Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Omluva, hlášení a názor na mě

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Wink Omluva, hlášení a názor na mě

    Na kotelne som už nejaký ten čas a určite ma každý pozná xd, predovšetkým moje chovanie na tomto portály (hlavne starý admini).
    Napr. určite si možno pamätáte 3 roky do zadu toto https://csko.cz/forum/showthread.php...TER-narkobaron. Bohužiaľ v tej dobe som bol primitív xd a proste som nevedel čo sa mi tam admini snažili vysvetliť, pochopil som to až potom. Týchto žiadostí som mal nejak až 11 začo sa chcem naozaj veľmi ospravedlniť za moje predošlé chovanie v žiadostiach. Dúfam, že ste to pochopili a taktiež chcem požiadať ADMINOV čo proti mne majú, chcem to len za ten čas čo som na tomto portály už konečne vyriešiť.

    Ďalej sa chcem spýtať prečo keď vám nahlásim nejakého cheatera tak neprídete na hlásenie, áno viem, že som tam písal vážne blbosti (prosím nezverejňovať to tu, ďakujem) ale proste som mal na to nervy.
    Ja proti vám nič nemám, chápem keď nemáte čas prísť na hlásenie tak by ste o to mohli požiadať nejakého kolegu, ktorý by sa o to postaral. Viem aké to je, som adminom je druhom portále (nie na GS, tam to je celé P2W takže to by ani nemalo cenu xd) kde som proste niekedy terčom urážok, väčšinou skôr prídem s nervami tu a proste robím bordel v chatlogu, STEAM_0:0:211657589 môžete si pozrieť xd.

    Vopred sa chcem ospravedlniť za moje vyjadrovanie, hold nie každý sa vie vyjadrovať tak ako má, mám s tým proste problém.
    Predovšetkým žiadam členov AT aby sa sem vyjadrili a napísali názor na mňa za celý ten čas čo som tu na kotelne.

  2. #2

    Odpověď: Omluva, hlášení a názor na mě

    Na hlášení ingame chodí admini, pokud sou online. Nemusíš se bát, že by někdo ignoroval hlášení jen proto, že je to hlášení od tebe.
    Nicméně věta "prídem s nervami tu a proste robím bordel v chatlogu, STEAM_0:0:211657589 môžete si pozrieť xd." mi přijde jak na hlavu padlá.

  3. #3

    Odpověď: Omluva, hlášení a názor na mě

    Nikto ťa nerieši.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Omluva, hlášení a názor na mě

    Ja len tak dodatkovo , že ťa každý má v pi-vnici(či)

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Omluva, hlášení a názor na mě

    Keď ťa nikto nerieši, jebneš von takú blbosť aby si bol riešený a nepomohlo to.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Omluva, hlášení a názor na mě

    požádej o práva radši

    čau grakone


  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Omluva, hlášení a názor na mě

    No neviem či ste tu boli presne v čase keď sa to tu všetko dialo xd, pokiaľ nie tak by som skôr nič nepísal pretože to je skôr dôležité pre AT.
    Ja som sa správal ako debil a týmto príspevkom som sa im chcel len ospravedlniť za moje predošlé chovanie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •