Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Metro 2033 redux alebo last night redux?

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Metro 2033 redux alebo last night redux?

    Metro 2033 redux alebo last night redux? - ktore mi poradite kupit a preco?
    je to lacne teraz, ale nechcem si kupovat obidve, potrebujem nazor odbornikov

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Metro 2033 redux alebo last night redux?

    Já jsem hrála Metro 2033 a Metro 2033 Redux chvilku a můžu říct, že pokud máš rád horovky :D sice to není jak outlast, nebo amnesia, tak se ti to bude líbit. Osobně bych to doporučila. Je tam akce, emzáci, příšerky, dobré :D Pokud jsi opravdu pro takový žánr her.

    I když ted koukám, že z toho Metra 2033 obyč udělali to redux, takže to je to samé, ale pořád to platí co jsem napsala.

    E: Upřímně bych ti doporučila ten 2033 Redux, ten byl myslím první, i když mají stejný rok, je škoda, že nemáš na oboje, to by bylo lepší no. To bys pak hrál teoreticky další díl.
    Naposledy upraveno Britny; 30-06-20 v 15:54.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Odpověď: Metro 2033 redux alebo last night redux?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já jsem hrála Metro 2033 a Metro 2033 Redux chvilku a můžu říct, že pokud máš rád horovky :D sice to není jak outlast, nebo amnesia, tak se ti to bude líbit. Osobně bych to doporučila. Je tam akce, emzáci, příšerky, dobré :D Pokud jsi opravdu pro takový žánr her.

    I když ted koukám, že z toho Metra 2033 obyč udělali to redux, takže to je to samé, ale pořád to platí co jsem napsala.
    Nemám nič také rád, chcel som si kúpiť RE 7 bio ale to by som sa moc bál hrať úprimne, tak som si povedal určite nejaké metro bude v zľave, síce si môžem obidve kúpiť len keď som pozeral tie obrázky last night a to 2033 mi prišli totožné Akokeby:D

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    How can they cancel when the only thing that made me was me?
    Příspěvky
    141


    Odpověď: Metro 2033 redux alebo last night redux?

    Mám obidve kúpene. Ale doporučujem skôr Metro 2033 Redux. Pre mňa je tam lepší príbeh ako v Last light, enemy, príšery, a ostatné veci sú tam super prepracované, a viacej ma to zaujalo hrať ako keď som hral Last light.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Metro 2033 redux alebo last night redux?

    No ono to je sice podobné, protože to vyšlo ve stejném roce a dřív bylo hlavně obyč Metro 2033, které jsem hrála jako první, potom to vylepšili na ten Redux, které běží na samém enginu jako last night, které už bylo vylepšené skrze efekty a tak, když si přečteš ty popisky, tak to tam píšou, že to je 2. část "last nigth" máš i jiný rok v té hře a u obou nejsou stejné úplně achievementy, takže to není to samé, ale jako asi správný hráč bych začala právě začátkem no. Když to má takhle pokračování.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •