Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Jailbreak --> Teamkill

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    53

    Jailbreak --> Teamkill

    cc chci nahlasit hraca ᴰʳᵃᵖᵃˡᵃˢ_ˢ furt mne zabijel kazde kolo na ct tak pls ban a tady je demo http://leteckaposta.cz/953049728 a STEAM_0:0:440691292
    tak pls ban dik a kdi ten admin bude

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Teamkill

    Ja už nevládzem... Demo má 500 KB čiže tam nemože byť nahraté viac ako jeden TK, u CT som ta videl čiže ten TK aj chápem.
    Citovat Původně založeno adnrejbabsi Zobrazit příspěvky
    a kdi ten admin bude
    Skús už prosím ťa pochopiť jednu vec. Si nanič CTčko, ľudia sa pri tebe odpájajú, a že si si myslel že toho admina vážne dostaneš a nevidel si, tú do očí bijúcu iróniu v žiadosti, len vypovedá o tvojej inteligencii a nevyzretosti. Ked si myslíš že si aspon trochu dobré CTčko tak sa skús pozreť na to kolko zákazov k CT si dostal a možno to konečne pochopíš. A to že ta ludia u CT zabíjajú, je len preto, že na servery neni admin, ktorý by ta odtial vyhodil, alebo dal ban.

    Ospravedlnujem sa za moju neprofesionálnosť ale ja už vážne neviem ako inak to mám napísať.
    Už neni čas huliť...

  3. #3

    Re: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Teamkill

    Zdravím, na demu je vidět jasný úmysl v zabití od dlouhodobého hráče, který moc dobře ví, jak to chodí a co se smí a co ne. Jeden nahraný TK bych ale neřešil zpětným zákazem z webu. To by jich muselo být víc. Pokud by se to opakovalo, už by se o trestu dalo uvažovat. Prozatím díky za hlášení. Momentálně to na zákaz není.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •