Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Cs1.6, apk pre Android

  1. #1

    Unhappy Cs1.6, apk pre Android

    Dobry den. Hladam Counter-Strike 1.6 Apk pre Android. Potreboval by som zo zabudovanym amxx, (modmi). Mal som verziu 0.098 s zbranami bez potreby nabijania, bez limitu postav do oboch tímov. Vymenil som telefon za lepsi a vykonejsi, ale nemozem to nikde najst. A môj stary uz sa mi stava ze ked hram tak to obcas nereaguje a prehrieva sa. :( Ak by ste vsak mali prikladne inu verziu alebo aj s hrou pre viac hracov budem moc rad. Dakujem napred za pomoc. :)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Cs1.6, apk pre Android

    Čau Markus

  3. #3

    Odpověď: Cs1.6, apk pre Android

    AVE, Mlýn. Asi žiaden link nemáte, alebo?
    :(

    Alebo neviete nieco o tom hracovi, kedy pride? Military.
    Niekedy cez jesen este v 2019 mi poslal na to link, bol to nejaky subor co nemal napis csko, ani nic podobne, ale dlhy rad pismenok rôznych velkosti a cisel.
    Tiez ze ho najdem na troch forach, na dvoch mi 2 tizdne nikto neodpisal a este skusam tu :(
    Naposledy upraveno Samco; 17-08-20 v 10:08. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Cs1.6, apk pre Android

    Ten hráč sa tu už podľa môjho neukáže (neviem, či tu nemá dokonca ban :D).
    k veci. Nebolo by ľahšie prehodiť si tú aplikáciu zo starého mobilu na nový?

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Cs1.6, apk pre Android

    Všetko je na yt

  6. #6

    Odpověď: Cs1.6, apk pre Android

    To nejde, pretoze jeden ma 7 rokov druhy 4 mesiace. Podla mna aj keby bola koncovka ku pripojeniu, by to zrejme nebolo mozne otvorit na ziadnom zariadeni. V tomto skor stojim na tom, ze nikde tu koncovku nepredavaju a aj nabyjacka vyzera po rokoch osuntelo.

    A co sa tyka banu, on ma ban? A za co? Byval to taky laskavy muz. Este v 2019 mu vsetci pisali ze casto písal nestiha odpisovat a kazdemu na mieru posielal linky, manualy dokonca najznamejsie na jednom fore, zahranicnej komunity relax ze spravil na hru, Stalker Call of Chernobyl mod, že hra ma 30 dni ma desiatky koncov a prechadzate to 52 hodin a vase rozhodnutia ako aj za co hrate, jak casto co na ktorej mape robite ma vplyv na buducnost.
    Lenze tazko zobral to ze tymto nedopatrenim zabil cele csko na tej komunite a vsetci sli toto hrat, pre 1 hraca hra.

    Skôr mne mali dat Ban, casto aj ked bolo proti pravidlam ked má niekto zlostil som pisal Staro-Rímskou latinkou s coho vsetci besnili.

    Takze neexistuje link ani nic na csko pre Android? To je strasne miesto PC som pre toto csko kupil jeden s najlepsich mobilov a este ta pandemia, same problemy. :(

    Takyto zvrat som necakal, co sa moze este pokazit. No neviem co teraz, zrovna sa tak dari jak kazdy den :(

    SEMPER OMNIA ET QUITO EST ABBYSUS. Vzdy vsetko a rychlo ide do pekla!

    Je to proste zle, minimalne som cakal ze aspon s tymto zavrety doma pre pandémiu, to bude ze napisem a odpise, jasne tu je link a zaznac si ho. A on uz ani nie je a 3 mesiace hladania.. a keby len hra...

    Pardon. Za ten prispevok vyssie. Dufam ci som nikoho nenazlostil :(
    Naposledy upraveno Samco; 17-08-20 v 10:08. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •