných map sa ešte nestretol zatial.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Protřídění JB map

    Citovat Původně založeno janci14 Zobrazit příspěvky
    skorej tieto mapy sú na JB5 a JB7 mini, a JB.... na JB6 som z vymenovaných map sa ešte nestretol zatial.
    Na JB 6 jsou 4 nejhranější mapy. Ty měnit opravdu nemůžu, nehodlám.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #18
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Protřídění JB map

    Jen abych uvedl vše na pravou míru, protože Operak očividně vůbec netuší. Mapy z vlastní hlavy jsem téměř nikdy nesmazal, to byly maximálně nějaké zabugované. Všechno jsem vždy vyřešil s někým aktivním na daném módu. Přidávání map bylo ještě lehčí a také funkční. Podíval jsem se na mapu podle obrázků, následně většinou odzkoušel v singlu, jestli jsou základní věci v pohodě a potom otestoval přímo na serveru s hráči a adminy. Ti mi poté řekli, jestli je mapa hratelná, jestli se jim líbí a jestli má něco nového, co hráči ocení. Server se přitom vždy udržel plný a všechny to bavilo. To jen, abych vysvětlil Operakův pojem "přidával podle nálady".

    Pokud se bavíme o veřejných anketách. Hráči samozřejmě můžou pomoct, ale pořád neslyšíš názor každé ze skupin. Tady ti odpoví jen ti nejskalnější, takže to více či méně bude postrádat objektivitu. Naopak je určitě chválihodné, že se toho někdo chopil a zkouší nové metody.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Protřídění JB map

    Určitě nemazat crime, rehab, projetocs, assault - to jsou mapy kde se dá vymyslet největší sranda pokud je na serveru někdo té srandy schopný

  5. #20
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Protřídění JB map

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Jen abych uvedl vše na pravou míru, protože Operak očividně vůbec netuší. Mapy z vlastní hlavy jsem téměř nikdy nesmazal, to byly maximálně nějaké zabugované. Všechno jsem vždy vyřešil s někým aktivním na daném módu. Přidávání map bylo ještě lehčí a také funkční. Podíval jsem se na mapu podle obrázků, následně většinou odzkoušel v singlu, jestli jsou základní věci v pohodě a potom otestoval přímo na serveru s hráči a adminy. Ti mi poté řekli, jestli je mapa hratelná, jestli se jim líbí a jestli má něco nového, co hráči ocení. Server se přitom vždy udržel plný a všechny to bavilo. To jen, abych vysvětlil Operakův pojem "přidával podle nálady".

    Pokud se bavíme o veřejných anketách. Hráči samozřejmě můžou pomoct, ale pořád neslyšíš názor každé ze skupin. Tady ti odpoví jen ti nejskalnější, takže to více či méně bude postrádat objektivitu. Naopak je určitě chválihodné, že se toho někdo chopil a zkouší nové metody.
    S obecnou objektivitou s tebou souhlasím. Objektivní v rámci všech hráčů co zbyli na jb serverech, ankety na foru nebudou nikdy. Nicméně je tu alespoň nějaká část hráčů, kteří hrají denně, kteří koukají i denně na forko atd.. Kdybych to měl brát z mého pohledu jak se ty mapy hrají, jak jsou v tuhle dobu oblíbené, vymažu všechny zde mnou vypsané a nikoho se neptám. Nicméně si zase moc dobře uvědomuju, že některé z těch map jsou špatné z mého pohledu a nehrané, protože někteří hráči na ty mapy přijdou řeknou si "tady nejsou atrakce" a už tu mapu mají fixnutou jakože je špatná. Proto je tu i tahle anketa.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Protřídění JB map

    Kdybych to měl brát z mého pohledu jak se ty mapy hrají, jak jsou v tuhle dobu oblíbené, vymažu všechny zde mnou
    Preto daj na názor hráčov lebo si hlúpy :D

    Dať tam assault, crime, beach :D
    Staršie, ale stále dobré svojou jedinečnosťo

    Príklad assault, niekedy sa nazbieralo aj 20 hráčov na nej, z rezervu vravím príklad, čo streamoval milk

    Stačia iba ľudia čo sú v pohode a dá sa hrat5 všetko

    Pokiaľ sú hráči jebnutí, nikdy im nič nebude hrateľne

    Taktiež assault - bágrik, neuveriteľná vecička s čím sa ľudia vždy zabávajú

    Beach zas - T mapa
    Najlepšia pre útek väzňov

    Nerob nič prosím a nechaj to na buraka, alebo niekoho kto má lepšiu objektivitu na tieto mapy

  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Protřídění JB map

    Smazané mapy:
    jail_minegreen_mrr
    jail_teknomali

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •