Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Žádost o práva na servery Jailbreak.

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Nemám slov..
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Čau, Niggu nepoznám a nikdy som si sním nepísal. Ani neviem prečo mu boli odobraté spešl práva. Ale ako tak čítam, tak asi to bolo správaním voči adminom. Neviem či to boli nejaké konflikty v hre (na serveri) alebo v súkromnej správe. Keď to bolo v súkromnej správe, tak mali by si to vyriešiť ony medzi sebou a neťahať to do žiadosti (keď to s tým nemá nič spoločné). Nigga je aktívny, snaží sa, tak je blbosť aby kvôli súkromnému konfliktu nedostal práva. Keď sa na serveri nedopustil žiadneho väčšieho prehrešku, tak prečo nie. Príspevok som napísal z môjho všeobecného pohľadu po prečítaní žiadosti.
    F4Ke

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    To že sa z niektorými adminmi nemusel nebol hlavný dôvod ale úmyselne kazenie hry (na hrane pravidiel) a takpovediac nerešpektovanie vyššej autority, napr. keď mu chcela britny slušne povedať ze do niektorých vecí na forku by nemal písať a on ju poslal do piče (neberte doslova ale obrazne). Taktiež tu bola tá vec po odobraťí spesla (zelené nicky, zneužitie dosť veľkého bugu na TTT.

    Prešli cca 2 mesiace medzi založením žiadosti a odobratim spesla, preto si myslím že je vylúčené aby ho znova dostal. Ak obmedzí tieto negatíva možno by to za pol roka dopadlo v jeho prospech, zatiaľ prešla bohužiaľ krátka doba.
    Už neni čas huliť...

  4. #19

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Děkuji všem, co se výše vyjádřili.

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Prešli cca 2 mesiace medzi založením žiadosti a odobratim spesla, preto si myslím že je vylúčené aby ho znova dostal. Ak obmedzí tieto negatíva možno by to za pol roka dopadlo v jeho prospech, zatiaľ prešla bohužiaľ krátka doba
    Ahoj, nemám k tomu moc co napsat, jen to, že práva mi byla odebrána přesně 29-03-2020.

    Dále, ano vím, že jsem pochybil z hlediska morální stránky (přejíždění autíčkem a zelený nicky), jenže v tu dobu, ty autíčka byla reálně jediná zábavná věc, která se mohla na JB dělat, kdo to někdy zkusil, tak určitě bude souhlasit. Jelikož jsem tam měl nahráno už několik tisíce hodin času a téměř všechny atrakce jsem už uměl, tak jsem jako VD dělal jen to, že jsem přejížděl.

    Zelený nick řešit nebudu, to jsem řešil osobně s Kotlem.

    No a největší prohřešek co jsem opravu udělal, byl ten bug na TTT - z toho se nijak omluvit nedá, asi jsem byl jen uražený, či jsem se cítil ublíženě za odebrání těch práv..

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    a takpovediac nerešpektovanie vyššej autority, napr. keď mu chcela britny slušne povedať ze do niektorých vecí na forku by nemal písať a on ju poslal do piče (neberte doslova ale obrazne)
    Sice nevím o čem teď přesně píšeš, ale jsem člověk, který má vlastní názor a pokud nesouhlasím s nějakým názorem a mám tu možnost, se tam vyjádřit, tak by mi to nikdo neměl zakazovat..
    Zároveň jsem ale člověk, který respektuje ostatní lidi, dokud mi nějakým způsobem nepředvedou/nedokáží, že si můj respekt nezaslouží... a kdyby mi chtěl starší a zkušenější člověk nějak pomoci nebo mi jen poradit, tak to určitě v klidu přijmu a nechám si poradit.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 02-09-20 v 22:25.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #20

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Aktívny možno je ale to nič nemení na tom že robí bordel. Sama som mu dala ban aj napriek tomu že videl admina na servery, bolo mu to jedno.
    Nič v zlom, ani ta poriadne nepoznám ale stačilo mi čo si ukazoval na JB. Boli ti odobraté práva z nejakého dôvodu a podla mňa si sa ešte nepoučil čo sa smie a čo nie.
    Za mňa určite nie, sú tu lepši kandidáti čo si svoje práva budu viac vážiť.

  6. #21

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Citovat Původně založeno mija. Zobrazit příspěvky
    Aktívny možno je ale to nič nemení na tom že robí bordel. Sama som mu dala ban aj napriek tomu že videl admina na servery, bolo mu to jedno.
    Nič v zlom, ani ta poriadne nepoznám ale stačilo mi čo si ukazoval na JB.
    Ano, je to ta stejná situace jak s těmi zelenými nicky. Chvilku jsem vyváděl, pak ode mě byl klid (na pár měsíců) a pak přišla žádost.
    Avšak ten ban je irelevantní věc, neboť to bylo (jak se psalo výše) opět na hraně pravidel.

    I tak, děkuji za vyjádření.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Prepáč, prešli 4 mesiace. A áno po zrušení spesla si vyvádzal, to je to. Bol si nasraný a jak si už spesla nemal tak ti bolo jedno či porušíš nejaké malé pravidlá. Svoje emócie nemôžeš zatahovat do hry v takom merítku, že porušuješ pravidlá. Ja keby zatiahnem svoje nervy čo mám za posledný týždeň, do hry, tak to banujem tak rýchlo jak by mi len prsty stačili. Čo chcem povedať je že u mňa je ten najväčší dôvod dat proti, je to, že sa bojím aby si v budúcnosti nezneuzival práva + to že nechceš k ateamu zo správneho dôvodu, ale tuším som to už písal
    Už neni čas huliť...

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Už len skrz spravodlivosť voči ostatným čo si prešli podobným scenárom je to zatiaľ nemožné. 1. Je to príliš skoro a po 2. Keby o spešla tak moc stojíš v prvom rade oň ani neprídeš.

    Toť vše.

  9. #24

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Každý dělá chyby pánové.
    Revane, mohu tě ujistit, že nikdo si neprošel stejným scénářem.
    A Faste promiň, ale tyto hypotézy typu “budeš zneužívat práva, chces do AT jen abys dělal bordel”, to muže psát každý o každým. Ale jak vždy říkám a píšu - nezkusíš, nezjistíš.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #25
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Diskutovať o možnom navrátení je momentálne určite predčasné.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •