Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Stížnost na Britny

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele H3RD#
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    Mars
    Příspěvky
    60

    Stížnost na Britny

    Dobrý den, chtěl bych podat stížnost na Britny, jelikož očividně zneužívá práv (No nebylo to poprvé hádám, že všichni známe její minulost, ne?:) )
    No začnu nejdřív svým nesmyslným banem, jako vážně dostanu ban za to, že 2x napíšu kokotko? :DD Já dostanu permu za vzájemnou provokaci, která je mezi mnou, chorymkapitanem a dingem x měsícu a 2 nadávky, ale Okurka, který tam v každé druhé větě použije nadávku nic? Že jsem 14 letá mrdka? A odejde bez trestu, krasny dukaz o kamiqovni a o tom, že admin je všemocny a muze si delat co chce

    nyní k další věci, smazané bany u žadatele o práva, no zajímavé, ještě včera v 1 ránu, mi každý link na jeho ban fungoval a po vyjádření Britny přestal fungovat úplně každý, zvláštní nemyslíte? Hádám, že Britny nečekala, že to budu mít vyfocený a naposílaný Grakonovi + Samčovi. Odkazy na bany: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=122891
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=119648
    nastesti mam vyscreenovane, ze tam bany byly:
    https://ctrlv.cz/zqjT
    screen je docela spatny v lepsi kvalite bude videt na mobilu, kdyz vam ho poslu na dc, ale aspon vam popisu co tam jde vidět, takže tato VID (ID Inlove)
    VALVE_0:0:691570972
    koukneme na první ban, který se jako jediný nesmazal, ale je k hovnu, jelikož na něj odkazoval předchozí 2 bany, bohužel ty jsou smazany a jaky nicky na nich muzeme videt?
    Na druhem banu: [N]o[L]imits^[I]n[L]ove[S]v[K]^
    na tretim banu: ^[N]o[L]imits^[I]n[L]ove[S]v[K]
    oba bany byly za wh, jeden od PiratJO a druhý od dhaaqu

    no toto bude asi vše předpokládám, že se to opět řešit nebude a Britny její opětovné zneužívání pravomocí projde bez jakýhokoliv trestu, teda mozna dostane 1 cerny puntik :D:D:D:D
    By Sewel :)
    Naposledy upraveno Samco; 16-08-20 v 16:37. Důvod: odstránenie / upravenie útočných pasáží

  2. #2
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Stížnost na Britny

    Má zmysel sa nejako extrémne vyjadrovať? Nemá to hlavu ani pätu a ak o tých banoch vedel samčo dopredu a padla nejaká dohoda tak mi to je celkovo jedno.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ Stížnost k posouzení ] Stížnost na administrátorku Britny

    Ještě prosím dodej screen a důkaz, že jsem to vymazala já. Jen, že sem se první vyjádřila je ten důkaz?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Nováček Avatar uživatele H3RD#
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    Mars
    Příspěvky
    60

    Odpověď: [ Stížnost k posouzení ] Stížnost na administrátorku Britny

    Ajeje další bany, ty urcite taky nejsou jeho mrk mrk http://www.game-server.sk/ban/ban_list.php?bid=2129 uplne stejna VID a totozny nick jako uvedlo u jeho zadosti o prava a ted davejte pozor http://blacklist.non-steam.sk/ban_list.php?bid=753 tenhle ban je sice na SID, ale kouknete se na SteamCommunity ID u obou banu, jsou uplne totozne, ze? A jeste kouknete na VID VALVE_0:0:691570972 a SID STEAM_0:0:691570972 uplne stejna cisla, tak ze by vam vas milovany Inlove neco tajil? Počkat... Já zapomněl, on napsal, že to byl nějaký obcházeč, tak to musí být jisto jistě pravda D: Díky nejmenované osobě za upozorneni na ty bany. Peace.
    Naposledy upraveno H3RD#; 17-08-20 v 10:32.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ Stížnost k posouzení ] Stížnost na administrátorku Britny

    Sťažnosť zaujímavá, ale kto si bude robiť fotky ešte aj na mobil volákych banov len aby to mohol použiť možno v budúcnosti tu na forku proti niekomu? Ked vidím prácu okolo toho asi to nebola robota na 5 minút, dneska síce prší ale ináč doporučujem ísť radšej von.
    Už neni čas huliť...

  6. #6

    Odpověď: [ Stížnost k posouzení ] Stížnost na administrátorku Britny

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Sťažnosť zaujímavá, ale kto si bude robiť fotky ešte aj na mobil volákych banov len aby to mohol použiť možno v budúcnosti tu na forku proti niekomu?
    Ukrivdené, nešťastné a nervózne dieťa bez života, ktoré má potrebu si svoju neschopnosť a smutný život vylievať na druhých. Keby to bolo mocno úprimne kľudne to zmažte. Ale u ŠTB by bol obľúbený.

    Keď už náš detektív Oriešok odhalil ďalšiu kauzu, dajte vedieť prečo, načo a ako tie bany zmizli. Díky moc.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ Stížnost k posouzení ] Stížnost na administrátorku Britny

    Napíš narovinu, že InLoveSvk nemáš rád a my to pochopíme.

    PS. : Gl v ďalšom hľadaní pokladov.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele H3RD#
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    Mars
    Příspěvky
    60

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na Britny

    Jsem rad, ze o mem zivote vi tolik lidi vic veci nez ja sam
    E: raději řešte proč mu ze dne na den zmizel ban :)
    Naposledy upraveno H3RD#; 17-08-20 v 18:40.

  9. #9

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na Britny

    Hlídat a screenovat bany žadatelů o práva, to už chce pořádnou dávku zoufalství. Že je Sewell krysa se asi shodneme ale je takový problém dát vysvětlení kam bany zmizely a z jakého důvodu? Není zrovna moc lidí, kteří mají přístup k cizím banům. Když už se pořád v žádostech mluví o objektivitě a spravedlnosti, tak by určitě nějací žadatelé vysvětlení uvítali.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na Britny

    Bany se smazaly z důvodu, že patřily jinému hráči. Stejné id může mít víc lidí, takže to není relevantní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •