Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Jailbreak --> FK

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2020
    Příspěvky
    4

    Jailbreak --> FK

    JB6
    Carvor
    11 Cavror STEAM_0:1:94971058 CZ
    Hráč mi opakovaně úmyslně dával FK.

    https://uloz.to/file/6ab3UewiuRhg/fkcadement-dem
    CT teamu trvá půl století, než vezmou simona. Pak nás simon pošle do boxu k zadní stěně a Carvor mi dá FK.

    https://uloz.to/file/weP5XkT7icwP/cawor-dem
    Měli jsme jít na čáru, blíže ke zbrojnici. Carvor mi dal FK s tím, že jsem po něm skočil. Šel jsem trochu později, avšak hráč si vymyslel úplně jiný důvod, proč mě zabil. Posuďte sami.

    https://uloz.to/file/Ad3uOanLrHQM/convert-dem
    Hned na začátku dema mi dá FK v boxe.

    Zbytek se mi nechce časovat. xd Kdyby nestačilo, tak dodám hltv z dalších map.
    Dík,
    -U

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> FK

    Keby je na JB HLTV tak by si mal zrejme ban ty za MFK. Podla toho čo písali hráči tuto na forku sa zdá že si predtým dával schválne MFK, čiže by som to aj vedel pochopiť. Ked neni aktívny admin, tak hráči nemajú moc možností ako riešiť tieto problémy, preto sa ti cavror rozhodol oplatit rovnakou kartou. Naviac to písali hráči ktorý sú tu už nejaký piatok a pochybujem že by si to naraz vymysleli. Dal som si tú robotu a pozrel CHL z JB6 v čase údajného MFK a podla neho to vypadá že neklamú. Preto som sa rozhodol že toto banovať nebudem, aj ked porušil pravidlá, ale mal na to dovod.

    Toto je čisto len moj názor, keby sa riadime striktne pravidlami, ban by dostal, ale snád si každý admin dá dokopy 2+2 aby pochopil prečo si tie FKs dostal.

    E: Niečo z CHL podla čoho som usúdil že si MFK dal. Pre vačší zmysel čítajte zdola-hore. Trochu som premazal, čo bolo od veci ale úplne dopodrobna nie, by som sa s tým trtkal hodinu

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Koprakek; 29-08-20 v 20:26.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2020
    Příspěvky
    4

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> FK

    Jistě, zabil jsem dva hráče v boxu v důsledku toho, že jsem byl naštvaný, když mě Carvor kolo předtím zničehonič zabil po kole, kde jsem simonoval. V již zmiňovaném kole nakonci jiné CT najelo autíčkem do vězňů, několik z nich zabilo, řekl jsem tedy vězňům, ať jdou k palmě, což ani jeden z nich neudělal. Uvědomil jsem si to až po chvíli u KZ, kde jsem je oba zabil. Další kolo si, jak již jsem zmínil, Carvor vzal simona a zabil mě. Kolo potom jsem zabil dva hráče v boxe, nepopírám to. Do té doby jsem se snažil hrát normálně.

    Shrnul bych to asi takto:
    Za prvé - Carvor začal kazit hru mně, já pak dal dva FK, kdykoliv, když jsem předtím dal FK, tak jsem se omluvil a dal VD potom, co mi to bylo vysvětlené. Jsem tu nový, stane se.
    Za druhé - Když mě Carvor zabil jako simon zcela bezdůvodně, dal jsem dva FK hráčům v boxe.
    Za třetí - Carvor pak pokračoval a zabíjel mě na dalších mapách téměř všechny kola.
    Proto bych rád poukázal na fakt, že on je ten, kdo začal kazit hru.

    Žádám o přezkoumání.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2020
    Příspěvky
    4

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> FK

    Spoiler Spoiler:


    Další ze situací, které jsem zmínil. Kolo potom, co jsem popisoval v minulé situaci. Cavror bere simona, hned mě bezdůvodně zabíjí, následně dává HVD, jelikož předtím ten týpek najel do hráčů.
    Kolo potom jsem z nervů zabil dva hráče v boxu. Do té doby jsem nic špatně neudělal. Hráč Yellow Guy neboli Los Frajeros již dostal ban od admina Koprakek, jak je vidno v banlistu. Ke všem FK, co jsem dal, jsem se vyjádřil v situacích nahoru a žádný z nich nezůstal bez VD, za všechny jsem se omluvil.
    Zbytek textu, který jsem zde neposlal, to už nejsem ani u CT a dostávám furt FK od Cavrora, který začal kazit hru.

    Opět prosím o přezkoumání všech uvedených důkazů, včetně hlstats, protože z tohoto je evidentní, že 90% textu o FK apod. je myšleno na hráče Yellow Guy a akorát to potvrzuje vše, co jsem zde napsal.
    Naposledy upraveno Koprakek; 29-08-20 v 20:27.

  5. #5

    Re: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> FK

    Zdravím. Porušování pravidel mají trestat pověření admini, nikoliv hráči. Tato problematika by se dala rozvinout v diskuzi na dlouhé zimní večery. Netřeba to zbytečně rozmázávat v obyčejné stížnosti, kde je jasně vidět porušování pravidel a šikana jednoho konkrétního hráče. V rámci pravidel by měl mít cavror správně ban stejně jako stovky dalších lidí, kteří ten ban dostali před ním, aniž by se rozmazávaly nějaké detaily. Teď už jen záleží na ostatních adminech, zda se rozhodnou situaci nadále řešit a výjimečně si odhlasují prominutí porušení pravidel. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=283273

    Tato věc je tedy prozatím vyřešená.

  6. #6

    Odpověď: Jailbreak --> FK

    Nechal sem si to otevřít, protože s tímhle úplně nesouhlasím.
    Primárně by sis Grakone mohl uvědomit, že nejlepší pro portál je udržet hráče. Já být na místě Cavrora, udělám úplně to stejný. Přímý důkazy sice nejsou, nicméně z reakcí všech na serveru je úplně jasný, ze hráč dal MFK.
    Řešil bych to úplně stejně jako Cavror. Včerejší následná debata v chatboxu, kde se i vyjádřilo dost hráčů, kteří už na JB hrají X let, bylo dost patrný, že všichni stojí za zabanovaným hráčem.
    Rozdělit rozum a pravidla, všichni vědí jak to bylo, nepřímo je i naprosto jasný jak to bylo a zabanujes skalního hráče za to, ze se vlastně (ikdyz proti pravidlům) choval ve prospěch všech hráčů na serveru.
    Jestli si Cavror nepožádal o unban, požádám to za nej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •