Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: [ archivace 5.7. ] Gerald --> Nakladana Okurka

  1. #1

    [ archivace 5.7. ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Vypis z konzole:

    Hráč Gerald
    Typ banu SteamID
    SteamID VALVE_0:0:1741412733
    IP adresa 85.159.105.42
    Udělen 02-07-2020 - 19:17
    DĂ©lka BANu 30240 minut
    Vypršà 23-07-2020 - 19:17 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 20 hodin 7 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    Důvod Nikdo na tebe neni zvedavej, obtěžuješ hráče/hračky, zamysli se nad sebou, mas historii banů, tak se začni chovat
    BAN dal Admin Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)
    BAN dal Server csko.cz | Furien


    Poznamka:


    Za 1. Neobtazujem ziadnych hracov nie som ziadny homosexsual

    Prajem vam pekny den.

    Takze asi niektory viete ze mam kratku pamet tak si nepametam na toho hraca (potom visvetlim) nazvem ho x.y


    Takze x. y silov mocov mi chcel aby som mal ban, dokonca sa hral ze je admin a mi dava on ban (chory clovek)

    Vcera mi povedal ze tes sa ze dostanes ban ide tu admin a da ty ho. Takze dokonca ho i spomenul KILER ci tak dajak mal my dat 1.7 BAN
    Dobre takze predpokladam ze bol to jeho kamarat a mu napisal :
    x.y:ahooj dal by si jednemu ban prosim
    admin:no dobre dam mu ban
    x.y:diki mas to u mna, ahoj
    admin:nemas zac aj nabuduce kludne napis, maj sa

    Takze takto to mohlo byt!!!
    Lenze mna to uz nebavilo s tym x.y bo bol mudry jak radio Lumen tak som isiel prec.

    Na druhy den 2.7 pekne si hrajem pohodicka nerobim nic zle. Idem este vecer si zahrat a uz tam mam ban. Takze x.y musel zapojit aj uhorku neskutocne!!! Jak mozu toto adminy toto robit vsak musite mat dajake pravidla o diskretnosti a ne kamarat.....

    Takze ked takto abo na toto su adminy ta uz tomu barz nechapem. Ja by som ich galaxtyckov rychlostou vykopol z admin Teamu

    DOBRE
    teraz nieco o mne potvrdujem ze pisem dievcatam..

    Daktore uz dobre poznam
    Mozem vam tu vypisat zoznam

    Ale aby ste vedeli x.y je hrac neviem preco to ma za potriebne toto robit.
    Keby ze som otravoval hracky tak nech oni sa stazuju na mna. No takze tak to je vsetko....
    No este ten ban je nezasluzeni ako som povedal nech sa stazuju hracky na mna
    Admina uhorku som voboc este nevidel takze ho nepoznam a on nepozna mna.
    Zrusit ban poprosim

    To je take ze mam ja kamarata mafiana a teras mu mam povedat ze ...

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Gerald

    Tvl kolik ti je prosímtě? Buď jsi nějaký děcko, co poprvý vidělo kozy nebo nějakej starej vymletej pedofil. Buď rád za 3 týdny, není to poprvé co se takhle chováš. Příště (pokud to bude na mně) ti dám permu. Začni už se chovat normálně, tohle je na léčení.

  3. #3
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ čekání na admina ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Vidím furien ban alert. Mám sa aj vyjadrovať alebo len potichu sedieť a počúvnuť troppeho prednášku o chovaní aby som permu nedostal. :o

    A prečo dal vokurka ban na furien? :o Leniví sú tí furien atmyni.


    Ale bez srandy proti UB či skráteniu.

  4. #4

    Odpověď: [ čekání na admina ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Přišlo mi na nej hlášení na steamu, koukal sem na jeho chtlg a pak už sem nekoukal, jestli to banuju z furienu, bhopu nebo JB. Tolik k tomu, proč je ten ban z furienu.
    Teď k banu. Není to poprvy, co takhle tebe někdo řeší, problém není, ze někomu píšeš ale co píšeš. Ačkoli tam nejsou vulgarismy, tak obtěžuješ proste hráče, par týdnu zpět si byl na JB a bylo to stejný, snažil sem se ti vysvětlit, aby ses takto nechoval ale úplně si mě ignoroval. Hráčům to proste vadí, vtipný je, ze zrovna ty píšeš něco o diskrétnosti.
    Sem otevrenej zkráceni či UB, jenže s hráčem domluva není a spis to vypadá, ze by se měl někde léčit.

  5. #5

    Odpověď: [ posouzení žádosti o UB ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Takže poznám 10tky dievčat zo serverov ktoré mi píšu abo volajú na
    Team speak
    Skype
    Mesenger
    Instagram
    E mail
    Steam
    Páru majú aj môje telefóne číslo.

    Ja si nemyslím že ich obťažujem, som písal vám že nech sa sťažujú hračky na mňa....

  6. #6

    Odpověď: [ posouzení žádosti o UB ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Právě, že si stěžují, co nechápeš?
    neřeším hráčky, který ti volají nebo píší dobrovolně, řeším ty, kterým tvoje chování vadí a obtěžuje je to.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ posouzení žádosti o UB ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Za mňa som proti UB či je skráteniu.. Neustále keď je prítomné nejaké dievča na serveri tak ju otravuješ či už sa jedná o DR/JB.

  8. #8

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Hej uhorka povec aspoň jedno meno bo hovoríš v množnom počte

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ posouzení žádosti o UB ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Gerald Zobrazit příspěvky
    Takže poznám 10tky dievčat zo serverov ktoré mi píšu abo volajú na
    Team speak
    Skype
    Mesenger
    Instagram
    E mail
    Steam
    Páru majú aj môje telefóne číslo.

    Ja si nemyslím že ich obťažujem, som písal vám že nech sa sťažujú hračky na mňa....
    ... A nemyslíš že z tých 10tok hráčok sa nájdu aj niektoré vyvolené ktoré si chcú len zahrať ako aj dalšia polovica servera a nejsú zvedavé na tvoje nonstop sexistické poznámky? Stačí si pozret len CHL, rozmýšlam či si sem chodíš zahrať csko alebo to používaš ako zoznamku.

    BTW proti UB.
    Už neni čas huliť...

  10. #10

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Ale nechápem čo je na tom zle sa zoznamovať niektoré sú viac nadržané niektoré sú agresívne (na tie mám slabosť) keď dostanú krámy sa mi to páči

    A TOTO NETVRDÍM LEN JA
    ale keď som tam ja pripojený a rozprávam pribehy co sa mi dneska stalo TAK sú tam viacej ľudia pripojený, niektorý počúvajú a sa smejú a niektorý hrajú

  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Gerald Zobrazit příspěvky
    Ale nechápem čo je na tom zle sa zoznamovať niektoré sú viac nadržané niektoré sú agresívne (na tie mám slabosť) keď dostanú krámy sa mi to páči
    Možná opravdu stojí za to vyhledat lékaře
    btw. tady ti dal seeya jasnou podmínku https://csko.cz/forum/showthread.php?69703-Gerald/page2
    bud rád ze sem tak hodnej
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 03-07-20 v 12:56.

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Jestli nedokazes pochopit, ze se nemas tak chovat, tak tu nemas co delat. Zadny ub nepripada v uvahu.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  13. #13
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    teraz máš možnosť to robiť v reale gl

  14. #14

    Re: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Zdravím. Proti UB.

  15. #15

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Gerald --> Nakladana Okurka

    Ještě jedna věc, hlavně pro Geralda, když sem říkal, že sem otevřený UB, tak stále sem. Jde o to, že musíš rapidně změnit svoje vystupování chování k hráčkám, kterým tvoje chování vadí. Pokud vyprší tří týdenní ban a nezměníš svoje chování, další už bude perma a věř mi, že v tomhle ti nikdo nepomůže. Piš si a volej si s kým chceš, ale dokud to někomu vadí tak, že mi na steam píšou hráči stížnosti, neskončí to pro tebe nikdy dobře. Pokud chceš na našich serverech dál hrát, můžeš dostat unban. Ale pokud nezměníš to, jak se chováš, nebo to jakej si, tak se můžeš odebrat jinam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •