SCHOVKA
Delší dobu si všímám, že schovku lidé moc nemají rádi. A radši se odpojí. Podle mého názoru to není špatný mód, ačkoliv většina se mnou nebude souhlasit, páč je to pro ně nudný mód. Proto bych navrch zkrátit časový limit schovky. Protože i co si budem.. schovka se hraje na opakovaných mapách a kolikrát i zbývá cca 120 sec a už je poslední vězeň. Proto si myslím, že by mód schovka mohla uvítat zkrácení času, aby ostatní hráči nemuseli čekat takovou dobu. A pokud by se nestihli najít all hráči, tak by se prostě pokračovalo v kole a simonovalo by se. Ačkoliv mám schovku rád, tak se také přikloním ke straně, že je otrasné čekat 300 sec, než se všichni najdou a zabijou. Uvítám vaše názory pro i proti :)


POSLEDNÍ PŘÁNÍ
Nadále PP. Příjde mi veliká škoda, že se změnil systém "boxu". Když byl box vyloženě klasicky na pravé tlačítko, bylo to více zábavné a takové "bojové" bych nazval. Teď si dáte při pp box.. a jen jdete levým.. a je to víceméně o ničem.. Na levé tlačítko si myslím, že bohatě postačí záchodový zvon, trubka.. Co jsem tak sledoval.. Nejvíce jede klasicky: DGL, AWP, SCOUT, BOX, M3, HE, AK47. Ostatní věcí vidíte zřídka, že si je někdo dá. Za mě bych nechal v PP zbraně, které jsem zmiňoval + možná ten glock bych nechal. Ale ten box je opravdu škoda.. prakticky všechno na "close" je pouze na levé tlačítko, tak když se přidal zvon a trubka, tak proč box nezůstal na pravé tlačítko..?

Prosil bych co nejvíce názorů a vašich nápadů