Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žiadosť o Práva na Jailbreak

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Dobrý deň

    Moje meno je Adam mám 16 rokov, pochádzam z Trenčína a chcel by som požiadať o práva na Jail-Break
    hrám to od roku 2015 cez noN-Steam: meno aaa, Vietnamec (nejaké čínske znaky-nepodstatné) , Steam som si založil približne roku 2019 - splňam kúpené csko: STEAM_0:1:501090453 (odkaz na steam: https://steamcommunity.com/id/Vjetnamec/ ) nick v hre :® Vietnamec ッ
    spĺňam : 1. hlásim cheaterov, neschopnosť ľudí , nevedomosť, nemá mik...atď hlásim cez "!"
    edit: Hlásim Adminom : Černá Smrt; Happy Sugar life ; Čas Hulit (Fast212)
    2. cez nick aaa nemám žiadni ban , cez nick vietnamec : rovnako žiadny ban , cez nick :® Vietnamec ッ rovnako žiadny ban
    3. dôvod prečo by som sa chcel pripojiť k vám do AT je ten že rozhodne sa každá pomoc hodí som efektívny, komunikatívny, tolerantný , veľmi ťažko sa "nasieram" a ťiež by som rád pomohol aj ostatným hráčom keď sa pripojí niekto kto nespĺňa alebo porušuje pravidlá jailbreaku
    spĺňam: hrať 3 mesiace
    aktívne hrám každý deň aj kľudne niekoľko hodín len na JB (samozrejme som človek čiže niekedy si treba dať aj pauzu, ale ináč som "aktívny hráč cska")
    Ďakujem pokiaľ si si to prečítal až sem dúfam že som ťa zaujal a prajem ti pekný zvyšok dňa
    Naposledy upraveno Vietnamec; 16-08-20 v 21:51.

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    https://csko.cz/forum/showthread.php...anie-pravidiel proč porušuješ pravidla serveru?
    e: ok, díky za vyjádření, pro/proti zatím ještě nedávám
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 24-07-20 v 17:38.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Ahoj jak sa v stiažnosti píše porušil som pravidlo šiel som do aimboxu a strelil som 1 strelu do STENY a dal som Hlavu; toho som si plne vedomí hráčovy som sa ospravedlnil + upozornil ma hráč Anti, jak som písal hráčovy som sa ospravedlnil + sa to stalo 1x a nešťastnou náhodou Ďakujem za pochopenie
    + sa ešte verejne ospravnujem a podotýkam že sa to už opakovať nebude
    Naposledy upraveno Vietnamec; 24-07-20 v 19:34.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Týžden ma otravuje nech sa sem vyjadím U teba vidím jeden hlavný problém... Vieš kedy končí hranica srandy? To ešte potrebujem bližšie zistiť. Nahlás mi niečo na steame, aktivita je fajn.

    Druhé mínus: prestan spamovať smajlíkov a ostatné veci...

    Celkovo ked to zhrniem sú to nedostatky ktoré sa dajú napraviť. Zatial PROTI časom možno editnem, snaž sa. Moje vyjadrenie máš, v hre mi daj pokoj

    E: Ako v pohode mna zase neotravuješ ja si rád popíšem, len myslím že nemusíš byť hned hrrrr tu trvá nábor vážne dlho, neboj ono elán zachvíluj opadne
    Naposledy upraveno Fast212; 27-07-20 v 23:10.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Ahoj Ďakujem za vyjadrenie ospravedlňujem sa za otravovanie no som strašne nedočkavý a všetkom chcem až moc hŕŕ a zato sa ti ospravedlňujem... Tie smajlíky v tom máš čistú pravdu budem sa snažiť prestať spamovať smajlíky + ti začnem hlásiť hráčov; ešte raz ďakujem za vyjadrenie ;)

  6. #6

    Re: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Za mne proti.

    Spoiler Spoiler:


    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-08-20 v 12:58.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Re: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Za mne proti.

    Spoiler Spoiler:


    Svojho chtlogu som si plne vedomí, sem tam napíšem nejaký vulgarizmus/fekalizmus... ale napíšem ho raz za čas, viem že ma to neospravedlňuje ale nadávky sú iba vrámci friendov pri PP a iných vecí hráčom by som tak asi nikdy nenadával (non-friends) čo podľa mňa by nemusel byť až taký poblém... ale aj tak Ďakujem + tých smajlíkov som si asi pred mesiacom unbindol a mám čistý chatlog bez symbolových smilikov Ďakujem za pochopenie

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •