Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 46

Téma: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

    Pravidla pro vězně:
    1. Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.

    Pravidla pro dozorce
    1. Povinnost mít funkční mikrofon.
    2. Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
    3. Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
    4. Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
    5. Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
    6. Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


    Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.
    Takhle by to bylo skvělý
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

    Pravidla pro vězně:
    1. Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.

    Pravidla pro dozorce
    1. Povinnost mít funkční mikrofon.
    2. Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
    3. Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
    4. Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
    5. Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
    6. Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


    Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.
    Takto si myslím že by to bolo najlepšie.

    E: ešte pravidlo č.15, to aj keby mal chápať každý automaticky ale aby sa nenašli jedinci typu, není to v pravidlách Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD (při 3 nebo více FK se následující kolo uděluje HVD).
    Naposledy upraveno Fast212; 15-07-20 v 23:57.
    Už neni čas huliť...

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

    Pravidla pro vězně:
    1. Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.

    Pravidla pro dozorce
    1. Povinnost mít funkční mikrofon.
    2. Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
    3. Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
    4. Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
    5. Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
    6. Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


    Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.
    súhlasím momentálne, lenže ako som písal v tom2k16 threade,stále to je somarina a zároveň veľké riziko:D

  4. #19


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Je pravda, že i tohle pravidlo by se tam mělo objevit aspoň v nějakém znění: "Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD"

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*



    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Už jen ta myšlenka mě mrazí v zádech. Jen pouhá představa.. Co za "občasné" hráče hraje na serverech mě děsí. Dle mého názoru jakožto demokratické řešení serveru tzv. "banování podle hráčů" je podle mě nepřístupné. A ještě k tomu bez většinu pravidel. Myslím, že to bude nehratelné. Jestli to tedy dobře chápu, tak teoreticky přijdu například na server.. Ostatní hráči si mě všimnou, nebudou mě mít v lásce, tak si z ničeho nic odhlasují a dostanu ban bez nějakého prohřešku. Ti, kteří hrají na serverech sami dobře ví, jaké to je i s těmi pravidly, natož jaké to bude na tomto serveru. Už jen z mého osobního pohledu z toho nemám vůbec dobrý pocit a řekl bych, že to bude akorát zbytečná práce navíc.. Já osobně bych tam ani nehrál. Ale jestliže je o to takový zájem, tak proč ne. Ale podle mě to skončí tak, že během týdne se tam hráči navzájem vybanují a skončí všichni opět na normálních serverech s pravidly. (Je to čistě můj názor)

  6. #21


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Serte na pravidla :D :D ty poslední, co Aleš napsal, jsou Ok. Zbytek proste necháme v rukách osudu :D :D

  7. #22


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Už se těším až tam naběhne nějaké děcko se svojí kid crew a začnou tam všechny bezdůvodně banovat :--D
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #23
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Třeba ty nigga

  9. #24


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Přesně, už pomalu svolávám své vazaly a ty budeš první na řadě.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #25
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Ještě že tam hrát nikdo nebude

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Já se naopak těším, nechápu proč se tu rozjíždí hate když to ještě ani není zapnutý. Ono i v čistě chaotickém prostředí sama komunita vytváří nepsaná pravidla a je fajn že do toho nikdo z adminů nebude moc zasahovat - bude to přesně takovej server jakej si ho my všichni uděláme.

    E: Doufám že budou mikráky pro všechny defaultně zapnutý a nebude možnost je vypnout dozorcem. Taky by se mohlo rozšířit buymenu třeba o možnost koupit si VD za 16k, nějaký guny s pár nábojema, možností je spousta.
    Taky by nebylo od věci přidat bloky z basebuilderu, časem, chápu, že kotel má i jiný starosti, ale o to se tu taky žádá pár let a ty bloky nabízejí spoustu možností, taky bych rád viděl možnost změny gravity pro hráče.

    To co jsem napsal v editu ale není téma k diskusi v tomto topicu, tak se toho prosím moc nechytejte.
    Naposledy upraveno IKEA; 16-07-20 v 14:14.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*



    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    V tom je ten problém. Když bude u ct někdo schopný a s rozumem, tak nevidím problém, ale když se sejdou nějací hráči, kteří.. jak to napsat slušně.. :D Mají "na háku" a řeknou si, že je to víceméně bez pravidel, tak tam bude takový bordel a nehratelná hra, že to každého nebude bavit a radši se stejně přemístí na normální JB. Na druhou stranu ano.. Ještě to ani není a my tu "hejtíme". Ale každý, kdo hraje na JB serverech moc dobře ví, jak to tam vypadá a málo kdo si to dokáže představit optimisticky :D Třeba se pletu a bude to fajn, ale jak říkám.. s těmi hráči, co jsou v té druhé polovině.. kteří neznají hranice to bude strašné.

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Dřív se tu hodně řešily děcka u CT a fakt tím ta komunita žila. Dnes mi to nepřijde už tak hrozný. Mě třeba na současným JB daleko víc sere to, že se úzkostlivě dodržují pravidla a vše co byla zábava je dnes za ban. Dnes už jsou pravidla fakt na všechno, je to směšný.
    Naposledy upraveno IKEA; 16-07-20 v 14:30.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*



    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Tak vem si, že kdysi byly zase hrubší tresty za něco jiného, za co teď není. Časy si se mění a s tím i všechno. V tom případě bych navrhoval pouze server s mírnějšími pravidly a ne je v podstatě skoro všechny vymazat. Protože bez těch pravidel to bude bordel strašnej. V dřívější době také lidi u CT vymýšleli svoje atrakce a byla celkově jiná komunita. Já když byl kiddo, tak jsem držel hubu a cepoval jsem podle simona a učil se postupně od Tček. v Dnešní době ti přijde hráč pod 12y.o. k CT a začne tě tam "jebat" za všechno pomalu. Pravidla se musí přizpůsobovat podle komunity prostě. S tím nic neuděláš.. Tím to nemyslím nějak zle nebo jako hejt. Ale je to tak prostě no.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: JB Anarchy - Diskuze o pravidlech

    Ahoj,
    předem chci říct, že název JB Anarchy byl čistě technickej. Nic lepšího mě v době, když jsem to vymejšlel nenapadlo a tohle znělo cool a v kontrastu se současnými JB servery to alespon trochu vystihovalo podstatu mého návrhu.

    Přesně jak píše IKEA v příspěvku o něco výš, má vize je, že to bude komunitní server a bude takovej jakej si ho udělají hráči sami.

    Těch původních asi 20 pravidel, co Latins vyhrabal z nějakyho původního příspěvku je asi dost přestrelenejch. Nicméně TADY jsem sepsal něco aktualnějšího, kde je to výrazně zredukováno. Možná zas až příliš.

    Tak jak vypadá aktuální návrh (1. příspěvek ve vlákně pod slovem AKTUALNE ) tj:

    Citovat Původně založeno aktualni navrh pravidel
    Pravidla pro vězně:

    Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.


    Pravidla pro dozorce

    Povinnost mít funkční mikrofon.
    Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
    Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
    Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
    Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
    Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
    +
    (?) Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD
    S tím v zásadě souhlasím. S těmi příkazy na myš by se dejme tomu dalo polemizovat, ale budiž. Nechme to tak. Možná aby to bylo úplně kompletní, tak bych ještě přidal pravidla, která definují samotný JB mod. tj:


    Pravidla pro vězně:

    1. Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít
    2. Vězeň může vyvolat vzpouru a zabít dozorce, ale vystavuje se nebezpečí pravidla č. 1


    Pravidla pro dozorce

    1. Povinnost mít funkční mikrofon.
    2. Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
    3. Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
    4. Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
    5. Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
    6. Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
    7. Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD
    8. Dozorce nesmí zabít vězně, aniž by k tomu neměl objektivní důvod (tzv. freekill (FK) )


    Ještě co se týče technické stranky modu, byl bych moc rád, kdyby šel zrušit hledaný vězeň. (Pro více kacířských myšlenek KLIK ZDE. Imho by to mohlo být hezký. Ale chápu, že by to bylo spousta dalšího sraní s tím, takže pochopím, když se to hodí do koše.


    Díky za pozornost.
    Naposledy upraveno Giussepe; 18-07-20 v 19:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •