ahoj.
vidim, ze tu bola ziadost o reset top15 tabulky na death run a vidim, ze su tu aj nejake staznosti na zmazanie cheaterov z tabuky, no lenze je tu este par veci. ked sa pozriete na taku mapu deathrun_grass alebo deathrun_helvis je nemozne tu mapu prejst za taky cas. Hraci vyuzivaju bug (co by podla pravidiel malo byt hlasene a adminom by mal byt bug opraveny), ktory im dovoli nabrat velku rychlost hned zo spawnu alebo z nejakych boostov (napr na projetocs2, pycho mapach je taky boost) a tak ziskavaju lepsi cas oproti poctivym hracom. je to dost nespravodlive, preto by sa patrilo to vyriesit a dufam, ze sa aj tak stane. ide o to, ze tieto mapy (podotykam ze tento "bug" je asi na 60% mapach) sa vedia nacitat, teda aj hraci si ich vedia nacitat tak, aby sa zem na spawne "hybala". a ked sa hybe, tak begripom pripadne bindom na viacnasobny begrip na jeden krat, dokaze hrac nabrat vysoku rychlost. najlepsi priklad je zrovna mapa deathrun_grass tam to ide snad najlepsie najlahsie. begripom hned zo spawnu hrac naberie rychlost aj cez 1500 a mapu prejde za 10s. vidim ze na serveri je plugin ktory "pohyblivy spawn" blokuje ale da sa to obist. ked si niekto nevie predstavit co myslim, tak zapni hru, daj NEW GAME, tam vyber mapu deathrun_grass a uvidis hned na spawne, co myslim. Vyriesit sa to da jednoducho a to tak, ze by sa zablokoval begrip na serveri, myslim si ze begrip tam nebude nikomu chybat pretoze nie je tam nijako uzitocny a nijako neposkodi alebo neznehodnoti chod deathrun modu, a bolo by to pozitivum riesenia tohto problemu ktory hlasim. da sa to tymto pluginom -> https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=70721
Prosim admina nech sa na to pozrie a prehodnoti moju ziadost. Ide mi len o to, aby hra bola FAIR PLAY pre kazdeho jedneho ci uz ide o beznych hracov alebo o zberatelov rekordov. Kedze tento mod je na principe fair play aj zalozeny podla par nemenovanych adminov.
Potom dalsia vec su este dost neosetrene miesta na niektorych mapach, cez ktore stale mozu hraci skracovat mapu, mapy mozem pripadne vypisat aj miesta o ktorych viem, ktore by sa dali osetrit. ale ten problem s begripom je asi najvacsia priorita, pretoze to ovplyvnuje viacmenej celu top15 tabulku.
Za kladne riesenie mojej ziadosti urcite predom dakujem!!!