Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ahoj,

    jsem dlouhodobým členem rodiny Kotelny, hraji tu již řádku let. Řídím se etickým kodexem nejen u hraní a rád bych pomohl vymýtit cheatery, zejména ty, co to kazí ostatním neustálou změnou IP a opakovanými návraty.

    Můj profi na hlstats: https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=6184015

    AWP: https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=6211655

    Moje Steam ID: https://steamid.io/lookup/STEAM_0:0:10787509

    Nikdy jsem necheatoval a mám silnou averzi vůči cheaterům, přesto je mojí výhodou schopnost se emočně oprostit od situace a udržet si nadhled. Přeci jen už na to mám věk :) 36. Můj Steam má historii od roku 2006, ale CSKo jsem hrával již dvacet let zpět.

    Jsem často online zejména ve večerních a pozdních večerních hodinách (někdy i do 3, 4 do rána), proto bych mohl pomoci v tu dobu, kdy již většina spí.

    Jakékoliv další dotazy rád zodpovím, stačí napsat nebo si můžeme zavolat. Samozřejmě vše přizpůsobím svým časovým možnostem, ale když to půjde, rád přidám ruku k dílu, technicky zdatný jsem dost. Mám i svoje vlastní servery, kde jsou nastaveny hlstats i banlist, ovládání správy serveru (www.csred.cz) a v problematice se orientuji. Doporučení a předané zkušenosti samozřejmě vítám.

    S pozdravem,

    Anunnak
    Naposledy upraveno Annunak; 16-09-20 v 00:41.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Caves Laci,
    nick mi nieco hovori, v rychlosti som presiel chl a ten vyzera byt v pohode, nieco nahlasene mas aj na webe (aj ked je to uz nejaku dobu stare), videl som aj hlasenia z hry...vies hodit odkaz, ci hlasis pravidelne aj nejakym adminom na steam?? Popripade ich vypisat a poziadat o potvrdenia??
    Kedze moje casove moznosti ingame su v sucasnej dobe podstatne obmedzene a nenajde sa na teba nejaka ta spina, videl by som to za mna pozitivne
    Pela ci Madr by si zasluzili aj aktivnu podporu hhh a ten banan na TTT by som rozhodne nebral ako minus

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ahoj. Pravidelně reportuji přes vykřičník do konzole. Výjimečně jsem nahazoval dema, ale většinou než to člověk stihl nahodit na fórum, byl cheater pryč nebo zabanovaný :) Škoda, že nepoužíváte Discord, to by podle mě spoustu věcí urychlilo.

    Jinak často při reportu přes vykřičník nikdo nepřichází (chápu, že možnosti jsou omezené), proto jsem se rozhodl nějak pomoct. V přátelích myslím adminy nemám, ale se spoustou z nich jsem na Kotelně hrál a někdo mně určitě bude znát. Třeba Pelargos nebo Madr.
    Naposledy upraveno Annunak; 16-09-20 v 15:06.

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ako moc sa vyznáš do cheatingu?

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Ako moc sa vyznáš do cheatingu?
    Ahoj Revan,

    z mojí zkušenosti jsem si jist, že poznám WH (i zkušenějšího hráče, který využívá skill i občasné podívání se) i AB nebo jeho varianty, kdy nepadají vždy hlavy. Pokud můžeš být trochu konkrétnější, rád odpovím.

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Čauko,

    ze serveru Tě samozřejmě znám a nikdy nebyl žádný problém, chování odpovídá věku. Cením hlavně noční aktivitu, která by se občas určitě hodila. DC používáme, našel jsem tam několik Tvých hlášení přes (!). Bohužel zjistit úspěšnost je horší a tak těžko říct jak si na tom s rozpoznávání cheatů. Určitě by Ti pomohlo, kdyby ses pokusil občas něco natočit a hodil to tady na forum. Každopádně chatlog máš čistý, takže při aktuální náladě v náboru máš šanci na úspěch mnohem vyšší, než hráči co kvůli právům huntili stovky cheaterů a nahráli tisíce hodin. Přidej pár hlášení a jsem pro.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ahoj,

    dobře. Není problém.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    První demo nahlášeno (ten nejčastější ABčkař, co mění IP a vrací se). Později přidám další.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ahoj,

    nahozeno další demo a mezitím x-krát report přes vykřičník. Začíná to být celkem častější záležitost. Zejména ti, co se opět vrací.

    Zkuste prosím znovu zvážit mou žádost a hlavně amxmod plugin votekick. Je důvod, proč ho nechcete implementovat, aby nemusel admin chodit každých 5 min potom, co cheater změní IP? Podle mě by to komunitě pomohlo.

    Díky.

    L.

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Nejaké tie cheaty poznáš, aktivita fajn, správanie v pohode a vraj ťa aj aktívny admini poznajú ajkeď ja som ťa v hre videl možno raz (chodím tam raz za týždeň, tak si z toho nič nerob). PRO.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Nejaké tie cheaty poznáš, aktivita fajn, správanie v pohode a vraj ťa aj aktívny admini poznajú ajkeď ja som ťa v hre videl možno raz (chodím tam raz za týždeň, tak si z toho nič nerob). PRO.
    Ani ja som ho este nestretol. To je tym, ze hraje prevzane v nocnych hodinach.


  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ahoj.

    Díky za zprávy. K rozeznávání cheatů - myslím, že za tu dobu, co hraju, už poznám naprostou většinu situací. Nicméně aktuální problém Kotelny tkví v tom, že bez Valve Anti Cheatu nebo jiného custom anti cheatu si tam každý den chodí cheater bez zjistitelné IP nebo si ji mění a vrací se za pár minut.

    K tomu votekick pluginu se tu nikdo nevyjádřil.

    Přidal jsem další demo ;) Je to každý den stejná písnička. Půl hodiny nebo hodina otrávená večer cheaterem.

    Zdraví nanuk ;)

  13. #13

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    No já myslel trochu jiný hlášení. SH a MH pozná opravdu i úplný amatér, takže tím bohužel svůj skill v rozpoznávání cheatů moc nedokazuješ. Kdo v posledních měsících je trochu aktivní, tak hafinku pozná hned. Jenže admin musí banovat i "obyčejné" cheatery, co používají klasické WH nebo pěkně seřízené AB. Myslím, že ideální cesta je research žádostí o práva. Jak úspěšných tak neúspěšných, aby sis udělal obrázek jak to tady chodí, což je nutné respektovat, ať si o tom myslíš co chceš.

    Každopádně podle HLSTATSX máš nahráno na aimu minimálně měsíc čistého času, takže diskutovat o Tvé aktivitě je určitě zbytečné.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Rozumím tomu tak, že dokud člověk neudělá x dem "obyčejných cheaterů", kteří se mimochodem vyskytují dost sporadicky, tak čeká na zvážení? Jsem si jist, že poznám i skillera s WH i ty, co zapínají a vypínají, nicméně to je stejně vždy pak vhodné diskutovat teamově a pak se společně rozhodnout.

    Moje aktivita a motivace je odvislá od toho, že hráčům každodenně otravují život právě ti "neobyčejní" a stane se, že po 22h už prakticky nikdo z vás nepřijde, naposled včera Kaprálek (promiň, pokud si nepamatuji správně nick). Ta pomoc je evidentně potřeba. Nicméně zpětná vazba je zatím trochu zvláštní. K tomu žádná reakce na votekick, který by daný (SH, MH) problém jistě vyřešil i bez adminů.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Annunak
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Žádost o práva na Dust 2 only (1 i 2)

    Ahoj,

    chtěl jsem přidat další demo, ale už ho tam nahodil Nostra. Opět starý známý multihack (kadidlo VALVE_0:0:582291272 DE). V oněch večerních hodinách si tam vážně může dělat co chce :(.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •