Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Spodná čierna lišta.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    18


    Question Spodná čierna lišta.

    Ahoj, potreboval by som pomoc s hrou, neviem či to je u mňa problém alebo to robí aj ostatným ale pri hraní mam na spodku obrazovky čiernu lištu, matne si pamätám že sa dala nejako dať preč nejakými dvoma tlačitkami na klavesnici, tento problem som nemal lenže som si reinštaloval klienta pretože som mal custom modely a chcel som ísť na klasiku a teraz tam je táto lišta :/. Všimol som si že ta lišta sa objavuje len pri Render: Software.

    Ked som skúsil OpenGL tak tam ta lišta nebola lenže pri OpenGL sa hra veľmi seká to isté pri D3D.

    Foto: https://ctrlv.cz/k5ab

    + Kôli tej čiernej lište je crosshair uplne nakrivo teda strely strielaju nad crosshair :/

    Budem rád za pomoc.

  2. #2


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    Rozlíšenie máš nastavené dobre?

    Ak si dobre spomínam, v okolí klávesy Enter sú 2 klávesy s ktorými sa to dalo nastaviť. Malo by ti to hádzať do väčsieho a menšieho okna. To je špecifické len pre Software. Bohužiaľ nespomínam si presne aké to sú klávesy a som odcestovaný, takže najskôr ti to presnejšie môžem pozrieť utorok. Postláčaj všetko čo sa dá :D.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    Ahoj, pobuchal som, skoro som rozbyl klavesnicu ale stále to tam je. Budem rád ak sa na to pozrie niekto z adminov lebo ja som asi vážne dement a neviem to nájsť :/.

  4. #4


    Re: Spodná čierna lišta.

    Ahoj, nemáš náhodou csko nastavené ve windowed módu? Jestli jo, zkus to změnit na fullscreen / widescreen.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    Grakon2702 nie nemám hru vo windowed módu a ani reinštalovať hru nepomôže je to tím že mam Render: software.

    Ale iba na software mi ide hra na 60 fps a pamätám si že je klávesova skratka ako dať tu lištu preč ale už si nepamätám aka a na googli sa snažím tiež nájsť tu klávesovú skratku ale nikto asi nema ten problém :/.

  6. #6


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    No ako si pokročil?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    hele ne moc dobre a s nervami na to už tiež niesom dobre xD. pretože niekedy koli tomu sa netrafim a niekedy dam na random hlavu :/. Fakt ma to štve a na googli proste nic neviem vyhladat ako keby nikto ten problem nemal ani nic, iba jeden post som našiel ale tam oni ani nevedeli ze to je koli Render Software. :/.

    Pls help :/

  8. #8


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    Ahoj, na zahraničných stránkach je väčšinou niečo o bočných "lištách" na ľavo a na pravo. O tejto dolnej som nezachytil nič ale bolo tam niečo písané o nastaveniach grafickej karty. Neviem akú máš (Intel, Nvidia, a pod.) ale za skúšku nič nedáš. Skús ísť do nastavení grafickej karty a niekde tam pohľadať nastavenie displeja/obrazovky a pohrať sa tam so škálovaním.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    aaale to je problem u Software grafiki v cs 1.6 pretože tam si môžeš hýbať z obrazovkou a je na to kombinacia 2 klavesnic ale ja ju neviem ( uz som tento problem mal ale postlacal som daco a fixol sa ale to bolo 2 roky dozadu). Ak by som si dal grafiku v cs 1.6 na opengl tak tam ta lista nebude ale software grafika v cs 1.6 mi ide normalne plinulo 60fps. takže potrebujem vediet tu kombinaciu klavesnic..

    PS: nemám grafickú kartu, mám integrovanú grafikuv notebooku.

  10. #10


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    Je na to tá klávesová skratka, len tu si už nepamätám a môj noťas nedokáže otvoriť csko cez software tak ti to nemám ako pozrieť. Možno cez teamviewer by som to vedel čeknúť.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    Hele mohli by sme skúsiť teamviewer alebo anydesk. Má kotelna nejaké tsko?

  12. #12


    Odpověď: Spodná čierna lišta.

    alt + =/ ´´

    alt + klávesy po ľavej strane backspacu na klasickej klávesnici
    Naposledy upraveno Indian0; 04-10-20 v 15:41.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •