Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: JB - Simon

  1. #16

    Odpověď: JB - Simon

    Tebe ale zajímá jenom to, co řekl Simon. Příkaz zněl jasně: "Simon říká, půjdete do boxu."

    E//: Slovíčkaříte už i na mě příliš. Vlastně je úplně jedno, jestli půjdu nebo nepůjdu přímou cestou. Stejně jsem porušil pravidlo a CT má právo mě zabít.

    Máme tedy 2 možnosti, jak to budeme řešit:

    1. V pravidlech je napsáno, že je zakázano slovíčkařit a zbytečně fragovat. Přece jenom, Simon má zabavit vězně a ne se jich zbavit. (Ano, vím, že JB je původně o šikanování věznů dozorci a že Simon je od toho, aby se Simon hbavil věznů.)

    2. Přiřadíme prioritu pár pravidlem, abychom zabránili těmto situacím i do budoucnosti.
    Naposledy upraveno Latins; 22-08-20 v 10:47.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  2. #17

    Re: JB - Simon

    Když pak řekne "půjdete přímou cestou", tak to nemohu dle pravidel ignorovat, já to přímo nesmím vykonat. Tedy pak musím jít cestou nepřímou.

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Simon

    Jak říkám. "Simon říká, půjdete do boxu" - vězni mají jít do boxu, ale, když k tomu ještě Simon dodá "Půjdete do boxu" - vězni to nemůžou plnit a můžou dělat co chtějí?
    Podle toho, co píše gragon je to tak

  4. #19

    Re: Odpověď: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Tebe ale zajímá jenom to, co řekl Simon. Příkaz zněl jasně: "Simon říká, půjdete do boxu."

    E//: Slovíčkaříte už i na mě příliš. Vlastně je úplně jedno, jestli půjdu nebo nepůjdu přímou cestou. Stejně jsem porušil pravidlo a CT má právo mě zabít.

    Máme tedy 2 možnosti, jak to budeme řešit:

    1. V pravidlech je napsáno, že je zakázano slovíčkařit a zbytečně fragovat. Přece jenom, Simon má zabavit vězně a ne se jich zbavit. (Ano, vím, že JB je původně o šikanování věznů dozorci a že Simon je od toho, aby se Simon hbavil věznů.)

    2. Přiřadíme prioritu pár pravidlem, abychom zabránili těmto situacím i do budoucnosti.
    Celá hra na simona je pouze o slovíčkaření. Zde se klade důraz na pozornost a logické myšlení. Pokud by se slovíčkaření mělo brát v potaz jako nepovolená akce, celá hra na Simona by ztratila smysl.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB - Simon

    Jak som si to znova celé prešiel tak som zistil (bohužial aj cez všetku moju snahu) že grakon aj kopr mali pravdu bol to FK... Ale velmi nerád to priznávam
    Už neni čas huliť...

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele Jaara
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    Port Vila, Vanuatu
    Příspěvky
    18

    Odpověď: JB - Simon

    Jaký je tedy nějaký final decision?

  7. #22

    Odpověď: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Jaara Zobrazit příspěvky
    Jaký je tedy nějaký final decision?
    Že kdybychom se řídili striktně a přímo podle pravidel, tak to byl FK. Ale z morálního hlediska jsi pochybil ty.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele Jaara
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    Port Vila, Vanuatu
    Příspěvky
    18

    Odpověď: JB - Simon

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Že kdybychom se řídili striktně a přímo podle pravidel, tak to byl FK. Ale z morálního hlediska jsi pochybil ty.
    Z morálního hlediska. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •