Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Kotelna knife

Hybrid View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Kotelna knife

    Zdravím,
    nechtěl bych to nijak rozvádět, ale rád bych se vyjádřil ke svému banu. :D
    Nechci úplně tvrdit, že jsem v tom nevině, ale admin "petr", který mi ban dal, by měl před udělením banu přehodnotit situaci. Nevím z jakého úhlu se zrovna díval, ale nejspíš si nevšiml 5 dalších hráčů, kteří stáli zamnou a taktéž mě blokovali. Stál jsem uprostřed dvou hráčů, přičemž jeden stal předemnou a nešel vpřed a druhý stál zamnou, blokoval mě a logicky jsem nemohl nic dělat. A skákat do vody kvůli nim se mi nechtělo. :@
    A jestli jsem správně zaznamenal, tak jsem jediný kdo se z toho "dostal" s banem...

    Unban nežádám, pouze jsem chtěl řici, že by admin neměl banovat vše, co uvidí, neboť ne vždy je to úmysl...
    Akorát pak mám na banlostě zbytečný ban. ://

    Jedná se o toto: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=28272

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Kotelna knife

    Kazdy admin nemuze stihat vsechno. Bud rad, ze tam vubec nejaky admin chodi, nemel si tam stat, kdyz ten pred tebou se posunul dopredu, tak ty si mel stat, z toho vyplyva, ze to umysl byl. Knife se hodne zhorsil, chodi tam uz jen deti. Mozna po tobe dostali BAN i dalsi, ale ty si to uz nevidel.
    Naposledy upraveno Ryukyza; 15-05-12 v 11:08.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Kotelna knife

    Citovat Původně založeno Ryukyza Zobrazit příspěvky
    Kazdy admin nemuze stihat vsechno. Bud rad, ze tam vubec nejaky admin chodi, nemel si tam stat, kdyz ten pred tebou se posunul dopredu, tak ty si mel stat, z toho vyplyva, ze to umysl byl. Knife se hodne zhorsil, chodi tam uz jen deti. Mozna po tobe dostali BAN i dalsi, ale ty si to uz nevidel.
    Cituji z mého příspěvku: "jeden stal předemnou a nešel vpřed".
    Bylo to hned na začátku lávky a ne někde uprostřed. On jde na lávku a po prvních třech krůčcích se zastaví a nejde dál... Narazím o něj, ten zamnou nejspíš o mě a tak blokujeme všichni.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Kotelna knife

    Já nechápu proč se všichni cpou na lávku, kdyby ste tam necpali, tak budete blokovat.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Kotelna knife

    A proc si stal za nim, no protoze si sel pred a blockoval si ho.

    Lock, Ban uz davno vyprsel.

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: Kotelna knife

    Otazka je, kdo bude oznacen jako viník, kdyz jedou za sebou 3 auta a druhy narazi do prvniho a treti do druhyho.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Kotelna knife

    To druhý, protože neumí řídit, a nebo to první, že nesprávně zabrzdilo.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Kotelna knife

    Keď som hral na kotelny asi pred 2 rokmi za Vláčky a za block sa bany nedávali a to sa vám nepáčilo...... Teraz sa za vláček a block BAN dáva ale aj tak sa vám to nepáči.....

    Je aj iné riešenie?? .. Proste by ste si mohli zvykať chodiť po 1 bez vláčku.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Kotelna knife

    http://i45.tinypic.com/kwayx.png

    Když se kouknete na to z rychlosti udělané schema, tak vidíte, že šedé kolečko se hrna na lávku jako první, ale zastaví se hned. Kdo hrajete na knife serveru, tak jistě ví, že se na začátku kola cpe na lávku každý tým. Samozřejmě já jsem nemohl čekat, že se ten, s prominutím, trotl zastaví hned u vstupu na lávku. Nestačím ani couvnout a už se do mě (zelené kolečko) cpou fialová kolečka. Ovšem jsem mohl skočit do vodu a vyhnout se tak banu za block, avšak jeden z těch fialových by se tam nacpal místo mě a dopadlo by to stejně, jen kvůli šedému, že se bojí (?).

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Kotelna knife

    jezisi kriste maria pana boha... ban na 60 minut a on sa stazuje.. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •