Dobrý deň ,

Ako ste si isto všimli Zombie Apokalypsa sa už vôbec nehraje a je to škoda lebo niekedy dávno sa to hralo dosť často a bolo to furt plné .
Chápem aj to ,že veľa ľudí prechádza na nové hry a málo kto si rád zahrá aj starú klasiku ako je CS 1.6 no nemyslím si ,že to je hlavnou príčinou nízkej návštevnosti .

Dávno som si tento server nezahral pretože je prázdny a tak by som rád navrhol znova nič iné ako ( pridanie botov ) .
Stačí ak sa boti nastavia tak ,že pokiaľ bude na servery 8+ hráčov tak sa automaticky odpoja pretože pokiaľ tam sú tam hráči tak sú boti zbytočný .

Má to hneď niekoľko výhod.
1. Vzhľadom ,že server sa už absolútne nehraje tak si ľudia ,ktorých tento mód baví môžu zahrať aj keď tam nikto nieje ( aspoň čiastočne to nahradí tú zábavu z pravej "Zombie Apocalypse" ) .
2. Keď hráči uvidia v zozname server ZM Apokalypsa 0/20 hráčov tak sa tam nenapoja , nemalo by to význam ( aspoň si to myslia !! ) .
No ak tam uvidia 10/20 tak tam jednoducho pôjdu a to je hlavná funkcia botov ( prilákať hráčov ) nie ich nahradiť ,práve preto by ste nemali vyčítať botom všetky chyby a hneď ich odstraňovať , preboha sú to len boti .
( Veľa krát sa mi stalo ,že keď som sa tam napojil iba sám tak po chvíli čakania sa napojili aspoň ďalší 2 hráči ,ktorý si všimli ,že tam niekto je a v tomto spočíva to kúzlo botov , keby tam boli tak by prišlo ešte viac hráčov ) .

Dúfam ,že sa na to pozrie čoskoro niekto privilegovaný a uvidíme Zombie Apokalypsu zase "" nažive ""

Written by mult4i-savage .