Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: [ archivace 18.2. ] Timer na Surf Speed mapy

  1. #1


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    [ archivace 18.2. ] Timer na Surf Speed mapy

    Zdravíčko, poslední dobou jsem se dost ponořil do surfu, sice na portálu kterej je na to přímo dělanej, ale furt si někdy zajdu na Surf na kotelně abych udělal nějakej ten čas.. Problém je ten, že absolutní většina map nemá timer, takže vlastně nemá smysl to vůbec projíždět. Kolik času zabere hodit na mapu 2 tlačítka? Určitě by to přilákalo i pár hráčů zahrát si na Kotelně, hodně lepších surferů chodí na random portály dělat top časy, takže by to mělo nějakej vliv na hranost. Moje otázka je, zůstane to takhle pořád nebo se někdo odhodlá to udělat? Nebo proč to není dávno hotový..?

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Timer na Surf Speed mapy

    Ahoj, prošel jsem všech 497 map, kde chyběl Timer tak jsem jej přidal - zelené kolečko, + jsem k tomu vytřídil mapy které se na daný server nehodí nebo jsou jakkoliv zabugovany - seznam dole. Na jedné mapě - tutorial a něco k tomu jsem timer záměrně nepřidal. K mapě surf_instinkt_b7 se ještě kdyžtak vrátím.
    Pokud najdeš nějakou mapu která se taktéž na server nehodí nebo tam chybí ten Timer dej vědět, mrknu na to.. stát se to může při tak velkém množství map na daném serveru.

    Zde jsou vypsané mapy které budou smazány v nejbližší době
    Spoiler Spoiler:


    Pokud objevíš nějakou mapu, která se aktivně hraje jinde, ale u nás chybí taktéž můžeš dát vědět a v jednoduchosti - snad , se přidá aby byla i tadyk.


    " Kolik času zabere hodit na mapu 2 tlačítka?"

    Věř že hodně dlouho
    Naposledy upraveno Koprakek; 11-02-21 v 13:52.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3


    Odpověď: Timer na Surf Speed mapy

    Díky, některých smazaných je škoda (l33tob, minecraft_skills, rebel_resistance, church, ......), ale jsem rád, že je to konečně v pořádku, děkuju. mapu instinkt_b7 ti klidně nějak ukážu a určitě mapy chybět nebudou, na portálu přímo dělaném na surf je jich necelých 400 :D

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,459


    Odpověď: Timer na Surf Speed mapy

    Mapy smazané.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •