Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Reset levelů a pár změn

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Česko
    Příspěvky
    3

    Reset levelů a pár změn

    Ahoy, s pár lidma jsme si nedávno psali a napadlo nás že by mohl být dobrý nápad obnovit CODko, udělat něco, aby server nebyl prázdný a aby tam začali hrát noví hráči. Nejspíše bych začal s resetem levelů, když se připojí noví hráči, začínají s lvl 0 ale potom tam jsou hráči s 150, pro nového hráče to v podstatě nemá cenu ani hrát, reset levelu jsme probrali s pár lidma co tam hrají, a všichni jsme s tím souhlasili. Jako další věc bych odstranil pár itemů, hlavně Notes a Neomex (A nebo pokud by jste s tím nesouhlasili, tak je alespoň zmenšit jako max. nts 3 a Neomex 6 např.), Dost často se stává že když nás tam je více lidí, někdo s velkým levelem chytne notes a nechce ho dropnout, většina lidí prostě odejde. Na HlStatsX by to tímpádem chtělo dát reset také. Taky bych přidal pár itemů, jako např. No Recoil a Autobhop, žádný jiný mě nenapadaj, ale vy rozhodně něco vymyslíte. Možná omezení na max. lvl 100, ale to být nemusí, jen takový nápad :D Tohle všechno co jsem vypsal by mohl být dobrý způsob, jak na server nahnat zpět hráče a udělat z toho zase aspoň trochu aktivní server, díky za přečtení <3
    Naposledy upraveno verydairyman; 09-08-20 v 19:15. Důvod: Chyba s itemy

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    V podstatě souhlasím s většinou z výše zmíněných věci. Pokud tedy můj názor někoho zajímá / má nějakou váhu. Ale rozhodně nesouhlasím s odstraněním itemu překvapení. :) Toť vše.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  3. #3

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Souhlasím aby to bylo fér pro ostatní hráče reset serveru a odstranění zbytečných itemu ostravsky bandita

  4. #4

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Môj skromný názor je, že je čas na úplný remaster herných mechaník, či už itemov alebo classov a ich skillov, a 150 lvl cap je podľa mňa príliš nízko pre určité klasy (príklad: rambo má dmg*int/6). S odstránením defenzívnych itemov pre nižšie levely nesúhlasím. Môj návrh je 0-50lvl dropuje notes a 50lvl+ neomex. Ak chcete ďalej hrať túto verziu codka, a meniť na nej iba to čo je v OP, nemám s tým problém ani ja. Zaujímalo by ma tiež, ako ho chcete oživiť(prilákať nových hráčov). Cením si ale to, že niekto prevzal iniciatívu ten server aspoň troška posunúť.

  5. #5

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    S resetom class by som súhlasil, ale určite by som neodstraňoval žiadne itemy. Skor by som pridal nove class ktore by mali zbrane ktoré tam teraz niesu (UMP, autosniper, galil, dual elites...). Tiež by som súhlasil s úpravov pár itemov ako je Kapitanov Notes a neomexovy pancier. Je to len môj názor, tak uvidíme čo sa s tým dá urobiť. :)

  6. #6

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    čauky, hele nemůžu víc než souhlasit. Já osobně žádný nápad nemám ale to co tady vypsal dairy se mi zdá fajn a myslím si že by to serveru mohlo i pomoct

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Cituji very: "Uhh, něco jsme nedomysleli, pokud odstraníme ty itemy. Potom bude 90% šance že na začátku kola dostaneme top itemy." Nevím jaký na to mají názor ostatní, ale podle mne by se tohle mohlo vyřešit tím, že by na dostání itemu nebyla 100% šance z killu, ale třeba 33%.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Reset kľudne, keď tam začne hrať viac ľudí budem len rád, itemy by som neodstranoval. Ale vraťte commands glocka plss :DD

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Česko
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Podle mě tam lidi přestali hrát kvůli tomu, že se tam nic nepřidávalo, dost dlouho beze změny, nikdo se o to nestaral, lidi to potom přestane bavit hrát když tam je jedno a to samé. Proto by to chtělo změny.
    Naposledy upraveno verydairyman; 10-08-20 v 21:29.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Citovat Původně založeno verydairyman Zobrazit příspěvky
    Podle mě tam lidi přestali hrát kvůli tomu, že se tam nic nepřidávalo, dost dlouho beze změny,
    Lidi přestali hrát, protože byl reset. Když něco funguje, nač změny? A ono to dost dlouho fungovalo a skvěle...
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Tak keď každý súhlasí tak máte aj môj hlas. Čo sa týka upravov itemov tak by som upravil ten NTS a NEO. Tie itemy sú naviac využívané len kvôli tomu aké sú dobré. NTS by som znížil z 5 na 3 (je príliš silný a keď ho ma 150 tak niet šance) a neo z 4 tak na 5 ale zasa nesúhlasím s resetom hlstatsx. Niektorí si ten rank robili mesiace a keď po resete aktivita hráčov klesne tak len odídu zbytočné hráči. Xd
    Naposledy upraveno Dannyko; 15-08-20 v 00:05.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Reset levelů a pár změn

    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    Lidi přestali hrát, protože byl reset. Když něco funguje, nač změny? A ono to dost dlouho fungovalo a skvěle...
    no popravdě, ja jsem přišel na cod po hodně dlouhé době a zjistil jsem že jsem bez xp a byl reset, pac jsem do toho narval hodně času abych měl dvoustovky.. A to je i hlavní důvod proč jsem tam nezačal znovu hrát. Myslím, že to tak má/mělo více lidí. Teď kdyby se udělal reset a hráči by viděli, že mají šanci vůči ostatním kteří nehoni ego se 150 levelem proti 2, tak by se tam i začalo chodit. Reset so

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •