Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Pridanie botov na server ( Zombie Apokalipsa )

  1. #1

    Exclamation Pridanie botov na server ( Zombie Apokalipsa )

    Dobrý deň ,

    Ako ste si isto všimli Zombie Apokalypsa sa už vôbec nehraje a je to škoda lebo niekedy dávno sa to hralo dosť často a bolo to furt plné .
    Chápem aj to ,že veľa ľudí prechádza na nové hry a málo kto si rád zahrá aj starú klasiku ako je CS 1.6 no nemyslím si ,že to je hlavnou príčinou nízkej návštevnosti .

    Dávno som si tento server nezahral pretože je prázdny a tak by som rád navrhol znova nič iné ako ( pridanie botov ) .
    Stačí ak sa boti nastavia tak ,že pokiaľ bude na servery 8+ hráčov tak sa automaticky odpoja pretože pokiaľ tam sú tam hráči tak sú boti zbytočný .

    Má to hneď niekoľko výhod.
    1. Vzhľadom ,že server sa už absolútne nehraje tak si ľudia ,ktorých tento mód baví môžu zahrať aj keď tam nikto nieje ( aspoň čiastočne to nahradí tú zábavu z pravej "Zombie Apocalypse" ) .
    2. Keď hráči uvidia v zozname server ZM Apokalypsa 0/20 hráčov tak sa tam nenapoja , nemalo by to význam ( aspoň si to myslia !! ) .
    No ak tam uvidia 10/20 tak tam jednoducho pôjdu a to je hlavná funkcia botov ( prilákať hráčov ) nie ich nahradiť ,práve preto by ste nemali vyčítať botom všetky chyby a hneď ich odstraňovať , preboha sú to len boti .
    ( Veľa krát sa mi stalo ,že keď som sa tam napojil iba sám tak po chvíli čakania sa napojili aspoň ďalší 2 hráči ,ktorý si všimli ,že tam niekto je a v tomto spočíva to kúzlo botov , keby tam boli tak by prišlo ešte viac hráčov ) .

    Dúfam ,že sa na to pozrie čoskoro niekto privilegovaný a uvidíme Zombie Apokalypsu zase "" nažive ""

    Written by mult4i-savage .

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Pridanie botov na server ( Zombie Apokalipsa )

    Zdá sa mi, že bol problém ich naprogramovať, môžeš to nájsť v old príspevkov

    Každopádne môžeš zavolať priateľov, hľadať skupiny zamerané na cs 1.6

    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post546907

    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post477498
    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post460992

  3. #3

    Odpověď: Re: Pridanie botov na server ( Zombie Apokalipsa )

    Hľadať skupiny je zbytočné , sám som jednu vytvoril . Lepšie nech tam je pár botov čo nefungujú 100 percentne ako keď tam nieje nikto .

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: Pridanie botov na server ( Zombie Apokalipsa )

    Zbytečnost,jsou důležitější věci na práci.
    S Akopalypsou jsem začínal na kotelně jsem byl na old PC komplet full, dřív to hodně jelo. Mód ,ale už je komplet mrtvý ,BB ještě jak štak žije,ale na akopalypsa nepáchne ani noha. Kdyby se boti přidali bylo by to o ničem,by ses tam expil na botech nebo co? Nic proti,ale za mě blbost.
    E: Po 100 letech jsem tam byl a ještě to teda není komplet mrtvý,ale za přidaní botů furt nejsem :D
    Naposledy upraveno Deyik; 20-07-20 v 14:43.


    Believe it, go and prove it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •