Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 20.9. ] Cetecko --> Britny

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2020
    Příspěvky
    2

    [ archivace 20.9. ] Cetecko --> Britny

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč CETECKO
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:161835634
    IP adresa 178.41.13.211
    Udělen 25-02-2020 - 16:44
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod [zakaz k CT] Neustale porusovani pravidel u CT - Historie
    BAN dal Admin Britny (Britny)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:


    Ahojte,

    pred nejakou dobou som dostal perma zakaz ku CT na JB serveroch.
    Priznavam, pred permou som dostal viacero banov, ale samotny perma zakaz bol udeleny asi iba na zaklade minulosti.
    Chcem Vas touto cestou poziadat o zrusenie permanentneho banu.
    JB hram rad a myslim, ze dokazem hracov zabavit a dobre poznam pravidla.

    S pozdravom,
    CETECKO
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-09-20 v 16:39. Důvod: Dodání výpisu o banu

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Za 2 roky si dostal 36 banů - což znamená ANO permu si dostal hlavně za historii, ale taky si v té době porušil další pravidlo, tak sem ti rovnou dala permu. Pořád jen na tebe chodilo hlášení - což znamená, že NE neumíš hrát za CT, neovládáš pravidla za CT, nedokážeš zabavit hráče + tam byla nějaká vulgarita. Já UB nedám, jestli ho chceš, tak si ho kup.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Re: [ demo k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Zdravím. Souhlasím s Britny.

  4. #4

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Jsem za zkrácení banu na půl roku. Nebo-li unban s podmínkou, že příští jakýkoliv zákaz k dozorcům bude na rok.

    Důvod, proč bych tak učinil je, že nemá až tak velkou historii zákazů k CT.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2020
    Příspěvky
    2

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Súhlasím s Latinsom :D .
    Britny, nepoznáš ma. To, že som bol občas vulgárny, poviem iba toľko, že každá akcia vyvolá reakciu. Mrzí ma to.
    Mimochodom napríklad aj včera, išiel som si zahrať JB, prídem na server, u CT úplný somár ktorý sa napokon aj tak odpojil a nemal kto ísť ku CT a z 6T čo sme tam boli som napokon ostal len ja, lebo sa všetci rozpustili keď nemal kto ísť ku CT a to sa mi za posledný týždeň stalo 2x.
    Ak by to bolo možné, bol by som vďačný za unban s tým, že prípadný ďalší zákaz bude na dllllhú dobu.
    Ďakujem

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Kdybych to měla brát podle Latinse a co napsal, že je pro UB, protože si nedostal tolik banů k CT, ale máš na kontě přes 35 banů celkově, za což už dostávali lidi kompletní permu na JB, tak jsem ještě hodná ne? Že sis tam vůbec mohl zahrát jako u T, než vůbec. Neznám tě sice osobně, což neznám asi skoro nikoho, ale tvůj nick je známej dost adminům ohledně hlášení, kde si byl snad pořád a já se pořád divila, že ti jen dávají bany, někdy delší, někdy kratší - opravdu záleželo na situaci, jenže takto sis jich nasbíral tolik, že to na tu permu stačilo a vzhledem k tomu, že mi na tebe chodilo pořád hlášení na steam ohledně tvého Simonování, tak sem ti dala POUZE k CT a ne na celý server, tak jak to dostali třeba druzí.
    A co se týče tvé vulgarity, to musela být asi dost velká reakce, když si dostal i ban v rámci měsíců. A není to tak dlouho. Takže když to shrnu, tvé problémy ohledně JB pokračovaly aji po perma banu k CT.
    Řeknu ti to asi takto, UB ti "možná" dám, ale když s tím bude souhlasit více lidí + tvá podmínka bude, že nedostaneš potom ban pouze k CT, ale na celý JB, vzhledem k tvé historii a protože si vlastně dostal UB a věděl si, že když porušíš jakékoliv pravidlo na JB, tak budeš za to více potrestán, než si teď.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Nick, cetecko poznám, preto som proti skrateniu. Tento hráč je dlhodobo problémový.
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2020
    Příspěvky
    2

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Britny v poriadku, chápem to a rešpektujem.
    Budem veľmi rád, ak mi dáš unban a budem robiť všetko pre to, aby som hráčov zabával. Samozrejme som ochotný niesť riziko, že v prípad môjho prešľapu ďalší ban bude celková perma na JB.
    Ďakujem

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Citovat Původně založeno CETECKO Zobrazit příspěvky
    Britny v poriadku, chápem to a rešpektujem.
    Budem veľmi rád, ak mi dáš unban a budem robiť všetko pre to, aby som hráčov zabával. Samozrejme som ochotný niesť riziko, že v prípad môjho prešľapu ďalší ban bude celková perma na JB.
    Ďakujem
    Páči sa mi že to riešiš v kľude aj celkom rozumne. Problém je v tom že si dostal už veľké množstvo banov, a hlavná otázka je nezodpovedaná. Poučil si sa? + nevidím žiadne ospravedlnenie, ani olutovanie banu.

    Pre mňa sú tu teraz 2 alternatívy :
    1.Dostanes úplný UB+Podmienku že ďalší zákaz bude perma. (Keby nastal tento prípad tak chcem vidieť v tvojej žiadosti niečo čo tam nieje, snáď si domyslíš).
    2. Perma ti ostane (s čím by som tiež nemal problém).

    Každopádne záleží len na banujucom adminovi, keďže aj tá perma je namieste.

    E:ale skôr ti poviem že na ub není velká šanca, problém je hlavne tvoja výbušná a vulgárna povaha. Ak nedokážeš kontrolovať v hre svoje emócie tak sa čoskoro môže stať že perma nebude len k CT.
    Naposledy upraveno Fast212; 14-09-20 v 16:00.
    Už neni čas huliť...

  10. #10

    Re: [ žádost k posouzení ] Cetecko --> Britny

    Zatím jsme víceméně tři pro ponechání banu do konce, což je zatím většina. Pokud by se chtěl ještě někdo vyjádřit proti tomu, má ještě možnost. Jinak si myslím, že to pak můžeme uzavřít.

    Update: Nemá cenu to tu dál držet. Kdyby byl někdo výrazně proti, určitě by se ozval. Uzavírám ve prospěch většinových hlasů.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-09-20 v 14:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •