Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Schovka, pp

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Post Schovka, pp

    SCHOVKA
    Delší dobu si všímám, že schovku lidé moc nemají rádi. A radši se odpojí. Podle mého názoru to není špatný mód, ačkoliv většina se mnou nebude souhlasit, páč je to pro ně nudný mód. Proto bych navrch zkrátit časový limit schovky. Protože i co si budem.. schovka se hraje na opakovaných mapách a kolikrát i zbývá cca 120 sec a už je poslední vězeň. Proto si myslím, že by mód schovka mohla uvítat zkrácení času, aby ostatní hráči nemuseli čekat takovou dobu. A pokud by se nestihli najít all hráči, tak by se prostě pokračovalo v kole a simonovalo by se. Ačkoliv mám schovku rád, tak se také přikloním ke straně, že je otrasné čekat 300 sec, než se všichni najdou a zabijou. Uvítám vaše názory pro i proti :)


    POSLEDNÍ PŘÁNÍ
    Nadále PP. Příjde mi veliká škoda, že se změnil systém "boxu". Když byl box vyloženě klasicky na pravé tlačítko, bylo to více zábavné a takové "bojové" bych nazval. Teď si dáte při pp box.. a jen jdete levým.. a je to víceméně o ničem.. Na levé tlačítko si myslím, že bohatě postačí záchodový zvon, trubka.. Co jsem tak sledoval.. Nejvíce jede klasicky: DGL, AWP, SCOUT, BOX, M3, HE, AK47. Ostatní věcí vidíte zřídka, že si je někdo dá. Za mě bych nechal v PP zbraně, které jsem zmiňoval + možná ten glock bych nechal. Ale ten box je opravdu škoda.. prakticky všechno na "close" je pouze na levé tlačítko, tak když se přidal zvon a trubka, tak proč box nezůstal na pravé tlačítko..?

    Prosil bych co nejvíce názorů a vašich nápadů

  2. #2

    Re: Schovka, pp

    Ano, ten box by se mohl změnit zpátky.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: Schovka, pp

    Klidně bych nechal box s trubkou a se zvonem,ale ten box bez ničeho bych vrátil na pravé tlačítko. Bylo to víc o skillu :) Taky zábavnější :)


    Believe it, go and prove it.

  4. #4

    Odpověď: Schovka, pp

    Schovka +1
    Box +1
    PP menu nechat jak je.. Dlouhou dobu se čekalo na přidání "pestřejšího" menu a hráči to nevyužívají, protože jsou prostě slabí a nikoho s ničím jiným, než s dgl nedají. Po přidání mi přijde, že jsem asi jediný, kdo využívá galil/famas (u famase bych uvítal 3náboje, abych mohl používat burst). Box klidně změňte zpět, ale zbraně mi neberte dík.

  5. #5

    Odpověď: Schovka, pp

    Schovku určitě zkrátit.

    U PP tolik zbraní nevadí, někdo si je jednou za čas dá, někdo jde furt to samé, to už je jedno jestli tam jsou, ale box by to chtělo vrátit zpátky, a pokud ne, tak přidat "knife duel" kde pravým tlačítkem hráč zabije protivníka na 2 hity, starý box měl vlastně stejný dmg jako normální knife v csku, tím by se to všechno vyrovnalo.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Schovka, pp

    Schovka sa môže skrátiť, ajtak keď ju u ct niekto dá, tak 90% steam hráčov si vypisuje na steame polohu ostatných, takže je to krátky mód :D
    A mohla by sa upraviť schovka na mini pri spustení napr. 3ct. Aby nedochádzalo k hláseniam, že sa hrali schovku a len 1 s nimi nechcel hrať, tak točil demo (neviem kto to hlásil)

    PP klasický box vrátiť, ostatné nechať

  7. #7

    Odpověď: Schovka, pp

    Ano, souhlasím s tím, že SCHOVKU bychom měli zkrátit. Minimálně na 3 minuty. Většina míst, kde se vězni skrývají jsou známé a tak šance nejsou vysoké. Aspoň by se objevila nová strategie a to běhat po mapě a schovávat se.
    Ano, za mě by se měl vrátit i ten původní box. Sice neumím knife, ale bylo to dle mě lepší.
    To stejné platí i Gangster modu. Tam by se měl přidat výběr zbraní, se kterým bude ten Ganster. Za zabití přidat HP a dát celý ten Gangster do nějakého časového intervalu.

    Ale otázkou je, kdo to udělá. Kotel na to nemá čas a už ani chuť.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    How can they cancel when the only thing that made me was me?
    Příspěvky
    141

    Odpověď: Schovka, pp

    Schovku určite skrátiť.

    Pri pp ostatné veci zanechať až na klasický box, kde by sa to mohlo vrátiť na pravé tlačítko.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Schovka, pp

    Gangster by som uplne zrušil. Veľa hráčov sa nebude zabíjať pri gangster, lebo ich to nebaví.
    do PP by som veru pridal knife, to by mohla byť aj celkom sranda predsa pre väznov je to typická zbraň.
    Napadlo mňa pridať, že ak CT našetrí napríklad 4 000 dolárov, tak by si mohol kúpiť HE granát a neutekať do zbrojky zbytočne.
    schovka, to som tiež pre skrátenie napríklad na 120s, lebo čakať 5 minút na celú schovku je moc a 2 minuty by mohli byť akurát
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  10. #10

    Odpověď: Schovka, pp

    Ještě by dozorci mohli mít neomezený náboje při schovce, někdy si člověk vystřílí všechno na Cikanka na trampolíně

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Schovka, pp

    1. Schovku skrátiť na 3 minúty + 30/45 sekúnd na schovanie sa
    2. PP sa mi neľúbi ale keď už tam je, tak nech tam je také aké je (ak sa nemýlim, tak sa len prekopírovalo z DR serveru)

    Latins čo písal o Gang móde, ten rovno odstrániť alebo pridať ten timer a nie kemp meter ako na CHICKEN, mimochodom, aký má zmysel mať na CHICKEN mode kemp meter ?? Ten som doteraz nepochopil.
    Naposledy upraveno Kaco; 18-07-20 v 15:15. Důvod: dodatok
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Odpověď: Schovka, pp

    -Takže SCHOVKU zkrátit cca na 2-3 minuty + včetně 35 sekund na schování- Ale s těmi náboji si myslím, že to bude bad na programovaní řekl bych. Když se zapne mod a po těch 40 sekundách jdou hledat CT, tak si musíš pro normální zbraň, nedostaneš žádnou jakou například u přestřelky. Ale nevím, nevyznám se v tom, třeba by to problém nebyl.
    -PP nechat menu, ale změnit zpátky box na klasický knife pravým tlačítkem.
    -kaco Také jsem čuměl u chicken modu na ten kemp metr. Celkem blbost u tohodle modu.
    -Gangster Mně by se spíše líbílo, když je to gangster, tak ho rozdělovat nějak random do teamu, pokud by to bylo nějak možné. Že by se zapnul GANG a náhodně by to Tčka rozdělilo do týmu a pokud by nebyl sudý počet Tček, tak by se nedal spustit + k tomu ten time cca na 2 minutky. Protože gangster mod musí odsejpat žeo. Ne, že hráči budou skákat po mapě a nic. Ale Určitě jsem pro zrušení kemp metru. To není řešení. Hráči místo toho prostě běhají po mapě.. akorát nemůžou stát, ale problém s nezabíjením to nijak nevyřešilo.
    Kdo by to chtěl ještě nějak opravit, ať píše píše píše. :)

    E: K tomu gangsteru. Podle mě by to hráče bavilo o něco více, kdyby se nějak zpestřil. Například tím rozdělením týmů, jak jsem vypisoval výše ve zprávě. Aspoň by to bylo zábavnější a byla by to pořádná řežba :D. Samozřejmě, až by jeden tým vyhrál, tak by následovala FFA (všichni proti všem jako to známe doteď) A tím sudým počtem by se aspoň nedal "spamovat" kolikrát jsem zažil situace, kdy Tčka dělali vzpoury a CT dali na truc gangster. Aby měli "klídek".
    Naposledy upraveno Greatest; 18-07-20 v 18:25.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Schovka, pp

    Chcem obnoviť túto tému lebo sa na ňu opäť zabudlo. Zhrniem čo sa tu riešilo a čo by som prijal.

    1. Tá schovka má tiež už nebaví, 300+40 sekúnd je naozaj moc, čo tak to skrátiť na tých 180+30 sekúnd a odstrániť hudbu v pozadí a popr. tam pridať nejakú inú (myslím tým že ta hudba čo tam je teraz by bola dlhá a nesedela by do pozadia) ?

    2. Klasický box pri PP vrátiť na pravé tlačítko.

    3. Gangster mód buď odstrániť alebo pridať timer na 5 minút (viac minút je zbytočných si myslím).

    4. Pri chicken móde odstrániť camp-meter.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Schovka, pp

    4. Pri chicken móde odstrániť camp-meter.[/QUOTE]

    ten camp-meter by som nechal, lebo aby po celej mape hladali ct tie sliepky by bolo moc.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Schovka, pp

    Citovat Původně založeno janci14 Zobrazit příspěvky
    ten camp-meter by som nechal, lebo aby po celej mape hladali ct tie sliepky by bolo moc.
    blbosť, dovtedy kým sa nepridal camp-meter nikto sa nesťažoval a otom bol práve chicken, nie že sa trz musim každým 5 sekund pohnuť tam a nas5
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •