Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Takže ted už tu máme i diskriminaci na věk, takže kdybych do žadosti napsal že mi je 25, tak je to v pořádku.
    Nic na mě nevyhrabete, tak začnete tím, že si vlastně nesmím stěžovat a jen přikyvovat co a jak ADMIN udělá.
    To jen potvrzuje co si všichni myslí, to že ADMINI jsou nedotknutelní a můžou si dělat co chtějí.
    Kdyby jste svojí práci dělali pořádně, tak jak máte ( někteří jedinci ) tak si na ně nemusím stěžovat.
    Takže z toho vlastně plyne, že jsem si jako hráč nesměl stěžovat na ADMINA ( jak jsem si to vlastně mohl dovolit) vždyt ADMIN je BŮH.
    Nedivím se že spousta dobrých hráčů odešla.
    Chtěl bych vidět vaše žádosti o práva, co vše jste slibovali a ted jen zneužíváte práv admina.
    Tímto jednáním jste u mě klesli tak pod kotníky, možná i níž.
    Je vidět o co vám vlastně jde, aby vám nikdo nekecal do toho co si tady tak pracně budujete.
    Někteří admini se tu bojí vyslovit svůj názor oproti starším adminům, aby náhodou nepřišli o práva.
    Není potřeba se dál vypisovat.
    Timto končím s nahlašováním cheaterů a podporou Kotelny s VIP ( zanedbatelná částka ) doufám, že ti hráči co si to budou číst budou následovat
    a postupně se vám na podporu taky vykašlou.

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Teď si asi právě ukázal co tím nejspíš kluci chtěli říct - o tvé povaze. Vůbec nesneseš kritiku a hned se začneš chovat takhle útočně. Nikdo se tu nevyjadřuje jako BŮH, jen ti napsali svůj názor a podle mě si to neunesl. Jako možná se Pelargos vyjádřil špatně s tím věkem, protože tu máme mnohem starší adminy, nebo na stejné úrovni, ale jejich chování odpovídá právě jejich věku. Už se očekává od takových lidí, že to budou brát opravdu v klidu a vše s chladnou hlavou, jen tak je nic nevyprovokuje a řeknou si čistě "je to jen hra". U tebe mi to tak nepřijde. Začal si slušně a postupně si odhaloval svou pravou povahu, když ti bylo psáno více negativních odpovědí. Proto se tak celkově nehodíš na admina.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Nevidím nic co by odporovalo slušné konverzaci.
    Vidím jen to, že když neco napíšu, jednoduše to obrátíte, tak jako se stalo v něktechých mích příspěvcích.
    Mě nevadí kritika, pokud je oprávněná. V tomhle případě, ale nebyla.
    Ted si přečti žádost dnb...kde píšete.......ANO on se omluvil a asi si vše uvědomil, proč mu nedát šanci, kdykoliv mu práva mužeme sebrat.
    Od Pelargose...nebudu přihlížet na chat log...ikdyž....
    -------------------------------------
    Takže mě tu vyčítate stížnost na admina, kde jsem ho nazval dítětem, ale hrač co měl vulgaritu na serveru to prostě nevadí, ale dáme mu šanci....
    Je to měření dvojím mertem a jen z toho důvodu, že já si nenechám kálet na hlavu...

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Občas jsou žádosti u kterých čekám jak bude žadatel reagovat. Je ti 43 let. Tím pádem bych čekal, že máš v hlavě vše srovnané a herní nebo Chceš-li virtuální svět bude pro tebe odreagovani. Zatím ukazujes jen to, že se té virtuální svět dotýká "osobně" Víc než si dokážeš připustit. Zatím tu na tebe byla nějaká kritika, kterou nemůžeš unést a začínáš se ohánět kde můžeš. Co bys dělal s přechodem na admina? Kde pokud nemáš pevne nervy, tak to psychicky nezvládnes. Skoro každý admin si prošel nadávkami jak na Steamu, tak odsuzování ve hře kvůli tomu, že musíš něco řešit. To bys s tvoji povahou nedal.


    Proti

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Hi, zlý atmyn Revan here po dlhej dobe.

    Ale k veci radšej, predstav si, že si na pohovore do novej práce a ten kto zastupuje firmu ti ukáže papier, na ktorom je nejaká väčšia chyba, ktorú si kedysi urobil. Aká by bola tvoja reakcia? Začal by si hádzať rukami naokolo a obhajovať sa (je to staré toľko a toľko, boli tam pozitívne názory, to čo som robil mám podložené) alebo by si sa ospravedlnil a snažil sa to nejakým spôsobom vysvetliť a ujistiť toho zástupcu, že sa to nebude opakovať?

    Aktuálne to vidím na tú prvú možnosť, ktorá by ti zaručila, že ten post na 100% nedostaneš keďže to vedie iba k hádkam medzi tebou a druhou stranou. Ak to niekedy prejde do tej druhej možnosti tak sa šance na úspech zvýšia ak nie, že ti zaručia úspech. Na admina treba mať sebakontrolu a pevné nervy nonstop, každé zbytočné nasranie hráča (môže byť aj totálne nevychovaný) či nadávanie na hru pretože sa ti nedarí není len zlá reklama pre AT ale aj pre portál.

    Toť od otca dejepisu všetko. PROTI as of now.

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •