Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Slopers-unban

  1. #1

    Slopers-unban

    [AMXBANS]Zabanovan adminem Deamon
    [AMXBANS]V ban listu www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS]Duvod:'Otravovani hracu'
    [AMXBANS]Delka>'3 hodin'
    [AMXBANS]Tvoje SteamID:'STEAM_0:0:51252659'
    [AMXBANS]Tvoje IP:'178.41.205.70'

    Hráč Slopers
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:51252659
    IP adresa skrytý
    Udělen 16-05-2012 - 09:38
    Délka BANu 180 minut
    Vyprší 16-05-2012 - 12:38 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 2 hodiny 53 minut ještě zbývá )
    Důvod Otravovani hracu
    BAN dal Admin Daemon (Daemon)
    BAN dal Server Kotelna - GunGame | csko.cz (gg_cs_reflex)
    Předchozí bany 0


    Ban byl udelen za vetu "Player vipni to inak ban" lagoval server baterkou a nemyslim si ze je to na 3 hodinovy ban ani som nenadaval ani nic podobne tak nechapem admina co toto spravil na serveru neni zakazane rozpravat pokial viem a kazdy moze vyjadrit svoj nazor tiez som to mohol napisat inak ale aj tak to na 3 hodiny neni.

    Tymto ziadam o unban.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Slopers-unban

    baterka nelaguje server :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  3. #3

    Re: Slopers-unban

    Ale laguje to hracom jako napr. mne a minule to aj iny hraci pisali vzdy mi to lagovalo hru a na gun game je to aj tak nepotrebne ale to je vedlajsie myslis si ze to je na 3 hodky ?

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Slopers-unban

    09:35:14 <STEAM_0:0:51252659><178.41.205.70> Slopers : deamon lamak sprosty lucker jeden

    viz. četlog :D

    /edit: baterka zakázaná není...

  5. #5

    Re: Slopers-unban

    ale na to nereagoval a dal my ban az po napisani hentej frazy a nie tej co som povedal na neho a on mi na to napisal ukludni sa a ja ze okej len nechapem ako mi mohol dat taku hedu a uz som potom nic nepisal a ani hento neni take strasne kedze na to neni ani mute a uz som videl pri adminovi ze pisali horse a dostali len na hodku

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Slopers-unban

    Radši kdyby ses staral o sobě... zkus trochu klidni emoce a nepsal do chatu všechno možný, kdyby si nic nenapsal, tak nedostaneš ban :) Délka banu je na adminovi.
    Doporučil bych ti nebrát CSko až moc ososbně, jdi se projít ven, vyvětrat a přijd s prázdnou hlavou.

  7. #7

    Re: Slopers-unban

    mam kludnu hlavu ne berem to osobne ale jako nepisem ani moc do chatu a ukludnit som sa ukludnil hned a pokial viem neni ani zakazane pisat a za hento 3 hodiny sa mi zda trosku vela no ale je to na vas ako vravis ty ak sa ti to zda byt optymalne za hento dostat ban co neni ani v /swer napisane tak neviem.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Slopers-unban

    taku šou robit koli 3 hodinam.. ach jaj... vidim ze csko dnes hra uz aj kazde decko.. a potom ze su deti sproste a drze.. hmm noo super.. porozmyslaj nad sebou

  9. #9

    Re: Slopers-unban

    Jak tu bylo řečeno, hrej s chladnou hlavou a nežer to tak. 3 hodiny nejsou žádné drama.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele bodkociarka
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Rybník nad Hronom
    Příspěvky
    53

    Re: Slopers-unban

    Ban byl udelen za vetu "Player vipni to inak ban" lagoval server baterkou a nemyslim si ze je to na 3 hodinovy ban ani som nenadaval ani nic podobne tak nechapem admina co toto spravil na serveru neni zakazane rozpravat pokial viem a kazdy moze vyjadrit svoj nazor tiez som to mohol napisat inak ale aj tak to na 3 hodiny neni.

    Tymto ziadam o unban.[/QUOTE]

    Toto mi pripadá trošku ako vydávanie za admina nie ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •