Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: JB - Atrakce

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Umístění
    Pilsen
    Příspěvky
    38

    JB - Atrakce

    Zdravím všechny , co mi sem přisli odpovědět. Jelikož se mi stala jedna věc a já jelikož ten kdo zná všechny pravidla a jak to chodí se vším ví , tak neuznávám chyby . Dělám si srandu jen se chci zeptat jak to je s tím když simon řekne jasně a zdůrazňuje to ,že začneme pouze na slovíčko start ,ale přitom otevře danou bránu a tím pádem je to jasný příkaz na začnutí ? Bránu tím myslím např. u strafů nebo u bludiště nebo i u drka. Takže začít nebo stát ? Tím pádem když se řekne můžete začít nebo něco v tomhle znění tak se začít smí to všichni víme ,ale jak je to s tímhle ?
    Díky předem zlatíčka

  2. #2

    Odpověď: JB - Atrakce

    Pokud neřekne přímo "start", nebo nedá příkaz "začněte" ,čekáte dokud tak neučiní.

  3. #3

    Odpověď: JB - Atrakce

    Musíte čekat na pokyn Simona, to že otevře danou atrakci není pokyn na to, aby jste jí začali konat. Pokud tedy neřekne "začnete po otevření".
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: JB - Atrakce

    Třeba bludiště,máte být na políčku a začít až na slovíčko start,pokud otevře a někdo poběží,může ho/je zabít ale nemusí,může je ušetřit nebo jim dát nevýhodu,to už je na simonovi. Další věc co si myslím je,že ty asi nechápeš že příkaz rušší zákaz, vezmeme si třeba bazén,simon řekne,že máte přeplavat bazén až ke konci na slovíčko START,chvilku mlčí a pak řekne ZAČNĚTE,to je ten příkaz rušší zákaz protože PŘÍKAZ jako Začněte ruší Zákaz jako Start,snad to chápeš
    Naposledy upraveno Enjoy; 05-08-20 v 16:02.
    Keep calm and smoke

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB - Atrakce

    Ako píšú vyššie, Tčka začnú atrakciu bud na klúčové slovo ktoré simon určí, alebo na príkaz. V každom inom prípade ich majú CT právo zabiť.
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •