Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Žádost o práva na servery Jailbreak.

  1. #1

    Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Ahoj, než mě úplně zavrhnete, věnujte mi prosím chvilku Vaší pozornosti.

    Na serverech vystupuji pod nickem "Just Do It Nigga", již jsem měl Spešl práva na Vašich serverech a pro mnohé z Vás jsem dopadl jako jedno velké zklamání. Ale věřím, že jsem byl mnohokrát i nápomocný. Bohužel jsem udělal spíše víc těch špatných věcí, než těch dobrých. Dříve, když jsem přišel o ty práva, házel jsem to všechno na ostatní a nemohl jsem si zkrátka přiznat, že chyba byla na mé straně, čehož nyní lituji. Mé dřívější arogantní chování vůči některým Adminům tomu taky zrovna moc nedopomohlo a vím, že se na to nedá jen tak zapomenout. Doufám ale, že v některých zbyla ještě kapka soucitu a vzpomínek na doby, kdy jsem opravdu užitečný byl... Jediné co od Vás chci, je dostat druhou šanci a dokázat Vám, že jsem se změnil a tentokrát bych vám chtěl být spíše jen nápomocný, než-li přítěží. Chtěl bych, aby jste mi dovolili mě nechat zkusit napravit smýšlení těch, kteří na mě vzpomínají jen jako na to jedno velké zklamání.

    No a toto už je závěr mé nudné žádosti, díky.

    SID: STEAM_0:1:176162134
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 02-09-20 v 23:17.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Zdravím,
    nebyla by to druhá šance, ale už několikátá. Snažil ses být na hraně pravidel a zkoušel si, co si můžeš ještě dovolit. Potom to chování nebylo taky pěkné. Obviňovat všechny kolem sebe a následně dál zkoušel obcházet pravidla Jailbreaku. Spousta adminů určitě bude proti tomu, aby se ti nahodil zpět spešl.

    Musím ale uznat, že si své povinnosti jako "spešl" i jako "hráč" plnil skvěle a neměl jsem k tobě žádné výtky. Až na ty urážky a zkoušení pravidel (Takzvaně si chodil po tenkém ledě, červenci!)
    • Aktivitu si stále držíš
    • Vlastnosti i zkoušenosti na to máš
    • T i CT skill
    • Hlášení

    Když to sečteme, tak já určitě nebudu jeden z těch, co by byl proti tomu, aby se ti dala další XYZ šance.
    Za mě, jakožto za "člověka, který tě zklamal", ANO s podmínkami. (Spešl bude na delší dobu. Při první větším prohřešku by následovalo odebrání práv. Byla by to tvá poslední šance.)

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Nie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Sľuby sa sľubujú , blázni sa radujú... Ďalšia slubotechna a rozprávka s pretvárkou..

    Za mňa NIE.
    Naposledy upraveno Fellow; 04-08-20 v 02:56.

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    nebyla by to druhá šance, ale už několikátá. Snažil ses být na hraně pravidel a zkoušel si, co si můžeš ještě dovolit. Potom to chování nebylo taky pěkné. Obviňovat všechny kolem sebe a následně dál zkoušel obcházet pravidla Jailbreaku. Spousta adminů určitě bude proti tomu, aby se ti nahodil zpět spešl.

    Musím ale uznat, že si své povinnosti jako "spešl" i jako "hráč" plnil skvěle a neměl jsem k tobě žádné výtky. Až na ty urážky a zkoušení pravidel (Takzvaně si chodil po tenkém ledě, červenci!)
    • Aktivitu si stále držíš
    • Vlastnosti i zkoušenosti na to máš
    • T i CT skill
    • Hlášení

    Když to sečteme, tak já určitě nebudu jeden z těch, co by byl proti tomu, aby se ti dala další XYZ šance.
    Za mě, jakožto za "člověka, který tě zklamal", ANO s podmínkami. (Spešl bude na delší dobu. Při první větším prohřešku by následovalo odebrání práv. Byla by to tvá poslední šance.)
    Děkuji za vloženou důvěru i přes to všechno.


    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Nie.
    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Sľuby sa sľubujú , blázni sa radujú... Ďalšia slubotechna a rozprávka s pretvárkou..

    Za mňa NIE.
    Chápu Vás.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Za mna Nie, svoju šancu si už prepásol, ked si bol spešl. A to že kvoli tebe nemožem prechádzat Tčka mi vadí ešte viac.
    Už neni čas huliť...

  7. #7

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    A to že kvoli tebe nemožem prechádzat Tčka mi vadí ešte viac.
    Ono by se to jednou zakázalo tak či onak i beze mě. Každopádně ano, mám na tom svůj podíl...
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Kontroverzní téma, kontroverzní žadatel. Žádost pravdepodobne neprojde, každopádně mě překvapuje, ze zrovna ty Bee a Inde ste se vyjádřili tak jednoznačně a tak protikladně (okolo druhy ráno, par minut po sobe:))
    Nebudu a ani nechci znova vytvářet flejm, prejizdeni se nezakazalo kvůli němu, bohužel si to prosadili admini na JB porade, stejně jako smazání spesla Niggovi, takže vaše zvěstná “druhá šance” je taky dost diskutabilní.
    Nejsem pro ani proti, spis sem timhle chtěl podpořit samča, ze si stále drží objektivní pohled a nekouka na názory adminu, kteří zaujatí byli, jsou a budou. Vyhejtíte ho za nepřijetí a přitom nejste schopny ani objektivně hlasovat:)
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 11-08-20 v 12:50.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Kontroverzním téma, kontroverzní žadatel. Žádost pravdepodobne neprojde, každopádně mě překvapuje, ze zrovna ty Bee a Inde ste se vyjádřili tak jednoznačně a tak protikladně (okolo druhy ráno, par minut po sobe:))
    Nebudu a ani nechci znova vytvářet flejm, prejizdeni se nezakazalo kvůli němu, bohužel si to prosadili admini na JB porade, stejně jako smazání spesla Niggovi, takže vaše zvěstná “druhá šance” je taky dost diskutabilní.
    Nejsem pro ani proti, spis sem timhle chtěl podpořit samča, ze si stále drží objektivní pohled a nekouka na názory adminu, kteří zaujatí byli, jsou a budou. Vyhejtíte ho za nepřijetí a přitom nejste schopny ani objektivně hlasovat:)
    Neviem či myslíš aj mna ale rozhodol som sa že rozviniem moje NIE.
    Ja som proti niggovi nikdy nič nemal čo som aj pár krát už niekde písal, ako spešl povinnosti robil. Tu ale ide aj napríklad o to prechádzanie, robil to často a preto to už vela hráčom vadilo, čo musel vedieť, a aj tak znova prechádzal. Takto kazil úmyselne hru hráčom a možno sa to nezakázalo priamo kvoli nemu, ale určite to bol hlavný impuls.

    Dalšia vec bola aj to TTT, dalšie umyselne kazenie hry. Preto si myslím že on chce k adminteamu zo zlého dovodu, nie preto aby pomáhal hráčom, čo bol dovod prečo sme sem nastúpili my všetci.
    Už neni čas huliť...

  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Děkuji Okurko, za objektivní shrnutí.

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Dalšia vec bola aj to TTT, dalšie umyselne kazenie hry. Preto si myslím že on chce k adminteamu zo zlého dovodu, nie preto aby pomáhal hráčom, čo bol dovod prečo sme sem nastúpili my všetci.
    Neomlouval bych se zde a neprosil o další šanci, kdybych pak chtěl udělat tu stejnou chybu jako minule. Samozřejmě chápu proč tak uvažuješ, ale pouhými slovy tě asi přesvědčit nedokážu..
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Ahoj, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, aktivní je, chatlog jsem projel v rychlosti a je v klidu, hlášení u mě nějaké má už z dob před spešlem myslím a taky během spešla.
    Co se týče přejíždění tak ho i chápu. Taky jsem to často dělával pro zábavu když jsem tam hrával a klidně bych to dělal i teď. Co na tom je, není těžké se tomu vyhnout a nebo se i zasmát není to jak u ct tlačítek, vždyť je to nejrozšířenější fun mod na csku, za chvíli bude ještě víc zákazů a budou tam hrát jako roboti (asi se to řešilo na nějaké poradě, ale nebyl jsem tam, tak do toho nebudu moc kecat).
    Dalším důvodem bylo, že si nesedl s nějakýma adminama. To nechápu vůbec, taky mi tu dost lidí nesedí, ale u mě je to už jiná situace. Nevím co se mezi něma odehrálo, ale pokud je v tom pouze osobní věc, tak by se to sem nemělo tahat (pokud to samozřejmě neznevýhodňuje portál). S kým má nějaké spory nebo něco, napiště mi to prosím ve zkratce do pm, ať znám i tu "druhou stranu."
    Já jsem pro.

  12. #12

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, aktivní je, chatlog jsem projel v rychlosti a je v klidu, hlášení u mě nějaké má už z dob před spešlem myslím a taky během spešla.
    Co se týče přejíždění tak ho i chápu. Taky jsem to často dělával pro zábavu když jsem tam hrával a klidně bych to dělal i teď. Co na tom je, není těžké se tomu vyhnout a nebo se i zasmát není to jak u ct tlačítek, vždyť je to nejrozšířenější fun mod na csku, za chvíli bude ještě víc zákazů a budou tam hrát jako roboti (asi se to řešilo na nějaké poradě, ale nebyl jsem tam, tak do toho nebudu moc kecat).
    Dalším důvodem bylo, že si nesedl s nějakýma adminama. To nechápu vůbec, taky mi tu dost lidí nesedí, ale u mě je to už jiná situace. Nevím co se mezi něma odehrálo, ale pokud je v tom pouze osobní věc, tak by se to sem nemělo tahat (pokud to samozřejmě neznevýhodňuje portál). S kým má nějaké spory nebo něco, napiště mi to prosím ve zkratce do pm, ať znám i tu "druhou stranu."
    Já jsem pro.
    Môj názor na Niggu si nájdeš v AF.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    S niggou bylo dost problémů a něco jsem zahlédl i v AF... rozhodně proti.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  14. #14

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Já jsem pro.
    Děkuji Troppe.

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    S niggou bylo dost problémů a něco jsem zahlédl i v AF... rozhodně proti.
    Ahoj, spolu jsme nikdy problém neměli pokud si pamatuji, ba naopak, vždy jsme si navzájem vyšli vstříc a vždy jsme se rozumně na všem dohodli. Smím tedy vědět, co přesně jsi zahlédl v tom AF ? Abych byl taky v obraze..
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  15. #15

    Re: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Zdravím, není to tak dávno, co jsme se na poradě rozhodli o sebrání spešl práv. Důvodem bylo chování nejen celkově, ale vůči některým adminům. Nebudu teď řešit to přejíždění. To tenkrát nebylo proti pravidlům a nebyl jsi jediný, kdo to dělal. Je velká škoda, že se to nakonec zakázalo, ale to ti nikdo nemůže dávat za vinu. Po sebrání spešl práv ses navíc začal pohybovat na pomezí pravidel. To jsou celkem velké mínusy, které mi brání dát ti pro. Na druhou stranu vím, že jsi aktivní a aktivně nahlašuješ. Věřím, že lidé se časem mění a nejedná-li se o bany za cheating, tak bys někdy v budoucnu mohl dostat druhou šanci. To už záleží, ale jen na tobě. Momentálně je však ještě brzo o druhé šanci uvažovat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •