Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Jailbreak --> Bezdůvodné zabíjení

  1. #1

    Jailbreak --> Bezdůvodné zabíjení

    Jára STEAM_0:0:455500861 CZ
    Jaibreak 6
    Dobry vecer, typek ma bezdôvodne viackrat zabil na začiatku kola. Admin Spasitel (teda myslim, ze je admin) bol na servery a nic s tym nespravil. Demo som uz poslal.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Bezdôvodne zabijanie

    A kde prosím má to demo byť? Daj sem odkaz, keď sem dáš sťažnosť bez dokazu tak zrejme nepôjde spraviť nič.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Bezdôvodne zabijanie

    Vyjádření od Járy: Čau, já jsem ten Jára, co ti včera dal bezdůvodně freekilly (a nejen tobě). Situace byl taková, že bylo +- 1 ráno a já už jsem přes hodinu s pěticí hráčů (možná více) zkoušel a učil se nové atrakce. Poté jste přišli ty a ještě další 2 hráči (nicky nepamatuji) a začali jste dělat blbosti, vzpoury a bordel. Slušně jsem vás požádal, abyste odešli na jiný server, a hráli zde i se vzpourama, vy jste ale nereagovali a zůstali zde a dále dělali blbosti. Tak jsem vás 2x po sobě svolal do boxu jako simon a hráče dělající bordel zabil, poté dal párty mod a učili jsme se (to bylo na mapě oasis, tedy už 2. mapa kterou jsme celou kompletně odehráli a do toho se učili atrakce). Ty i přesto jsi zde zůstal, aby jsi prudil a narušoval mojí snahu někoho něco naučit. Poté jsi se z naštvanosti odpojil a šel trucovat sem. Z mé strany se jednalo o porušení pravidel, to přiznávám, nicméně podle nějakých morálních hodnot jsi se zachoval jako opice, která přišla a 30 minut v kuse jen otravoval a dělala bordel.
    Děkuju moc. ;)



    Taky přidám pár vět: Já tohle chápu a taky nemám rád když např. v noci bugujem assault, všichni se bavíme a přijde píčus nám to kazit. Všichni víme že po půlnoci je JB volnější mod... mohl ses odpojit/jít jinam. Když to shrnu, hájil zájem většiny -> za mě v pořádku.

    E: stejně: No face, no case
    Naposledy upraveno Folowed; 31-07-20 v 14:25.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  4. #4

    Re: Bezdôvodne zabijanie

    Dokud nebude demo, nebudeme moct tento případ dále řešit. Vím, že se hráč "přiznal" přes zprávu folowedovi, ale taky si to mohl trochu přibarvit. Poprosím tedy zakladatele threadu, aby sem dodal odkaz na stažení dema. Demo se dá uploadnout na stránku csko.cz/dema, kde pak stačí kliknout pravým tlačítkem myši a v menu vybrat možnost kopírování odkazu. Bez dema se dal nehneme. Necháme to tu teda ještě dva dny.

  5. #5

    Odpověď: Bezdôvodne zabijanie

    Cau, ucividne to mas asi trochu pomylene, kedze teba som zabil iba raz. Bola to hned moja prva hra a zabil som ta z dovodu tvojho zdrzovania, kedze uz dlhsie cakali ostatní hraci.
    Ty si ma vtedy upozornil, ze ak ta este raz zabijem, tak ma budes pravidelne zabijat na zaciatku kazdeho kola. Bol som s tym v pohode. Avsak hned dalsie kolo ma zabilo druhe ctcko, myslim ze sa ten magor volal Margo. Ten ma zabil vzdy, ked ma uvidel (mam aj jeho nahrateho). Samozrejme, ze som mu killi opatoval, ked sa mi podarilo utiect, a tak zacal mensi konflikt v chate. S tebou to nemalo nic spolocne. Potom zacala nova mapka, to jedno ctcko sa odpojilo. Ty si sa tam bavkal s ostatnymi chlapcami, ja som sa vtedy hral este s jednym hracom uplne inde ako vy. No a vtedy ta asi 2 kola po sebe zabili, ja som nebol ani pri vas, cize som s tym nemal nic spolocne. Vtedy si si asi spomenul na ten jeden odovodneny kill, co som ti dal hodinu dozadu, tak si si vzburu spojil so mnou. No a potom si zacal "normalne" simonovat, tak si zvolal vsetkych do boxu a vtedy zacali tvoje hrdinske ciny, kedy si ma kazde kolo ako ten posledny curak zabil a potom dal party. :D Tak som teda isiel trucovat sem, lebo taka hra, kde si zahram 20 sekund a dostanem hlavu by asi ani teba nebavila.

  6. #6

    Odpověď: Re: Bezdôvodne zabijanie


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Bezdůvodné zabíjení

    Na to jak tu píšete jak dlho ste hrali som čakal dlhšie demo... Hovoríš že ta viackrát bezdovodne zabíjal na začiatku kola. Prečo máš demo len z jedného kola? Miky tam mám buglé čiže nerozumiem čo sa dialo, na deme len 1 FK a nič viac. Keby máš demo aspon z 3 4 kol bolo by to fajn, + keby sa eše vyjadril admin čo tam bol a po FK grabol simona, ten by asi opísal situáciu najlepšie.
    Už neni čas huliť...

  8. #8

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Bezdůvodné zabíjení

    No toto bol ten posledny FK, predosle som nenahraval. Potom som sa odpojil, lebo fakt sa mi nechcelo cakat dalsich 15 minut, kym by sa dobavkali a zacalo nove kolo. Vsak aj sam dotycny sa priznal, ze to nebolo len raz.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Bezdůvodné zabíjení

    No pozrel som si na to na NS kde mi voice fahčil. Cca 1 hodina v noci, na servery bolo 13 ludí. Na deme vidím jeden úmyselný FK. Zobral som ohlad aj na to že vám možno kazil zábavu, čiže sa dá FK pochopiť. Na druhej strane, aj ked už bola noc, bolo tam vela ludí a neviem či máme v momentálnej dobe takú velkú návštevnosť serverov že boli zaplnené aj ostatné. Obidvaja vravíte že FK bolo viac ale pri bane neberem ohlad na vyjadrenie jednej ani druhej strany, stačí mi čisto demo ktoré na ban je, čiže:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=282437 dík
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •