Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Ahoj všem,

    Rád bych požádal o práva na uvedené servery.

    Jmenuji se Mirek (ax1) Matuš a je mi 43 let :)
    Moje Steam ID "ax1" STEAM_0:0:11842224
    Jsem z Klášterce nad Ohří, odkud můžete znát spousty TOP hráčů CS 1.6 jako je např. Oskar ( jeden z nejlepších hráčů české republiky).
    Mám rodinu 3 děti a rád se vracím k CS 1.6 jak je jistě vidět v mé aktivitě.
    Proč vlastně žádám o práva.
    Jelikož začali prázdniny, tak tu na našich serverech začne být živo s cheaterama, proto bych rád přiložil ruku k dílu a pomohl tak eliminovat
    tyto škůdce a dopřál tak kvalitní hraní těm slušným hráčům.
    Vím, že Admini nemohou být vždy při ruce a jak je to zvykem, tak když se vyskytne problém, tak zrovna není v čas někdo při ruce ( jen někdy :) )
    Jelikož už mám dospělé děti, kteří nepotřebují vodit za ručičku, tak mám taky spousty času na hraní.
    Co se týče mých zkušeností, tak jsem byl členem Admin teamu na U2 a na UG jsem byl CHH.
    S mím teamem jsme hráli na UG 3. ligu a pak i 2. ligu, takže pravidla mám určitě zmáknuté.
    Mé hraní už započalo někdy v roce 1999 tuším, že na CS 1.4
    Několik adminů mám v přátelích a pokud jsou on-line, píši rovnou jim. Pokud nejsou, hlásím přes ( ! ) kde mam si myslím dost hlášení.
    Především hlásím Pelargosovi.

    Ted ta vážnější strana.

    Nejdřív začnu tím horším VAC BAN

    Ikdyž se to zdá vážné, tak to nejsou BANY za cheating a hlavně tam není BAN na CS 1.6
    Tyto bany byli uděleny jen proto, že jsme zkoušeli, kam až můžeme zajít s nastavováním hry, př. vyhlazování textůr, nastavování cfg atd.
    Jistě jste si někdy všimli že i na našem serveru se někdy připojí hráč a zeleně to napíše že má něco špatně nastavené.
    Takže to by bylo asi k těm VAC banům.

    Co se týče Kotelny, tak tady vidíte, nemám žádné vážné prohřešky, bany které byli uděleny byli vždy jen ohledně komunikace a myslím, že nejsou tak vážného směru a byli to
    bany krátkého termínu.
    Nikdy jsem nebyl obviněn z cheatingu a ani z jiných podvodných machynací.

    Takže děkuji, že jste to dočetli až sem :) a určitě budu rád za váš názor at´bude jakýkoliv

    Přeji pěkný den

    Mirek (ax1) Matuš




    Naposledy upraveno Britny; 29-06-20 v 18:56. Důvod: Link na SID

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Ahoj, po přečtení příspěvků ve fóru za mě NE.

    EDIT:
    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Ahoj,
    Děkuji za tvůj názor.
    Jen mě zarazilo, že NE je důvodem za příspěvky na foru, tak mě jen zajímá jaký příspěvek Tě k tomu přivedl.
    Hlášení a aktivita jsou asi nepodstatné.
    Přesto díky.
    Hlášení a aktivita jsou velmi důležité. V tom nemám problém. Můj problém dokonale to vystihl PIRATJO.
    Myslel jsem i toto a další:
    https://csko.cz/forum/showthread.php...038#post540038
    Naposledy upraveno anakin_pok; 01-07-20 v 22:01.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Ahoj,
    Děkuji za tvůj názor.
    Jen mě zarazilo, že NE je důvodem za příspěvky na foru, tak mě jen zajímá jaký příspěvek Tě k tomu přivedl.
    Hlášení a aktivita jsou asi nepodstatné.
    Přesto díky.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG



  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    víc jak 2 roky starý spor??

    Takže jsi si přečetl příspěvek a z toho jsi usoudil že je to nemístné.
    Podstata věci byl aale uplně někde jinde, doporučuji se obeznámit s celým problémem.
    Pokud máš zájem rád Ti to přetlumočím, oč se vlastně jednalo a byl jsem v právu.
    To je ale spíš na soukromé zprávy, než to psat sem.
    Přesto díky.

    Jinak bych Tě rád požádal, aby jsi přečetl celý ten spor až do konce a nevytahoval tak jeden příspěvek z kontextu.
    Je tam spousta kladných hodnocení v muj prospěch a především na konci smíření a vzájemný RESPEKT.

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Ahoj, po přečtení příspěvků ve fóru za mě NE.

    EDIT:

    Hlášení a aktivita jsou velmi důležité. V tom nemám problém. Můj problém dokonale to vystihl PIRATJO.
    Myslel jsem i toto a další:
    https://csko.cz/forum/showthread.php...038#post540038
    Jinak bych Tě rád požádal, aby jsi přečetl celý ten spor až do konce a nevytahoval tak jeden příspěvek z kontextu.
    Je tam spousta kladných hodnocení v muj prospěch a především na konci smíření a vzájemný RESPEKT.
    Naposledy upraveno Samco; 01-07-20 v 22:37. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    použijem Grakonovu vetu,

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Moc to prožíváš. Co takhle jít někdy ven?
    Proti. Pirat to vystihol.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Odkazujete se ale pořád na víc jak 2 roky staré komenty....

  8. #8

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Odkazujete se ale pořád na víc jak 2 roky staré komenty....
    13-11-19, 23:24 - to je 8 mesiacov, nie 2 roky
    01-05-19, 11:09 - rok, stále nie 2 roky
    Ostatné 3 sú už 2 roky staré ale všetky sú založené behom jedného týždňa.

    Počas dvoch rokov si spravil toľko vlákien a namiesto toho si mohol radšej točiť demo a dať to na forko, alebo požiadať o práva. Nehovoriac o tom, že tam riešiš nejaký kick za camp, čož by si mohol byť rád za kick (pri mne by si mal 30min/1h ban).
    Citujem Pelargosa
    ax1 plačeš non stop, urážaš koho sa dá, obviňuješ pravidelne bez dôkazov
    Neprídeš mi ako vhodný kandidát na admina, preto som dal nie.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Když sjedu tvoje příspěvky, kterých máš za tu dobu pouze jen 48, tak je to jen, že si stěžuješ na adminy, nebo admina, nebo nerozumíš úpravě profilu, potom jedna už žádost na post admina, kde to bylo samé proti (myslím, že momentálně to zde nebude jiné) + bonus VAC, protože si prostě jen experimentoval. Ale vůbec žádné hlášení, nic. Za tu dobu, co sis tak pořád stěžoval a řešil harmonogram adminů, si už mohl hlásit zde na web, což by bylo asi mnohem lepší. Nedávno jsi měl opět problém s adminem, bohužel jsme tomu nedali více času, nebo jemu, aby se vyjádřil a dostal si předčasný UB, nazval si ho dítětem, ale admin má už sám rodinu, práci a proto mu to déle trvalo. Ale to co nám napsal potom, včetně už vyjádření zde kolegů mě utvrdilo, že musím být bohužel PROTI pro přijetí do našeho AT.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když sjedu tvoje příspěvky, kterých máš za tu dobu pouze jen 48, tak je to jen, že si stěžuješ na adminy, nebo admina, nebo nerozumíš úpravě profilu, potom jedna už žádost na post admina, kde to bylo samé proti (myslím, že momentálně to zde nebude jiné) + bonus VAC, protože si prostě jen experimentoval. Ale vůbec žádné hlášení, nic. Za tu dobu, co sis tak pořád stěžoval a řešil harmonogram adminů, si už mohl hlásit zde na web, což by bylo asi mnohem lepší. Nedávno jsi měl opět problém s adminem, bohužel jsme tomu nedali více času, nebo jemu, aby se vyjádřil a dostal si předčasný UB, nazval si ho dítětem, ale admin má už sám rodinu, práci a proto mu to déle trvalo. Ale to co nám napsal potom, včetně už vyjádření zde kolegů mě utvrdilo, že musím být bohužel PROTI pro přijetí do našeho AT.
    Vy pořád řešíte jen stížnosti, ale už se nikdo nezajímá, zda jsem byl v právu či nikoliv.
    Kdybych nebyl v právu tak to prostě nepíšu a jak jste si všimli, tak mam na své obhajobě i kladné odpovědi od jiných adminů.
    To, že tu na mě někdo vytáhne nějaké forum 2 roky staré a nic víc, to je pro vás podstatné.
    Zrovna dnes jsem četl tady na foru, že hlašení na webu je podle nějakého admina zbytečné, jen to obtěžuje hráče a sám cheater je zabanován až za nějakou dobu.
    Proč by měl hráč hlásit někoho na webu a ON musel sedět ve spectu a točit demo několik kol, pak to někam uploadnout a dát na web, proč ten hráč musí být tímto trestán.
    Když vás někdo okrade, nebo spáchá nějakej jinej trestný čin, taky to nenecháte být, ale začnete to řešit, tak jako já jsem podal některé stížnosti.
    Stížnosti takové, protože jsem byl v právu, jako hráč vím co si mohu dovolit, jak hrát a jak nehrát, taky vím, že admin musí měřit stejným metrem na všech hráčích.
    Proč jeden může kempit a sejfovat zbraně a jiný NE ?Jednomu adminovi to vadí druhýmu nevadí.
    To že tu mám 48 příspěvků, já jsem přeci nežádal o moderátorské práva, ja nabízel pomoc na serveru, raději budu sedět 2..3..4 hodiny ve spectatu a budu dohlížet na hru, taky aby
    ostatní hráči si tu hru užily. Přeci není podstatné kolik tady napíšu příspěvků.
    Když už jsme se dostali až sem, tak bych tedy chtěl jen pro zajímavost, zda by byl někdo ochoten, podívat se kolik jsem měl za celou dobu hlášení na cheatera a kolik z nich bylo zabanováno.
    Myslím, že to nebude takový problém.
    Přesto díky i Tobě za názor a respektuji toto rozhodnutí.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Jako nechci se moc s tebou dohadovat, ale ta poslední stížnost, tak sice víc psali admini pro UB, ale bohužel chyba byla ta, že jsme piddovi nenechali tu možnost, aby se vyjádřil víc, vzhledem k tomu, jak ses tam choval, psal mu něco, že je dítě a že bys mohl být jeho fotr? Takhle se jako chováš normálně? Když absolutně toho člověka neznáš, nevíš kolik mu je let, zda pracuje, jestli má rodinu apod. a toto z tebe vyleze při žádosti o UB a ještě jsem třeba psala, že UB bys dostal za 12-13h a ty píšeš ve 12h v poledne, že je už 12h čas asi na UB, přitom sem to psala v 1h ráno, tak si to spočítej. Hraješ zde pouze 2 roky, soudím dle toho, že se absolutně neorientuješ, nebo tehdy nevěděl, kde co jak funguje, když si musel zakládat ty témata. Takže bys měl znát i pravidla, každý musí něco nahlásit i na web, aby to mohli posoudit i ostatní a náborář. Můžeš klidně hlásit na steamu, pokud tam někoho máš a hned se zabanuje, ale když nikdo není k dispozici, tak se točí dema a ty se dávají na web, místo příspěvků, že admini nechodí aktivně hrát. Hlavně prosím tě zase nepřirovnávej hru k něčemu co se děje normálně v běžném životě a je to důležitější, to je vždy tak hrozný argument. A jen, že jsem zmínila ty příspěvky bylo pouze na to, že mezi nimi nebylo ani jedno hlášení a že "nějaký admin povídal", tam si přečti nejdřív pravidla. Píše se to v každé žádosti o práva.
    Nevím, jak dopadne tvá žádost, ale jestli někomu hlásíš, tak si měl správně ty adminy zmínit, aby teda vůbec potvrdili tvé hlášení. Což se bere jako takové plus. Ale upřímně na mě si tak dobrý dojem neudělal, tím celkovým vystupováním, aby si mohl být členem AT, možná to chce čas, i když nevím zda ti to pomůže, protože už v poslední době se neberou hráči, co mají VAC a je jedno za co ho mají, prostě ho mají a hlavně z vlastní hlouposti. Ale ber to jen jako čistě můj názor, ještě je tu více adminů, u kterých uvidíš, jak se vyjádří.

    E: Já to četla celé, ale promin, ten jeden admin mi nějak mezi tím unikl. Já, že hlásíš více lidem.
    Naposledy upraveno Britny; 02-07-20 v 20:31.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Nezmínil jsem admin kterému hlásím???
    Co takhle přečíst můj první příspěvek (žádost o práva) až do konce...

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jako nechci se moc s tebou dohadovat, ale ta poslední stížnost, tak sice víc psali admini pro UB, ale bohužel chyba byla ta, že jsme piddovi nenechali tu možnost, aby se vyjádřil víc, vzhledem k tomu, jak ses tam choval, psal mu něco, že je dítě a že bys mohl být jeho fotr? Takhle se jako chováš normálně? Když absolutně toho člověka neznáš, nevíš kolik mu je let, zda pracuje, jestli má rodinu apod. a toto z tebe vyleze při žádosti o UB a ještě jsem třeba psala, že UB bys dostal za 12-13h a ty píšeš ve 12h v poledne, že je už 12h čas asi na UB, přitom sem to psala v 1h ráno, tak si to spočítej. Hraješ zde pouze 2 roky, soudím dle toho, že se absolutně neorientuješ, nebo tehdy nevěděl, kde co jak funguje, když si musel zakládat ty témata. Takže bys měl znát i pravidla, každý musí něco nahlásit i na web, aby to mohli posoudit i ostatní a náborář. Můžeš klidně hlásit na steamu, pokud tam někoho máš a hned se zabanuje, ale když nikdo není k dispozici, tak se točí dema a ty se dávají na web, místo příspěvků, že admini nechodí aktivně hrát. Hlavně prosím tě zase nepřirovnávej hru k něčemu co se děje normálně v běžném životě a je to důležitější, to je vždy tak hrozný argument. A jen, že jsem zmínila ty příspěvky bylo pouze na to, že mezi nimi nebylo ani jedno hlášení a že "nějaký admin povídal", tam si přečti nejdřív pravidla. Píše se to v každé žádosti o práva.
    Nevím, jak dopadne tvá žádost, ale jestli někomu hlásíš, tak si měl správně ty adminy zmínit, aby teda vůbec potvrdili tvé hlášení. Což se bere jako takové plus. Ale upřímně na mě si tak dobrý dojem neudělal, tím celkovým vystupováním, aby si mohl být členem AT, možná to chce čas, i když nevím zda ti to pomůže, protože už v poslední době se neberou hráči, co mají VAC a je jedno za co ho mají, prostě ho mají a hlavně z vlastní hlouposti. Ale ber to jen jako čistě můj názor, ještě je tu více adminů, u kterých uvidíš, jak se vyjádří.

    E: Já to četla celé, ale promin, ten jeden admin mi nějak mezi tím unikl. Já, že hlásíš více lidem.
    V přátelich mam: Zaoo, Pelargos,Motherfucker....pokud vidím on-line píšu, pokud né, rychlejší je ( ! )

  14. #14

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Zaoo už nie je admin.

    ax1 tu hráva tiež už pár rokov, takže niektorí ho poznáme celkom dobre. Hlásenia cez ! nejaké sú, určite niečo písal aj mne na steam, tam by až taký problém nebol. Hlavným problémom je to správanie. Slušne povedané je to temperamentnejšia a výbušná povaha, čo môžeme vidieť v príspevkoch na fóre a často počuť na serveri. Vzhľadom na takéto správanie a konflikty s niektorými adminmi, podkopávanie autorít, nespokojnosť s admin tímom a pod., je tu už teraz jasné, že práva nemôžeš dostať. A tiež si myslím, že v 43-ojke by mal človek riešiť už asi iné veci a nie práva na "kinder" portáli.

  15. #15

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    V tomhle věku být tolik toxický kvůli hře mi nepřijde v pořádku. To neustálé stěžování si na adminy a obviňování každého hráče z cheatingu není moc dospělý. Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •