Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Však keď vieš, kto ťa ddosuje, utekaj na políciu Ako povedal číňan, taktiež som videl, ako niekomu píšeš, či chce ddos, ty si sa vyhrážal, oni to spravili. :)
    Já to říkal spíš forfun, do včerejška jsem ani nevěděl jak se to dělá.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Ještě zrušte IP v příkazu amx_last :)


    Believe it, go and prove it.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Ještě zrušte IP v příkazu amx_last :)
    Zapomněl jsem i na banlist
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #19
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Tak holt se budete muset chovat tak, abyste nebyli v banlistu :)

  5. #20

    Re: Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tak holt se budete muset chovat tak, abyste nebyli v banlistu :)
    To je dobrý deal.

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tak holt se budete muset chovat tak, abyste nebyli v banlistu :)
    Naprosto souhlasim

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tak holt se budete muset chovat tak, abyste nebyli v banlistu :)
    Když už tam jsem, tak s tím nic nezmůžu hádám
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Takže asi celé tohle téma je zbytečné, když se to skryje v chatlogu, v amx_ip, last, ale banlist zůstane veřejný :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Takže asi celé tohle téma je zbytečné, když se to skryje v chatlogu, v amx_ip, last, ale banlist zůstane veřejný :D
    Nemyslím si britny, protože banlist nebude u některých hráčů tak "aktuální" jako tyhle věci, co se zakázaly.

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Takže asi celé tohle téma je zbytečné, když se to skryje v chatlogu, v amx_ip, last, ale banlist zůstane veřejný :D
    no právě, jak jsem psal, zrušilo se amx_ip, lidi používali chatlog a amx_last, zrušilo se toto? Budou používat banlist.

    Citovat Původně založeno yadort Zobrazit příspěvky
    Nemyslím si britny, protože banlist nebude u některých hráčů tak "aktuální" jako tyhle věci, co se zakázaly.
    U mě ty bany právě aktuální jsou:/ i 2r zpět třeba
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  11. #26

    Re: Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    no právě, jak jsem psal, zrušilo se amx_ip, lidi používali chatlog a amx_last, zrušilo se toto? Budou používat banlist.



    U mě ty bany právě aktuální jsou:/ i 2r zpět třeba
    Tak teď poneseš následky za své chování.

  12. #27
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Re: Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tak teď poneseš následky za své chování.
    Takže říkáš, že když jsem porušoval pravidla, tak je adekvátní být za to teď ddosovaný? Protože to je přesně to, co jsi teď napsal. Ty jsi ani nevěděl, že to je trestný čin.

    (A o tom trapasu, jak ti byly sebrané práva a musel jsi členům zde na fóru posílat ip grabber do sz, nemluvím)
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 26-07-20 v 14:48.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Jedině pokud Kotel nebude PRO upravit banlist, aby nikdo neviděl IP adresy, protože tady je to trošku jinak nastavené, než na jiných portálech. Tam do svého banlistu nemají přístup všichni admini, jak je to zde, aby si mohli upravovat bany a tím tak viděli všechno. Tam to má na starost je pár lidí, co mají na to vyšší práva a mají důvěru v tom, že informace nezneužijí. Tudíž, zde by to byli modi, kteří by měli kompletní přístup do banlistu. A admini by pouze udělovali bany, kde by taky neviděli IP. Asi takhle by to musel Kotel nastavit, ale to se nejspíš nestane, protože už od začátku je to tak, jak je. A jsou na to zvyklí. Pokud tvou IP někdo využívá, tak jedině z banlistu vymazat. Ted je ale otázka, zda si ji už někdo někam nezaznamenal, nebo by mu ji neřekl nějaký admin, který tě nemá rád.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #29
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jedině pokud Kotel nebude PRO upravit banlist, aby nikdo neviděl IP adresy, protože tady je to trošku jinak nastavené, než na jiných portálech. Tam do svého banlistu nemají přístup všichni admini, jak je to zde, aby si mohli upravovat bany a tím tak viděli všechno. Tam to má na starost je pár lidí, co mají na to vyšší práva a mají důvěru v tom, že informace nezneužijí. Tudíž, zde by to byli modi, kteří by měli kompletní přístup do banlistu. A admini by pouze udělovali bany, kde by taky neviděli IP. Asi takhle by to musel Kotel nastavit, ale to se nejspíš nestane, protože už od začátku je to tak, jak je. A jsou na to zvyklí. Pokud tvou IP někdo využívá, tak jedině z banlistu vymazat. Ted je ale otázka, zda si ji už někdo někam nezaznamenal, nebo by mu ji neřekl nějaký admin, který tě nemá rád.
    A každý admin bude čakať na moda, pretože budu riešiť obchádzanie a budú mať prístupnú iba ID/Nick, z čoho nebudú môcť banovať, lebo tá ip je tam dosť dôležitá niekedy :D

  15. #30
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: ZruŠení ip adres pro vip v chatlogu

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    A každý admin bude čakať na moda, pretože budu riešiť obchádzanie a budú mať prístupnú iba ID/Nick, z čoho nebudú môcť banovať, lebo tá ip je tam dosť dôležitá niekedy :D
    Mi přijde, žes hrál asi jenom tady na Kotelně a nikde jinde :D Kde je toto tak udělané, protože já prolítla 3 portály a nikdo tam neměl přístup do banlistu, ani do chatlogu, ani neměli na serveru admini imunitu vůči banu, kdyby dělali nějaký problémy a to bylo v době, kdy bylo více portálů a servery full. A měli tam přístup k tomu, když nepočítám majitele 2 lidi a nás je tu víc a a ještě se píše, že modi nejsou potřeba a taky to dokázali uhlídat, najít a nikdo si nestěžoval :D Když by později Kotel upravil pořádně naše ns, tak by byl větší klid s obchazeči a nepotřebovali by admini vidět ty IP tolik. A banlist by byl skrytý. Jako on se dá skrýt i ted, když by to kotel nastavil a jen admini by viděli ty IP. Ale záleží na něm, jestli se mu to chce nastavit.

    Na Soe začínal asi kde kdo, tak když si tak chytrej a víš, jak to chodilo, tak nepiš ty blbosti, že by se to tady nezvládalo.
    Naposledy upraveno Britny; 26-07-20 v 21:13.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •