Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Jailbreak --> Neschopnost

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Jailbreak --> Neschopnost

    Hráč: wedix STEAM_0:1:440686998
    dovod: neschopnosť, nebranie si simona
    Server: Jailbreak 6
    Demo: http://leteckaposta.cz/560056157
    Došiel som k ct, bol som simon a dalšie kolo už nebol nikto ako vidieť na deme, lebo hráč menom wedix, si nepíše NIKDY simona, ked chodí k CT. preto si ho musel znova napísať hráč 45.ACP aby bol znova simon. trošku aj nefér voči iným, čo musia simonovať a niektorí si tam chodia válať len šunky...
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Neschopnost

    Ahoj, za mě nebanovatelný. Simona si sice za dvě nebo tři kola nevzal na začátku ani jednou, nicméně simonoval po umrtí CTček, simona hlídal, navíc byl na serveru admin Smooke. Doporučuju kontaktovat příště přímo jeho (např. přes "!"), vyřešil by to určitě lépe přímo na serveru.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Neschopnost

    Zdar, ked to je ako píše okurka tak za to by som nedal ani presun. 2 3 kolá bez simona neni žiadne nebratie, každému sa sem tam nechce+ povinnosti CT vykonával.
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Neschopnost

    ono to bolo celú hru bez simona práveže, tu nejde o tie 2-3 kolá... a Smooke mu len povedal a wedix to mal v piči a dokonca som dával hlásenia cez "!" ale to je tiež len márna snaha...


    E: ale dobre Okurko, aspon teda do budúcna budem vedieť, že ked budem u ct, nemusím si brať simona ale budem ho len chrániť. to može teda vynahradiť moje simonovanie. a aj si všímam, že tu na nikoho neplatí rovnaký meter
    Naposledy upraveno Janci; 01-07-20 v 10:54.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  5. #5

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Neschopnost

    Citovat Původně založeno janci14 Zobrazit příspěvky
    ono to bolo celú hru bez simona práveže, tu nejde o tie 2-3 kolá... a Smooke mu len povedal a wedix to mal v piči a dokonca som dával hlásenia cez "!" ale to je tiež len márna snaha...


    E: ale dobre Okurko, aspon teda do budúcna budem vedieť, že ked budem u ct, nemusím si brať simona ale budem ho len chrániť. to može teda vynahradiť moje simonovanie. a aj si všímam, že tu na nikoho neplatí rovnaký meter
    Nebuď jak malej, na demu si nám dokázal, že si dvakrát nevzal simona na začátku kola, co s tím tady my máme udělat? Banovat na základě toho, že ty chceš? Vždyť je to směšný, žádný dvojí metr není, za tohle demo by nebanoval nikdo nikoho.

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Neschopnost

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nebuď jak malej, na demu si nám dokázal, že si dvakrát nevzal simona na začátku kola, co s tím tady my máme udělat? Banovat na základě toho, že ty chceš? Vždyť je to směšný, žádný dvojí metr není, za tohle demo by nebanoval nikdo nikoho.
    ved šak dobre, nemusíš to banovať, mne to je tak jedno predsa.. len už veľa banov sa rozdalo za to, že si dotyčný hráč nebral simona. V poriadku teda, možete to LOCK.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  7. #7

    Re: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Neschopnost

    Zdravím. Za mne je demo nedostatečné k zabanování. Kolegové přede mnou už taky napsali svůj názor. Beru to tedy jako vyřešené.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •