Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žiadost o práva na JB

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Anti
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovensko, Handlová
    Příspěvky
    18

    Post Žiadost o práva na JB

    Zdravím,
    moje meno je Milan a na vašich serveroch hrávam pod menom Anti. Na JB hrávam už dlhý čas a myslím,
    že ma aj mnohý poznáte zo serveru, o práva žiadam preto, že vidím nerád keď na serveri niekto všetkým kazí hru
    a nikto s AT nieje dostupný a rád by som bol ten na koho sa ľudia môžu spoľahnúť, že príde keď je potreba.

    Info o mne:
    Je mi 21 rokov a momentálne ešte nepracujem, chodím na Žilinskú Univerzitu a som na fakulte Riadenia a informatiky.
    Čo sa týka mojich záujmov tak rád chodím plávať, na turistiku a hrávam hry.

    Info o mojich herných skúsenostiach:
    Csko hrávam s prestávkami už viac ako 8 rokov. Donedávna som hrával na anglických gta 5 serveroch (najčastejšie to boli RP servery)
    a tiež tam bolo obdobie kedy som hrával aj TF2 ale csko bola pre mňa srdcovka ku ktorej som sa vždy vrátil.

    Steam page: https://steamcommunity.com/id/steam_anti/
    SID: STEAM_0:0:57242054


    Na záver by som chcel povedať, že nie som perfektný, ani vševediaci, niekto nieje
    ale mám vôľu sa učiť a zlepšovať sa. Za vaše odpovede vopred ďakujem.
    Naposledy upraveno Anti; 07-08-20 v 23:09.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Ahoj, CHL, banlist sú OK. čosik málo máš nahlásené na forku a niečo som chytil aj cez !. Komu ešte hlásiš na steame? V hre mi prídeš fajn aj simonovanie je dobré. Pro/Proti editnem časom, ale zatial to vyzerá dobre, len ešte potrebujem zistiť čo by si banoval a čo nie.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Anti
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovensko, Handlová
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Ďakujem za pekné slová.
    Ohľadne môjho hlásenia, ja idem postupom keď hráč robí niečo čo nemá upozorním ho, ak to nezaberá písem ! keď nikto nepríde
    kuknem na Steam kto je online (najčastejšie si to ty, Happy, Indian0, CernaSmrt, Kratos) a ak sa nikto neozve a hráč stále robí zle tak točím demo.
    Naposledy upraveno Anti; 18-08-20 v 19:11.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Aktivita momentálne poslabšia, vedel by niekto doložiť množstvo a obsah hlásení za posledné 2 mesiace, plus fungovanie v hre (znalosť v móde)?

    E: Ospravedlňujem sa za neupresnenie. Myslené sú hlásenia na Steame (primárne hore spomenutým adminom).
    Naposledy upraveno Samco; 10-10-20 v 23:35.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Anti
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovensko, Handlová
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Áno, moja aktivita je teraz posledné týždne slabšia a je to hlavne pretože mi začal semester a doteraz som musel byť na internáte a hrať
    na izbe je problematické. Teraz sme ale prešli na distančné štúdium takže som doma a mal by som mať viac času na hranie aj keď to nebude
    toľko ako cez prázdniny lebo človek sa musí niekedy aj učiť, tak poprosím o zhovievavosť.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Aktivita je veľmi slabá, rozumiem že máš určite veľa povinností zo školou a to je prvoradé a preto by som skôr odporúčal aby si to skúsil neskôr ked budeš mať viac času. Hrávam už aktívnejšie a nestretol som sa s tebou.. A ani nick mi nič nehovorí, za mňa momentálne proti

  7. #7

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    E: Ospravedlňujem sa za neupresnenie. Myslené sú hlásenia na Steame (primárne hore spomenutým adminom).
    Happy má teplé práva, Kratos je online minimálne a mne prišlo zopár hlásení, ale zväčša šlo o obchádzačov. Aktivita klesla ako teplota vonku.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Aktivita poklesla, a ďalej súhlasím s indiánom viz jeho príspevok.. Takže za mňa aktuálne Proti.

  9. #9

    Re: Žiadost o práva na JB

    Aktivita uletěla do věčných lovišť. Proti.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429

    Odpověď: Žiadost o práva na JB

    Nulová aktivita v hre, aj na fóre. V tomto štádiu to momentálne nemá zmysel. Skús to radšej neskôr.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •