Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: [ archivace 7.10. ] Haufenk (Tonko) --> piratjo

  1. #1

    [ archivace 7.10. ] Haufenk (Tonko) --> piratjo

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 51 minut a 35 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '385770'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Dalsi level je pernik'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Haufenk (Tonko) >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Haufenk (Tonko)
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1731282095
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1731282095
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.181.114.7
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.181.114.7
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < piratjo >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Haufenk (Tonko) se pripojil k Teroristum
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


    Poznamka:


    Preji dobry vecer vsem ctenarum fora. Vsiml jsem si, ze jsem byl zabanovan na 4 tydny s varovanim, ze priste to bude permaban.
    Rozhodne s timto rozhodnutim nesouhlasim a tak jsem si stahl z fora demo od cloveka Infagrante drive, nez by to stihl stahnout on permanentne. Demo jsem videl kompletne a rozhodne nesouhlasim s resenim admina PiratJO. Jedine s cim souhlasim jsou momenty, kdy jsem doslova treba 10 sekund koukal do jednoho bodu, ale kdyz vam nekdo pise na MSG a jeste k tomu jite a pijete, tak to takto dopada. A ano. Za zabanovani z tohoto duvodu bych nemohl pomalu rici pul slova, ovsem za predpokladu, ze by ten ban byl maximalne na par dni a ne na 4 tydny.
    Myslim si, ze je to ciste osobni ze strany toho pokrytce, ktery natocil demo za to, ze jsem ho nekolikrat vyhlasil v
    TTT (Trouble in terrorist town) konkretne za jeho neustale randomovani a urazeni ostatnich hracu opravdu hrubym zpusobem a to jak pres klasicky chat tak i voicechat. Urazky si neodpusti ani na Dust2 a je mu uplne jedno, ze hrube a bez vycitek svedomi urazi lidi, kteri se ve hre jeste tolik neorientuji.
    Z me strany je to aktualne vsechno.
    Zajima me vas nazor a zatim hezky vecer.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ čekání na admina ] Haufenk (Tonko) --> piratjo

    Ahoj Tonko.
    v hre svojim spravanim zneprijemnujes hranie svojim spoluhracom. Bol si na to slovne upozorneny. Dostal si jedno dnovy ban, ktory som Ti zmazal. Po navrate si aj nadalej hracom zneprijemnoval hranie. Dostal si ban na tyzden. Po navrate opat rovnaky scenar. Ked sa po mesiaci vratis a budes v tom pokracovat dostanes perma ban.
    UB odo mna urcite necakaj.
    Niektori sa poucia z upozornenia, niektori to pochopia po dni, Niektorym staci tyzden. Nasli sa aj taki, ktori to dotiahli na pernik. Problemovym hracom nerozdavam desiatky kratkych a zbytocnych banov. Ako sa budes na serveroch spravat je iba na Tebe.

    Prajem Ti prijemny den.


  3. #3

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Haufenk (Tonko) --> piratjo

    Extrémně otravný a nevtipný individuum. Jakýkoliv varování a napomenutí si k srdci nebere. Proti UB.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Haufenk (Tonko) --> piratjo

    Zamítnuto
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •