Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: JB - Simon

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Jaara
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    Port Vila, Vanuatu
    Příspěvky
    18

    JB - Simon

    Ahoj, opět tu jsem se šťavnatým dotazem.

    Situace: Hráli jsme JB, u CT byl(a) Naimy. Řekl(a): "Zahrajeme si na simona, všechny příkazy zákazy platí. Simon říká půjdete do boxu." Všichni jsme se vydali, ale jeden hráč šel nepřímou cestou, tak Naimy řekl(a): "Půjdete přímou cestou." V tomhle okamžiku jsem se otočil a běhal kolečka před boxem, protože neřekl(a) simon říká, no poté jsem dostal od hráče Buran kill. Vysvětlení z jeho strany bylo, že Naimy předtím zastřelil(a) jednoho hráče, co nešel přímou cestou, jednalo by se o nadržování. Zažádal jsem tedy o mikrofon, kde jsem se pustil do debaty, zda v tom případě nešlo o MFK, jenže s Naimy se nedá nic řešit, pač tahle degerovaná opice místo jakékoliv snahy o vysvětlení našeho killu mi oznámila, že nemám vůbec co jemu/jí vykládat a umlčela mě. Ptám se tedy zde - Řešení ze strany pravidel?

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: JB - Simon

    No, z mojej strany :
    Ani som nepočul Namiy hovoriť hrá sa Simon, lebo zabijak zároveň hovoril s ním/ňou alebo neviem aké je to pohlavie. No a povedal/a že Simon hovorí, pôjdete do boxu k zadním stenám, no a jeden týpek ( filip TERMINATOR ) sa vracal naspäť do cely a Namiy ho zabil, lebo ''vraj'' vravel/a že Simon hovorí pôjdete priamou cestou do boxu, a ako on/ona zabil/a toho filipa, tak Jaro sa vracal do cely a potom naspäť do boxu, medzitým som ho hitoval aby som ho zabil.
    No a po kille sa to začalo tým že to bol fk.
    Ďalšie kolo sme sa o tom bavili asi 5 min, lenže Namiy odmietal/a priznať chybu, lebo ja a Jaro sme nepočuli že by hovoril/a Simon hovorí priamou cestou do boxu. S Jarom sme tvrdili to isté, lenže Namiy vulgárne mutol/mutla Jara ( jeho mik vypol/a ) a vravel/a že to povedal/a.
    Nejde o FK, ide o ten spôsob ako k tomu došlo.
    Naposledy upraveno Buran; 20-08-20 v 17:16.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Nečetl jsem to cele, ale je to automatické plnit příkazy přímou cestou a bezdrzovani, říct to ani nemusela, ale když to potom neřekl jako Simon Říká tak sis jakoby mohl dělat ty kolečka
    Pičovina...

    Jak sa začne hrať na simona tak každý nový príkaz/zákaz sa musí začínat vetou -Simon hovorí-, všetko ostatné čo povie je iba informatívne. Ja by som zakázal vezenske pomocky, týpek by vytiahol sekáčik, povedal by som mu 2 3x nech schová, na to by som ho zabil ak by ho mal v ruke. To by mal byť FK len preto že varovania nedostal cez simon hovorí? Príkazy/zákazy mal stále rovnaké to že ho na to ešte párkrát upozorním je len moja dobrá vola a nič viac. BTW priama cesta je vždy automatická to ani hovoriť nemusela.

    A ešte čo som párkrát počul že sa má simon začať hrať "Zahráme si na simona, všetky príkazy a zákazy platia", a ak nepovie všetky príkazy a zákazy platia tak nemože nič prikazovať ani zakazovať. Neni pravda! Ak simon nepovie všetky príkazy a zákazy platia, tak si vezni možu robiť čo chcú (nie doslova, branie zbraní, chodenie do zb atd. je stále platné) Dokonalý príklad: "Pustite klávesnice, zahráme si na simona, po otvorení ciel pojdete do boxu" Keby to povedal takto tak by vlastne Tčka nemali žiadne príkazy/zákazy a či ostanú v cele/pojdu do boxu/sa rozprchnú po mape, v každom prípade by bol FK.

    E:
    Citovat Původně založeno Jaara Zobrazit příspěvky
    Takže řešení? Kdo je na straně pravidel?
    FK si nedostal mal si íst do boxu, podobné je to pri tom ked sa hrá simon a snaží sa ich nachytať pri porušení príkazov/zákazov, napr. je zakázané skákať, povie skočte (ale nepovedal to simon) a kto skočí dostáva kill, za porušenie príkazu/zákazu. Rovnaký princíp je aj v tomto prípade. Co nepovie ako simon nemozu Tčka robiť, ak by pri tom porušili jeho príkaz/zákaz. Ked to spravia má ich právo Simon/CTčko zabiť bez nároku na VD.
    Naposledy upraveno Fast212; 20-08-20 v 23:07.
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Jaara
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    Port Vila, Vanuatu
    Příspěvky
    18

    Odpověď: JB - Simon

    Takže řešení? Kdo je na straně pravidel?

  5. #5

    Odpověď: JB - Simon

    Já sem na straně toho, že tohle téma zase povede k novýmu pravidlu, kterých je nadbytek. To je sakra tak těžký, užívat si hru, neřešit píč*viny a hrát?:D

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Já sem na straně toho, že tohle téma zase povede k novýmu pravidlu, kterých je nadbytek. To je sakra tak těžký, užívat si hru, neřešit píč*viny a hrát?:D
    Oprav ma ale neni táto sekcia práve od toho?
    Už neni čas huliť...

  7. #7

    Odpověď: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Oprav ma ale neni táto sekcia práve od toho?
    Taky sem nenapsal, ze založení tématu je špatně. Napsal sem, ze je jasný kam to povede.
    A jinak samozřejmě, tato sekce je k řešení kravin:)

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Simon

    Okurku neberte vážne, je to 60 letej Pavel, co si hraje na 23 letého Dana, haha

  9. #9

    Re: JB - Simon

    Pravidla speciálních her:

    • Hra začíná slovy "Zahrajeme si Simona" a končí slovy "Simon ukončuje Simona". Všechny příkazy Simona musí začínat slovy "Simon říká". Pokud příkaz začne jinak, vězeň jej nesmí vykonat.

    Zároveň víme, že platí, že příkaz ruší zákaz (resp. i naopak). Když se tedy hraje na Simona a vězni dostanou příkaz "Simon říká pojďte do boxu", tak vězni měli jít již automaticky přímou cestou a bez zdržování. Jakmile Simon řekl "půjdete přímou cestou", je to příkaz, který dle pravidel doslova vězni nesmí vykonat. Vězni tedy správně skutečně měli jít nepřímou cestou. Nebyl tedy důvod tě v tomhle případě zabíjet.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Jaara
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    Port Vila, Vanuatu
    Příspěvky
    18

    Odpověď: JB - Simon

    V tom případě jsou tu 2 admini, co si myslí, že se jednalo o FK, 1 co si myslí že to FK nebyl a Okurka. Tak jak to teda je? Evidentně nejsem jediný, kdo v tom má zmatek. Souhlasím s Grekonem, ale můj hlas proti ostříleným pistolníkům z hlubin dozorčí čety AT je pěkné nic.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Simon

    Naco tady slovickarite o věci jako přijímá cesta, ty když jdeš pro rohlík do žabky, tak jdeš přes Prahu, Brno, Ostravu a až pak pro ten rohlík ? Nebo?

    Když máš jít do boxu, tak máš jít do boxu, když ti Šimon řekne, aby jsi šel do boxu a udělal u toho 20 otoček před boxem tak jo. Ale naco tady řešíte takovou blbost. Jednou máš jít do boxu, tak se nebudeš točit s prepáčením jak debil před boxem, jen proto, aby jsi pak dostal VD. Pak proč každej říká, že je tu banda debilu, když řešíte tohle :D

    E: Grakon, napísal si to spôsobom, že Simon povie "Simon hovorí, půjdete do boxů." pak se Šimon sekne a řekne "Do boxu". Takže tam vlastně nemám jít a můžu si dělat co chci? Protože nesmím splnit, co neřekl Šimon?
    Naposledy upraveno Mlýn; 21-08-20 v 11:58.

  12. #12

    Odpověď: JB - Simon

    Jestli situace byla, jako je napsáno v prvním příspěvku, tak FK nebyl.

    Hrál se Simon a poslední příkaz od Simona zněl: Simon říká, půjdete do boxu.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  13. #13

    Odpověď: JB - Simon

    Příkazy Simona se mají vždy plnit přímo a bez zdržování neučiní-li Simon jinak.

    Takže přesně jak píše Latins.

    Věta : "všechny příkazy a zákazy platí" jsou od toho, aby platilo to, co Simon řekl ještě dříve, než se začal hrát Simon. Kdyby tuto větu Simon neřekl, tak nejsou žádné příkazy.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Re: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zároveň víme, že platí, že příkaz ruší zákaz (resp. i naopak). Když se tedy hraje na Simona a vězni dostanou příkaz "Simon říká pojďte do boxu", tak vězni měli jít již automaticky přímou cestou a bez zdržování. Jakmile Simon řekl "půjdete přímou cestou", je to příkaz, který dle pravidel doslova vězni nesmí vykonat. Vězni tedy správně skutečně měli jít nepřímou cestou. Nebyl tedy důvod tě v tomhle případě zabíjet.
    Prečo by mali ísť nepriamou cestou? Vysvetli mi to prosím lepšie lebo to čo si napísal nedáva zmysel... V 1. príspevku:"Zahrajeme si na simona, všechny příkazy zákazy platí. Simon říká půjdete do boxu." Všichni jsme se vydali, ale jeden hráč šel nepřímou cestou, tak Naimy řekl(a): "Půjdete přímou cestou."

    Ked namiy povedala že pojdu priamou cestou tak to nepovedala ako simon čiže to vezni mohli ignorovať, a priama cesta je automatická. Keby nemajú ísť priamou cestou musel by to povedať simon, takto im len pripomenula aby išli priamou cestou inak ich zabije. Nevidím na tom nič zlé, on asi len kúsok odbočil, zatial čo jara robil pred boxom kolečká čiže by sa ani nejednalo o nadržovanie. Ked sa bude hrat na simona, vezni budú mať zákazy poviem "simon hovorí skočte" skočia, potom poviem "skočte" nikto neskočí. A to by snád malo automaticky zrušiť nejaký moj príkaz alebo zákaz čo som dal ako simon?

    Sú to síce 2 odlišné prípady ale princíp aj pointa je stále rovnaká a to: Čo nepoviem ako simon nemože zrušiť/upraviť moj predchádzajúci príkaz/zákaz.

    E: ešte bližšie: (Jakmile Simon řekl "půjdete přímou cestou", je to příkaz, který dle pravidel doslova vězni nesmí vykonat."), všetko čo je automatické je akokeby priamo simonom nariadené, ako napr. priama cesta, podvazanie pri atrakciach, bugovanie z boxu. Preto nemohla byť upravená priama cesta, kedže nezačala vetu slovami "simon hovorí". Oni majú príkaz ísť priamou cestou, nie od simona ale automaticky, a dokým ho nezmení sám simon, tak príkaz trvá, a v tomto prípade ho nezmenil.
    Naposledy upraveno Fast212; 21-08-20 v 20:55.
    Už neni čas huliť...

  15. #15

    Re: Odpověď: Re: JB - Simon

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Ked namiy povedala že pojdu priamou cestou tak to nepovedala ako simon čiže to vezni mohli ignorovať...
    Zde je kámen úrazu. Dle pravidel doslovně takové příkazy vězni nemohou ignorovat, oni je přímo nesmí vykonávat. Znovu sem pošlu citaci z pravidel:

    Hra začíná slovy "Zahrajeme si Simona" a končí slovy "Simon ukončuje Simona". Všechny příkazy Simona musí začínat slovy "Simon říká". Pokud příkaz začne jinak, vězeň jej nesmí vykonat.
    Mezi "ignorovat" a "nesmět vykonat" je rozdíl.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •