Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

  1. #1

    Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Pekný večer prajem.

    Môj nickname v hre: dvojbodkazatvorkadolava
    Nickname na webe: dvojbodka
    Steam: https://steamcommunity.com/id/xaxaxixi/
    HLstatsx: https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=7448617
    Môj vek: 25 rokov
    Záľuby: Hlavne počítačové hry,streamovanie a skladanie počítačov.

    CS 1.6: 7300 hodín
    CS:GO:7500 hodín

    V csku mám odohranné naozaj veľa, keďže tú hru hrám od samého začiatku. Hrával som ešte 1.5, takže v skutočnosti hráč, ktorý si niečo odohral za ten čas.

    Skúsenosti mám aj s adminovaním za tie roky a tak isto aj napozeraných x videií, keďže som robieval nejaký čas dozadu Cheathuntera na U2,PZ a tak isto aj na ES4U.

    Tak isto mám aj dosť odohraté na móde s názvom JB, kde by mi taktiež nerobil žiadny problém robiť admina (ovládam pravidlá Vašich serverov).

    Prečo práve u Vás? Považujem tento portál za jeden z najvačších na cz/sk a chcel by som byť súčasťou, tak skúsenej organizácie akou je Kotelna.

    Ak ešte niečo kľudne sa opýtajte. Budem sa Vám snažiť odpovedať na čokoľvek.

    S pozdravom,

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Kdo si? Ne.

    E:// Myslím to tak, že tě neznám.
    Naposledy upraveno Latins; 25-07-20 v 00:20.

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Ako to myslíš?

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Ahoj, možná máš odehráno hodne, ale nejsem si uplně jistej jestli na tomhle portálu (mluvím čistě za sekci JB)
    Nevim jak tě znají kolegové z D2, ale pro mě si velká neznámá. Doporučuju zaměřit se na jeden server a nežádat rovnou na 3.
    Za JB jsem proti, bejt tebou upravim si žádost čistě na d2.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Ahoj. Je to v pohode. Ja som, len vyskúšal a chcel ponúknuť moje skúsenosti z minulosti. Neviem, ako to funguje. Dočítal som sa avšak, že treba mať niečo odohrané na Kotelne (čo nemám momentálne) a tam je asi najvačší kameň úrazu. Keď nie tak nie, len mi známy odporučil, že si mám keď tak požiadať touto formou o práva. Myslím, že za vyskúšanie som nedal nič. Avšak ďakujem za Tvoj názor.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Tiež si mi neznámy... Ono kolegovia to mysleli tak že je dobré si požiadať len na jednu sekciu, v tvojom prípade prevláda aktivita na d2 tak si možeš požiadať tam, na JB za mna proti. Ono bolo by dobré trochu kotelnu poznať sem tam mrknut na forum, nahlásiť nejakých cheaterov a skúsiť požiadať tak za pol roka.
    Už neni čas huliť...

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Ako som sa už vyjadril trošku vyššie. Nevedel som ako to tu funguje. Vyskúšal som. Nezoberiete ma k sebe do tímu, nestane sa nič (:

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Kdo jsi boze? Nikdy jsem tvoje jméno neviděl a hned bys chtěl práva na celou Kotelnu? Občas mi ty žádosti přijdou jako super vtip....

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Čo si hneď taký? Akože kto som? Ja mám tento nickname, len forfun. Na kotelni som hrával aj 5 rokov dozadu možno aj viac, keď sa hrávalo častejšie 1.6. Ja na kotelni za tých niekoľko rokov mám odohraté veľmi veľa. Ja som si slušne zažiadal o práva, keďže chodievam poslednú dobu hlavne na Classic a nikdy tam nieje admin, keď ho je treba. Ak ti to prišlo ako vtip, tak hádam si sa aspoň dobre pobavil, keď už nič.

  10. #10

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Snáď si si prečítal to, ako treba žiadať o práva, ťiada sa na jednu sekciu, čiže buď AIM alebo JB, v tvojom prípade si myslím, že je to bezpredmetné pretože to aj tak nedostaneš.
    Chýba ti tu SID, takže som si ju dohladal STEAM_0:1:18530569.
    Prvé pripojenie od 26.6. mi ukazuje 17.7. čož je dosť chabé na to aby si si hneď žiadal o práva.
    In-game žiadne hlásenia a myslím, že na steame taktiež nikomu nehlásiš.
    To, že si tu hral dávno je možno pravda, tu na SID som niečo našiel https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post161098

    To, že máš naraté xy hodín nič neznamená, pokiaľ nehlásiš a nevidíme, že to vážne poznáš.

    Po tomto všetkom je snáď jasné, že som proti.

  11. #11

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Omlouvám se Ti za nesmyslnou prudkost některých kolegů. Každopádně za ty roky co to tady funguje vznikl nějaký standart, který musíš splňovat. Když zlepšíš aktivitu a hlášení, tak by neměl být problém. Taky by sis měl vybrat jen jednu sekci. GL.

  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Proti.

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na Public,Dust2,JB servery.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •