Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 46

Téma: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

  1. #31


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Jak už tu pár lidí psalo, pravidla na Anarchy by měly být ve smyslu definování JB modu jako takového, aby z toho nebyl Deathmatch, tj. základní povinnosti Simona a dozorců + Vězni musí poslouchat Simona. Hodně lidí o tom přemýšlí dost pesimisticky, jako že to tam bude vypadat jako v pekle, ale podle mě se tam dost často budou scházet normální lidi a budou dávat netradiční a pro normálním jb "nelegální" kola. Ale je jasný, že se najdou partičky s úmyslem vyloženě dělat bordel. Pokud to fakt nebude vůbec fungovat, pravidla se můžou přidat, upravit nebo odebrat po spuštění celého serveru, prostě se uvidí jak se to vyvine. Zrušení hledaného vězně od Giussepeho je taky bomba. A nejlepší nakonec, bloky z BB jak psal IKEA, to je snad sen každýho aktivního hráče na jb, ale je mi jasný, že srát se s tim není žádná sranda.

  2. #32
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Dejte jen uplně základní pravidla, který budou sloužit jako mantinely a zbytek nechte osudu. Netřeba to zbytečně hrotit si myslim. Pokud tam budu chtít hrát, tak tam půjdu. Pokud mě tam něco bude vytáčet, seberu si svých 56 koček a půjdu do prdele. Pochybuju že dojde nějakej Jarda s partou z družiny a vybanuje vás. :-)
    Stop being such a fucking cliche.

  3. #33
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Já to právě asi zřejmě vidím dost černě.. protože víme všichni jak to chodí na serverech. "Pochybuju že dojde nějakej Jarda s partou z družiny a vybanuje vás." Sama víš, jak to je i na normálních serverech a já bych řekl, že se to klidně může stát bez problému :D Zase na druhou stranu, pokud se sejde dobrá parta. (Víme o které lidi jde) A mají v hlavě brain, tak to může být super a sranda zaručená, nicméně když se podíváme na tu stranu, kde by opravdu mohl dojít Jardis s kumpány, tak toho se právě obávám.
    Mě by spíše zajímalo, jako to bude tedy s těmi bany. Jak se to bude řešit například, pokud bych dostal ban opravdu za nic..? Nikde jsem se nějak extra nedočetl, jak to bude. Max. že to bude ban jenom na pár hodin nebo co. To nebude žádná možnost nikde zažádat například o UB..? To budu prostě muset počkat několik hodin až mi vyprší, ačkoliv to bude ban, jen že se parta dohodla, že mi dají ban..?

  4. #34
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*



    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Tak když tam bude hltv, tak nebude problém dohledat, zda toho někdo zneužil a zpětně je potrestat, každopádně to je pro experty tu další práce navíc, takže dřív, než se někdo koukne na tu žádost o ub, ti ten ban vyprší a řešit se to ani nebude. Spíš jsem ale zvědav, za jak dlouho to umre, docela waste time
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  5. #35


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    A ten banlist bude oddělený? Pokud ano tak si myslim, že i ty "party" vám nebudou moc škodit, když pak mužete jit hned na klasickej JB. Taky jde o to jak dlouhe ty bany budou :D Kolik lidi bude potreba na zabanovaní atd.
    Si myslim, že když ten ban bude hodinka, nebude to žádná tragédie. Ten server má potenciál jen jde o to jak začne :D

  6. #36


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Pokud se Kotlovi bude chtít a nahodí tam plugin na vote ban / kick, tak banlist z tohoto serveru bude oddělený.
    Bany by měli být v řádu 30-45 minut.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  7. #37


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Připomínám, že jsou stále v řešení pravidla JB Anarchy.
    Dle mě už by to takhle mohlo fungovat. Bude to server, kde se o chod starají hráči a ne admini. Admini by zde měli řešit jenom cheaty.

  8. #38
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    bude to, nebude to? @kotel
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  9. #39
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    příští rok

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Však keď sú tam pravidlá tak to hádam ani nieje anarchia, nie? Podľa mňa by stačilo to dať zo začiatku len s jedným pravidlom - zákaz zhadzovať mapu + votekick.

    E: ešte som zabudol na anticheat
    Naposledy upraveno B3N; 14-01-21 v 17:47.

  11. #41


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Však keď sú tam pravidlá tak to hádam ani nieje anarchia, nie? Podľa mňa by stačilo to dať zo začiatku len s jedným pravidlom - zákaz zhadzovať mapu + votekick.

    E: ešte som zabudol na anticheat
    A jak tam budeš chtít hrát, když nebude v pravidlech třeba mik u CT?

  12. #42


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    A jak tam budeš chtít hrát, když nebude v pravidlech třeba mik u CT?
    Proto tam bude ten votekick. Hráčům se nebude líbit CT bez miku, tak ho sami odhlasují pryč. Prostě totální anarchie. :)

  13. #43
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Proto tam bude ten votekick. Hráčům se nebude líbit CT bez miku, tak ho sami odhlasují pryč. Prostě totální anarchie. :)
    Moja reč :)

  14. #44
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Příspěvky
    45


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Dúfam že to nejak urobíte aby nemohli chodiť cheatri na tie servery..
    Samozrejme taktiež hráči ako ja by chceli možno aj viac mám, ak by sa dalo určite by tam bolo v hod votekick pre cheatrov alebo postihnuté CT
    Inak nápad sa mi dosť páči.

  15. #45


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Mírná aktualizace a možná obnovení naděje. Kotel se vyjádřil ohledně Jailbreak Anarchy, že by si na to mohl udělat čas v září.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •