Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Fakt to nechápu, proč umožňujete zobrazení takové informace jako ip, normálním hráčům, co si zaplatí vip, je to podobné jako že si zaplatím přístup za 30kč na stránce s telefoními čísly..

    Ale to není to, proč to chci tak vážně zrušit.

    Jde mi o to, že tu IP zneužívají hráči na jailbreaku a možná i na dustech, v klidu si hraju, nebo abych nepsal o sobě, tak někdo si hraje v klidu po práci hru, někoho nechtěně nasere a ten nasraný typek si řekne ,,Hm, nasral mě, jak mu to oplatit?''

    Tak si zajde do chatlogu, skopiruje IP adresu zajde na stránku která je strašně moc lehce dohledatelná na Google.com budeme tomu říkat třeba "Router *****" hodí ji tam dá tam port 80 a tadá, daný člověk je v píči, jen protože se někdo urazil, (nebo někteří, nebudu jmenovat, to dělají forfun, co jsem se dozvěděl), když se IP adresy zrušili z amx_ip, kvůli ddosu, tak proč jsou sakra povoleny v chatlogu, hráči nejsou tak dementni, že když zablokujete jednu možnost, tak si nenajdou druhou..

    IP v chatlogu by mohli být aspoň cenzurovány z 123.456.789 na
    123.***.**9

    A odstranit by se to mohlo i v amx_last

    Opravdu vás prosím, volal jsem providentovi, ten mi ip změnit nemůže, vpn používat ke hraní nechci, protože mi ping litá na 80 s vpn a silnější router kvůli jedné hry a pár zakomplexovancům kupovat nechci. Notak, není to tak těžký.


    Ps: Zkoušel jsem to na jednom hráči, respektivě na "to shuilda sea" aka smoke který mi na to dal písemné povolení, udělal jsem to ani ne za 5 minut a do 10ti vteřin po zapnutí měl ping 400 a spadlo mu to, takže vás opravdu prosím, jestli vás ani toto nedonutí prostě zrušit ty ipčka pro bezpečnost hráčů, tak už nevím.

    E: Jsem si 100% jistý, že ten ddos na mě je ze strany hráčů, jak hraju jinou hru, mám to v pohodě, dokud nehrají na kotelně jailbreak, tak mám ping normální, ale třeba jak 2 hodiny hraju třeba na surfu na zahraničním serveru, tak mám ping v pohodě, ale jak zajdu na jb, ping go brrr, volal jsem svému providentovi internetu a opravdu mi řekl, že je to DDoS
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 25-07-20 v 16:52.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Doba sa mení.
    Xy rokov to tu bolo bez problémov, kým to z gs nezačali zneužívať ako je známa ich múdrosť :D
    A smiať sa na tom haha zhodil som mu net.
    Túto možnosť by som dovolil iba hráčom pod nejakým prefixom, ktorý sú tu známy a neprenivilisa tu ničím vážnym
    Ináč by som to úplne zakázal...
    Je to dosť nápomocné ale treba tomu nejako zabrániť

    Fakt sa tu nič nedialo také známe, odkedy prišla tá skupina adminov z gs na kotelnacke jb
    Odvtedy fičí ta stressdem picovina
    ( možno sa to tu stávalo, ale nie takto pod očami:D)

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Doba sa mení.
    Xy rokov to tu bolo bez problémov, kým to z gs nezačali zneužívať ako je známa ich múdrosť :D
    A smiať sa na tom haha zhodil som mu net.
    Túto možnosť by som dovolil iba hráčom pod nejakým prefixom, ktorý sú tu známy a neprenivilisa tu ničím vážnym
    Ináč by som to úplne zakázal...
    Je to dosť nápomocné ale treba tomu nejako zabrániť

    Fakt sa tu nič nedialo také známe, odkedy prišla tá skupina adminov z gs na kotelnacke jb
    Odvtedy fičí ta stressdem picovina
    ( možno sa to tu stávalo, ale nie takto pod očami:D)
    Jasný, toto se právě nikdy nedělo, teda možná ano, ale nemluvilo se o tom, teď to dělá každý desátý a myslí si, jaká je to sranda haha.

    (Dělají to lidi i z toho pcwzone tska, jen aby jsi věděl)
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    (Dělají to lidi i z toho pcwzone tska, jen aby jsi věděl)
    Kto presne?

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Kto presne?
    Psal jsem, že nebudu jmenovat, nechci mít žádné spory, ale na 80% jsem si jistý, že jeden nebo dva páry z těch co tam hrají gathery.

    Vždy poprosí někoho s vipkem aby sehnal ip určitého hráče a začíná ho shazovat.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Happik? Ostatný ma nenapadajú

    Happik minule dostal týždeň za vyhrážanie ale to išlo možno len tak do vzduchu

    Ak to robí treba zavolať políciu a dat trestné oznámenie

    Takto portál a admini to nemajú čo riešiť, keď sa jedná o trestný čin
    A ak to nie raz spravil /i co je určite tak proste nebude to len upomienka

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Takto portál a admini to nemajú čo riešiť, keď sa jedná o trestný čin
    A ak to nie raz spravil /i co je určite tak proste nebude to len upomienka

    To chápu, že kotelna portál za to nemůže, proto jsem tu přišel s prosbou a ne s příkazem, ten ddos hráč na hráče se dá taky brát jako poškozování portálu a pokud tomu chcou zamezit, tak mají možnost.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  8. #8

    Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    ddos není trestný čin.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    ddos není trestný čin.
    Ako že není:D
    Stačí že máš internet pre firmu a nebudeš môcť sprevádzkovať určitú dobu obchod, už sa môže dať trestné oznámenie
    Neviem presne pod akým názvom to je, potlačovanie kvality / znemožnenie prevádzky na dobu určitú
    Alebo proste ešte ďalších xy xy dôvodov, ktoré môžu byť

    Polícia nemá technické znalosti, tak preto to neni pre bežného človeka ako trestný čin (pri bežnej domácnosti nie?)
    Bolo by lepšie udať aj dôvod grakon prečo tak je nie iba napísať jednu vetu a tým to hasne.

    Ale máš pravdu no, pre takto bežné kktiny sa to nerieši lebo sa nestratili dáta ale za to môže polícia jjej low technika stránka

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    ddos není trestný čin.
    Ddos je trestný čin. Takže nechápu, co zde píšeš :D

    Jinak, nechápu tohle téma :D:D Ty se divíš, že tě někdo ddosuje.. Kdyby jsi ty lidem nevyhrožoval ddosem, tak ti to tky nebudou robit. :D:D Smutné.. A od pcw tska vim tak 3-4 lidi kdo "ddosujou" přes tu free stránku.
    Naposledy upraveno Cinan; 25-07-20 v 12:24.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    ddos není trestný čin.
    Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací dle ust. § 230 trestního zákoníku je trestným činem, který je využitelný pro většinu jednání označovaného jako tzv. ... Součástí tohoto druhu trestné činnosti jsou i kybernetické útoky (např. DDoS) nebo vydírání prostřednictvím ransomware.

    Troubo.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12

    Re: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Aha, tak to pak jo.

  13. #13

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Však keď vieš, kto ťa ddosuje, utekaj na políciu Ako povedal číňan, taktiež som videl, ako niekomu píšeš, či chce ddos, ty si sa vyhrážal, oni to spravili. :)


  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Ddos je trestne stihany jako kazde jine neopravnene nabourani do site. Ip je dnes relativne jednoduche zjistit i mimo csko ale je to vice pracne nez si koupit vip a proste si otevrit konzoli nebo chatlog (a hlavne jsou to metody ktere jdou mimo Kotelnu). Rozhodne by nebylo od veci s tim jit k policii protoze zrejme nebudes ojedinela obet a tech hracu muze trpet vice aniz by si uvedomovali co se vlastne deje. Co se tyce navrhu tak by bylo dobre z hlediska prevence zasifrovat alespon posledni 3 cisla ip jak ve hre tak i chatlogu a banlistu pro kazdeho bezneho hrace vcetne vip uzivatele.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Koho by napadlo, že v USA můžete mít firmu na ddosy, ale na ukládání souborů ne. Zobrazení ip dám pryč.
    Ddos je samozřejmě trestný čin. Poškozování cizí věci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •