Zdravím, chcel by som požiadať o práva na serveroch deathrun a zombie 1, 2, 3, hard.

Niečo o mne.

Volám sa Filip, je mi 17 rokov a študujem na SPŠ Elektrotechnickej v Piešťanoch. CS 1.6 som prvý krát zapol pred 4 rokmi v škole, nejako ma to zlákalo a doma som si to nainštaloval. V hre ma môžete nájsť pod menom Shinigami. Kotelna bol asi 2. portál čo som zapol, mal a ešte aj má najlepší zombie server aký som hral. Na Kotelny hrám asi 2,5 roka +-. Najčastejšie hrávam server deathrun, ale chodím aj na zombie a jail break. Občas sa stane že zavítam na server ako je fy, aim, awp, war3u, surf (ale to je naozaj zriedkavé). Moja aktivita na serveroch je asi 3 hodiny denne cez víkend aj 4/5 hodín. Na fóre som aktívny každý deň. To by bolo asi všetko, pokiaľ má niekto nejaké otázky rád odpoviem.

Prečo by som chcel byť admin?

Premýšľal som dlho či požiadam o práva, nakoniec som sa rozhodol, že za skúšku nič nedám. Viem, že na DR chodí Smooke, zvláda to tam výborne, ale napriek tomu si myslím že sa mu pomoc zíde. Tiež tam nemôže byť celý deň. S právami na Kotelny to myslím vážne, mám v pláne tu ešte dlho hrávať, aj keď sa práva nepodaria.

Skúsenosti.

Skúsenosti bohužiaľ sú slabé. Asi pred 3 rokmi som bol členom klanu FPS( tak nejako to bolo), mali sme vlastný server kde sme sa rozohrávali. Práva tam mal každý člen, ale s príkazmi to bolo horšie. Iba občas tam prišli hráči a to sme nanajvýš kickovali. Napriek tomu verím že by mi grEy s príkazmi pomohol. Myslím že si dokážem zachovať chladnú hlavu. Na inom portáli som adminom nebol, vlastne som nikdy nehral nikde tak dlho ako tu.

Kontakt.

SKYPE : mudr.shinigami
STEAM : STEAM_0:1:2165111

Ďakujem za prečítanie a názory, či už tie dobré alebo zlé.